اکوادور می گوید پلیس جمع آوری نزدیک به 800 بدن از شهرستان به شدت ضربه توسط Covid-19

صادر شده در: بروز رسانی:

اکوادور گفت: پلیس باید حذف تقریبا 800 بدن در هفته های اخیر از خانه در گوایاکیول کانون کشور coronavirus شیوع این بیماری ضعف خدمات اورژانس و بیمارستان و مراسم تشییع جنازه سرو.

تبلیغات

سردخانه کارگران در اقیانوس آرام شهر بندر شده اند قادر به مقابله با جمع شدن با ساکنان ارسال فیلم در رسانه های اجتماعی نشان رها شده بدن در خیابان.

“تعداد ما جمع آوری شده با نیروی کار از خانه های مردم را بیش از 700 نفر” گفت: Jorge Wated که منجر به یک تیم از پلیس و پرسنل نظامی ایجاد شده توسط دولت برای کمک به هرج و مرج به هر طریقی توسط COVID-19.

او بعدها گفت: “در توییتر که نیروی کار مشترک عملیات برای سه هفته گذشته بود, برگرفته 771 جسد را از خانه ها و دیگر 631 از بیمارستان که morgues کامل هستند.

Wated مشخص نیست علت مرگ قربانیان 600 نفر از آنها در حال حاضر شده است به خاک سپرده شد توسط مقامات.

اکوادور ثبت کرده است 7,500 موارد coronavirus پس از اولین تشخیص تایید شد در فوریه 29.

ساحلی استان Guayas حساب برای بیش از 70 درصد از افراد آلوده در کشور با 4000 نفر در پایتخت گوایاکیول با توجه به دولت ملی.

ارتش و پلیس شروع به از بین بردن جسد را از خانه سه هفته پس از سردخانه سیستم در گوایاکیول فرو ریخت و باعث تاخیر در پزشکی قانونی خدمات و خانه های مراسم تشییع جنازه زیر 15 ساعت روزانه منع رفت و آمد.

گوایاکیول ساکنان نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی از اجساد رها شده در خیابان ها همراه با پیام های درخواست کمک برای دفن اعضای خانواده خود را.

اکوادور دولت به کار گرفته شده از دفن بدن با توجه به ناتوانی از بستگان به انجام این کار به دلایل مختلف از جمله مالی ،

در اوایل ماه آوریل Wated گفت: “کارشناسان پزشکی متاسفانه… تخمین می زنند که COVID-19-مربوط به مرگ و میر در این ماه برسد بین 2500 و 3,500 فقط در استان Guayas.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر