سهولت کیفیت دارایی هنجارهای برش مخزن رای می گوید HDFC Bank مدیر عامل Aditya پوری

Aditya پوری مدیر اجرایی بزرگترین کشور بخش خصوصی وام دهنده HDFC بانک گفت: بانک مرکزی نیاز به اقدامات فوری مانند سیاست مخزن کاهش نرخ بهره و کاهش کیفیت دارایی ها به هنجارهای کوسن شوک در پی گسترش coronavirus.

“ما نیاز به نگاه غیر سنتی کاهش نرخ در مخزن رای برای اطمینان از بازده به درستی نگهداری و اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی نقدینگی. ما باید به وضوح آمده با تحمل در سراسر طول و عرض زیرا جریان نقدی تقریبا تمام شرکت های تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر ما با مستند” پوری گفت.

بانک مرکزی هند (RBI) انتخابی ندارد اما به ارائه برخی از آرامش در دارایی طبقه بندی هنجارهای او گفت:. RBI تمدید اولویت بخش طبقه بندی برای وام های بانکی به NBFCs برای اعطای وام برای FY21. RBI گفت: پرداخت وام های موجود در زیر بر روی وام های مدل ادامه خواهد داد به طور طبقه بندی شده در زیر بخش اولویت تا تاریخ بازپرداخت/بلوغ.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی: هند افزایش شمار تلفات 9; تعداد موارد صعود به 468

او گفت: “ما باید مطمئن شوید که ما صرف به اندازه کافی برای بخش بهداشت و درمان قرار داده و در آنجا از یک محرک به عنوان ما می توانیم (تنها) پس از آن ما زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز. این بیشتر از یک بیولوژیکی از یک بحران مالی است. بنابراین اولین چیزی که ما نیاز به تمرکز بر این است که برای حل بحران بهداشت و درمان و اساسا این مستند یک ایده عالی است زیرا ما نیاز به پهن کردن منحنی. اگر ما نمی بینیم منحنی مسطح در پایان مستند ما احتمالا نیاز به گسترش مستند.”

بانک خود را ممکن است خاموش رشد در سه ماهه چهارم (اسفند ماه) اما این بانک دارای مازاد نقدینگی از 5 میلیارد دلار. این ارائه یک کوسن به جزر و مد در طول زمان دشوار است. HDFC Bank نیز سخت تر در آن وام هنجارهای برای وام های خرده فروشی.

او با رد هر گونه شرایط اضطراری خط اعتباری به مشتریان در حالی که باز به حمایت از ارزش وام گیرندگان در زمان های سخت است. بر خلاف بانک دولتی هند (SBI) که می شود سرمایه از دولت ما نیاز به رفتن به بازار برای افزایش سرمایه. بنابراین ما می توانیم کسب و کار است که سود آور پوری گفت: چرا از آن خواهد شد ممکن است به گسترش اورژانس سرمایه در گردش وام مانند SBI.

چند روز پیش SBI این کشور بزرگترین وام دهنده باز اضطراری خط اعتباری برای دیدار با هر گونه نقدینگی عدم تطابق برای وام گیرندگان آن است. SBI شارژ می 7.25 درصد نرخ بهره در اورژانس خط اعتباری.

کم اهمیت جلوه دادن ترس در مورد آن نا امن وام های مصرف کننده, نمونه کارها, پوری گفت: “از 16 درصد 6 درصد است و کارت 10 درصد است که وام های شخصی. در شخصی بخش 75 درصد به حقوق و مزایای کلاس از ردیف بالا شرکت ها و در نتیجه هیچ دلیلی وجود ندارد که نگران باشد که نمونه کارها.”

این بانک نیز متنوع SME کتاب در سراسر بخش با وام های غیر نمایشی در حدود 2 درصد است و بسیار گرانول نمونه کارها. “80 درصد از ما SME وام وثائق و 85 درصد از آنها از خود بودجه است که مشتریان دارای سپرده با بانک. ما تهیه کردن به تو رفتگی در دیوار کوچک و متوسط و عمدتا سه بنگاههای کوچک و متوسط بر اساس مشخصات محصول در منطقه است. ما بلیط میانگین حجم برای SME وام در Rs 1.2 کرور روپیه” پوری گفت.

علاوه بر این تا آنجا که 80 درصد از بانک های عمده فروشی وام به AA و بالا و قرار گرفتن در معرض بیش از 150 بخش است.

پوری همچنین گفت: “پس از هر بحران تغییرات جهان من فکر می کنم این اثر در جهانی شدن. وجود دارد می تواند یک اثر در بیشتر digitisation. وجود خواهد داشت و اثرات آن بر ساخت مطمئن شوید که وجود دارد این است که نه آنقدر اختلاف درآمد. یکی نفت در 26 واقعی ثروت باد اورده. کاهش قیمت کالاها فوق العاده است ثروت باد اورده. واقعیت این است که ما نه به اقتصاد جهانی یکپارچه بالشتک ما. اگر ما می تواند به حل این مسئله بهداشتی هنگامی که ما آمده ایم ما خواهد بود یکی از ستاره.”

به منظور کاهش فشار بر روی مشتریان بانک ها گرفته اند کشت از اقدامات. بانک محور در روز دوشنبه لغو کردن اتهامات عنوان شده برای حساب پس انداز حساب جاری و کارت اعتباری مشتریان (هر کجا که قابل اجرا باشد) به سمت آنلاین IMPS و ATM مالی و غیر مالی معاملات برای دوره از ژانویه 23 – 31.

بانک محور است را کنار بگذارند 100 تومان کرور روپیه برای حمایت از مشتریان و کارکنان و فروشندگان و سازمان های دولتی و جامعه به سمت مهار گسترش coronavirus. آن مشخص نیست اگر آن را با توجه به هر خط اعتباری برای وام گیرندگان آن نهفته ویروس گسترش و مستند. بانک فدرال نیز گفت: روزانه محدودیت برداشت پول نقد در کارت بانکی افزایش یافته به تومان 1 لاخ و دیجیتال خدمات بانکی خواهد بود عملکردی دور ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>