بانک مرکزی اروپا جلوه ای تازه و محرک برای مقابله با کروناویروس ‘عمده شوک’

صادر شده در: اصلاح:

بانک مرکزی اروپا رئیس کریستین لاگارد هشدار داد در روز پنج شنبه که coronavirus تحویل داده بود یک “عمده شوک” به اقتصاد جهانی است که مورد نیاز فوری هماهنگ عمل او به عنوان پرده برداری کرد تازه محرک برای حفظ اعتبار در جریان است.

تبلیغات

آخرین عمده بانک مرکزی برای پرش به نزاع بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک سراسیمگی از اقدامات برای کوسن تاثیر این ویروس از جمله افزایش خرید اوراق قرضه و وام های ارزان قیمت به بانک ها.

اما تعجب ناظران با ترک های کلیدی نرخ بهره را تغییر نداد.

پاریس و فرانکفورت بورس تمدید زودتر زیان پس از پایان این اطلاعیه برای ارسال قطره از بیش از 10 درصد در اوایل بعد از ظهر.

“گسترش coronavirus COVID-19 شده است یک شوک به چشم انداز رشد اقتصاد جهانی و منطقه یورو” لاگارد به خبرنگاران گفت: در فرانکفورت.

“حتی اگر در نهایت موقت طبیعت آن خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است.”

وی تاکید کرد: دولت به مرحله و انجام کمی خود را کنار سیاستگذاران پولی به عنوان ترس کوه از یک بحران اعتباری است که می تواند بی ثبات بانک ها و صدمه زدن به کسب و کارهای کوچک.

“دولت ها و دیگر سیاست موسسات خواسته به موقع و هدفمند اقدامات,” او گفت:.

“در خصوص بلند پروازانه و هماهنگی سیاست های مالی پاسخ مورد نیاز است برای حمایت از کسب و کار و کارگران در خطر است.”

آیا منطقه یورو موفق به جلوگیری از یک رکود اقتصادی خواهد شد “به وضوح بستگی به سرعت قدرت و رویکرد جمعی که گرفته خواهد شد توسط همه بازیکنان,” او گفت:.

فوق العاده ارزان وام

به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی بانک مرکزی اروپا حاکم شورا توافق کردند دور جدیدی از وام های ارزان قیمت برای بانک شناخته شده به عنوان طولانی مدت عملیات refinancing (LTROs) “به ارائه حمایت فوری به منطقه یورو سیستم مالی”.

آنها نیز کاسته شرایط موجود “هدفمند” LTRO برنامه با هدف “حمایت از وام دهی بانک ها به کسانی که تحت تاثیر بسیاری با گسترش coronavirus به ویژه کوچک و متوسط”.

و بانک مرکزی اروپا خواهد شد شمع اضافی 120 میلیارد یورو ($135 میلیارد دلار) از “کاهش کمی” (QE) خرید دارایی ها در این سال در بالای آن در حال حاضر 20 میلیارد دلار در هر ماه.

تزریق پول به اقتصاد طرح شامل “مشارکت قوی از بخش خصوصی” بانک مرکزی اروپا گفت: به عنوان اتاق به خرید اوراق بدهی در حالی که احترام به خود تحمیل محدودیت رشد کرده است ،

در بالای پولی اقدامات بانک مرکزی اروپا نظارت بانکی بازوی گفت: این امر اجازه می دهد بانک ها به اجرا کردن برخی از سرمایه بافر آنها باید ساخت تا در زمان خوب به آب و بحران.

آن تیم نظارت فردی وام دهندگان ممکن است ارائه انعطاف پذیری بیشتر به موسسات تحت حواله مانند دادن به آنها زمان بیشتری برای پچ کردن کمبود های خود را در مدیریت ریسک در حالی که طیف وسیع تری از دارایی ها را حساب نسبت به ناظر سرمایه مورد نیاز است.

بازارهای سهام تا به حال سقوط دوباره در اوایل روز شنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد که مسافران از بسیاری از اروپا خواهد بود منع از ورود به ایالات متحده پس از یک شنبه تار و مار باعث کاهش قیمت نفت در ترکیب با ویروس ترس.

“براوو”

پیش از جلسه روز پنجشنبه تحلیلگران به حال برجسته ترفند به بانک مرکزی, بانک طرح اعطای وام به طور خاص به عنوان یک ابزار حیاتی برای ویروس پاسخ.

“براوو!” Pictet مدیریت ثروت تحلیلگر Frederik Ducrozet توییتی پس از بیانیه تأیید بانک مرکزی “تصمیم گیری های جسورانه”.

Ducrozet اشاره کرد که تحت تغییرات به TLTRO برنامه وام دهندگان که وام پول نقد از آنها دریافت از بانک مرکزی به اقتصاد واقعی خواهد لذت بردن از نرخ بهره به طور بالقوه به عنوان کم به عنوان -0.75 درصد است.

0.25 درصد کمتر از نرخ بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اتهامات در سپرده های بانک ها در فرانکفورت تفاوت نشان دهنده موثر یارانه به سیستم مالی است.

در همین حال بانک مرکزی توزیع با آنچه بسیاری انتظار خواهد بود صرفا نمادین کاهش نرخ بهره فقط 0.1 یا 0.2 درصد است.

فدرال رزرو آمریکا در هفته گذشته و بانک مرکزی انگلستان در روز سه شنبه بود و فضا به کاهش نرخ بهره توسط نیم درصد هر یک به سهولت شرایط مالی.

اما بانک مرکزی در حال حاضر منفی نرخ سپرده سرقت آن از این گزینه.

دولت در قلاب

لاگارد دوباره تصریح کرد بانک مرکزی اروپا دیرینه تماس در دولت به انجام بیشتر با قدرت مالی خود را به حفاظت از اقتصاد منطقه یورو.

در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با سران دولت سابق صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) سر “درو مقایسه با بحران های گذشته” مانند بحران مالی 2008 و یک منبع اروپایی به خبرگزاری فرانسه گفت.

مانند گذشته محاکمه شدند با غلبه بر بانک مرکزی و دولت کاری در کنسرت.

در اواسط ماه فوریه لاگارد تصریح کرد که “سیاست های پولی نمی تواند و نباید تنها بازی در شهر” برای تحریک اقتصاد.

ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد از 25 میلیارد یورو برای حمایت از اقتصاد و اتحادیه اروپا نیز بسیج تا 25 میلیارد یورو رسید.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>