بانک مرکزی اروپا راه اندازی €750 میلیارد دلار اوراق قرضه بیع متقابل برای coronavirus-آمار منطقه یورو

صادر شده در: اصلاح:

بانک مرکزی اروپا راه اندازی 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار) اورژانس باند خرید طرح پس از برنامه ریزی جلسه روز چهارشنبه تلاش به ساقه فزاینده اقتصادی و بحران مالی است.

تبلیغات

با بسیاری از اروپا در مستند در میان coronavirus شیوع فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف و بازار شده اند در یک سقوط, سایهای از یک رکود عمیق در تاریخ همتراز با رکود دیده می شود در سال 2008 بحران مالی جهانی.

“زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به اقدام” بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت:. “وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعهد ما به یورو. ما مصمم به استفاده از پتانسیل کامل از ابزار ما در درون ما دستور.”

خرید اوراق قرضه ادامه خواهد داد تا “مرحله بحران” این بیماری همه گیر است و غیر مالی تجاری کاغذ را نیز شامل می شود برای اولین بار در میان واجد شرایط دارایی های بانک مرکزی اروپا گفت.

اگر چه بانک مرکزی اروپا خرید انجام خواهد شد با توجه به هر کشور سهامدار در بانک های به اصطلاح سرمایه کلید بانک مرکزی اروپا گفت: این امر می تواند انعطاف پذیر است و ممکن است انحراف از این قانون یک اشاره است که آن را نمی خواهد تحمل افزایش عملکرد اسپرد بین اعضای منطقه یورو.

خرید نیز برای اولین بار بدهی یونان است که بسته خروج از بانک مرکزی اروپا اقدام به خرید به دلیل پایین رتبه بندی اعتباری.

با این حال بانک مرکزی اروپا در سمت چپ آن منهای 0.5% نرخ سپرده بدون تغییر فقط آن را به عنوان آخرین پنج شنبه, نشانه دیگری است که سیاستگذاران ممکن است در حال حاضر بیشتر برش انجام بیش از آسیب خوب.

جلسه در یک جلسه پنج شنبه گذشته بانک مرکزی اروپا تصویب زیادی بسته محرک اما اقدامات نا امید سرمایه گذاران باعث برخی به سوال این بانک تعهد سابق به رئیس بانک مرکزی اروپا ماریو دراقی تعهد به انجام “هر آنچه در آن طول می کشد” برای نجات یورو.

با بازده اوراق قرضه در اتحادیه اروپا پیرامون افزایش و گسترش بین ایتالیایی و آلمانی ده سال دو برابر شدن بدهی فقط در چند روز فشار شده است نصب بر بانک مرکزی اروپا برای انجام بیشتر.

فروش وحشت تحت فشار قرار دادند 10 ساله ایتالیایی بازده بالاتر از 3 درصد به طور خلاصه در چهارشنبه افزایش نگرانی ها در مورد پایداری از بدهی های خود را قبل از بانک مرکزی خرید و کلامی مداخله تحت فشار قرار دادند آن را به حدود 2.3%.

اقدامات اضافی از فرانکفورت ممکن است البته حل مسئله — تهاجمی کاهش نرخ و خیلی بیشتر از خرید اوراق قرضه توسط فدرال رزرو آمریکا نیست آرام کرد.

سهام ایالات متحده عمیقتر خود فروش در روز چهارشنبه و داو پاک شده و عملا آخرین دستاوردهای آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح به عنوان گسترش پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به فلج کردن فعالیت های اقتصادی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>