جهانی شمارش از coronavirus-بیماران آلوده به نقض 1.6-میلیون mark با اروپا و ایالات متحده در ادامه به رنج می برند بیشتر است. جهانی مرگ و میر عبور کرده 100,000 نیز هست.

در حالی که تعدادی از عفونت است به طور مداوم در حال رشد در سراسر جهان همه گیر شده است ضربه مانند در سراسر جهان طوفان خاموش فعالیت در بسیاری از اقتصادهای به طور همزمان اما برخی پیش بینی ها خوش بینانه تر از دیگران در مورد چشم انداز برای یک بازیابی هنگامی که بدترین است.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) رئیس Kristalina Georgieva نام آن را بدترین بحران از زمان رکود بزرگ از یک قرن پیش و هشدار داد آسیب می ماندند. و در عین حال خصوصی اقتصاددانان شرط بندی بر روی یک جامد ارتجاعی به عنوان به زودی به عنوان مردم می تواند بازگشت به کار.

“ميلر به طور معمول توسعه به تدریج در طول زمان” محققان Jason برام و ریچارد Dietz گفت: در یک پست وبلاگ در روز جمعه.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس در مقابل در آمد به طور ناگهانی هدف قرار دادن اقتصاد در نیروی کامل در یک ماه.”

همچنین بخوانید: فراتر از ویروس: تنظیم دوره به صورت V شکل بازیابی با تصمیم گیری درست

و مانند یک طوفان آن را برای اولین بار آمار سفر و صنعت گردشگری آنها گفت.

اما بر خلاف یک فاجعه طبیعی این نویسنده گفت که این بیماری همه گیر است و نه چپ تخریب فیزیکی در پی آن “است که به خوبی ممکن است تسهیل سریعتر بهبود اقتصادی.”

کارن Dynan سابق خزانه داری آمریکا اقتصاددان ارشد است به دنبال کاهش 20 درصد در اقتصاد آمریکا در ماه آوریل و ممکن است منجر به هشت درصد انقباض در سال. اما Dynan که کمک به تولید نیمه سالانه هوا قرار داده پترسون موسسه بین المللی اقتصاد است, بیشتر خوش بین در مورد بهبود طرح ریزی یک 7.2 درصد ما دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 سال بیش از سال.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: به اندازه کافی سهام هیدروکسی کلروکین در هند می گوید دولت

در حالی که مقامات آمریکایی ابراز داشته اند امیدوارم که در مورد یک “V شکل” بازیابی با یک تیز بازگشت سریع به رشد خصوصی اقتصاددانان محتاط تر هستند با توجه به عدم قطعیت در سراسر مدت و شدت بیماری همه گیر.

“ما در حال گرفتن ‘علامت’ نیست که کلاسیک V” Dynan خبرنگاران با اشاره به کاهش شیب و تدریجی بهبود است.

همچنین بخوانید: Covid-19 بحران: نقشه coronavirus ردپای سراسر متحده در هند

“ما در حال رفتن به به به آرامی ادامه از نظر باز کردن اقتصاد است. و ما در حال رفتن به برخی از موانع,” او گفت: در حالی که تصدیق کرد که بسیاری از پترسون و همکاران مخالفت با او را شادمان تر مشاهده کنید.

صندوق بین المللی پول Georgieva هشدار داد حتی اگر همه گیر موجود بود به سرعت با بسیاری از کشورها شاهد کاهش درآمد بر اقتصاد جهانی به احتمال زیاد می بینید تنها یک “بهبود نسبی” سال آینده “این می تواند بدتر شود.” گرگوری Daco آکسفورد اقتصاد کمتر بدبینانه در مورد 2020 و کمتر خوش بینانه در مورد 2021 برآورد 5.9 درصد جهش در سال آینده.

همچنین بخوانید: Covid-19 گلایه: نیلی به قطع در هیئت مدیره خدمات غذا می گوید: مدیر عامل

حتی با هزینه های دولت در محل “استخدام ضرر و زیان خواهد بود پس از سانحه و تک به تک پست-virus خواهد بود U شکل با بهبودی کامل مصرف 12 تا 18 ماه او گفت:” با عظیم تزریق پول نقد برای حمایت از شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک ایالات متحده دولت منابع مالی را در آمار.

اما داده های وزارت خزانه داری در ماه مارس در روز جمعه منتشر نمی کند و در عین حال نشان می دهد که تاثیر است. Outlays در واقع پایین تر از همان ماه 2019 و رسید کمی بالاتر است. برای این سال مالی به تاریخ (از اکتبر تا مارس) outlays و رسید هر ضربه سوابق $2.35 تریلیون و $1.6 تریلیون دلار بود.

اما یک خزانه رسمی به خبرنگاران گفت: “من می توانم بگویم که ما قطعا دیدن یک تاثیر قابل توجهی در مارس اعداد است.” واشنگتن تحت فشار قرار دادند مارس 15 مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده بازگشت سه ماه و رسمی می گوید روزانه اطلاعات مالیاتی از نیمه دوم ماه مارس در حال حاضر نشان داده شده است رها کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de