ED بررسی PFI و NGO لینک برای بودجه ماده 370 تظاهرات

گسترش آن پروب اجرای مدیریت (ED) بررسی نقش کرالا -بر اساس محبوب ترین ها مقابل هند (PFI) و ناتوانی هند بنیاد (RIF) به اتهام بودجه تظاهرات در برابر abrogation از بخش مقاله 370.

اعضای ارشد هر دو سازمان قبلی بودند سوال در ارتباط با اتهام لینک Rs 120 کرور استفاده می شود برای تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) در سراسر کشور است. در حالی که PFI اسلامی است لباس RIF است, یک سازمان غیر انتفاعی است.

اما اد را پرس و جو در جریان موضوع مطرح سوء ظن بیش از مشارکت خود را در چندین تظاهرات بیش از 70 روز از دولت حذف جامو و کشمیر را (J&K) وضعیت خاص است.

منابع در اد گفت: تظاهرات مربوط به J&K موضوع مرحله موفق به خصوص در دهلی شورای ملی مقاومت و برخی از مناطق, Uttar Pradesh. مقامات در حال تلاش برای تعیین کوانتومی از بودجه بود که بسیج گفته به تحریک معترضان.

کاوشگر آژانس است به احتمال زیاد به احضار افراد بیشتری در ارتباط با این دو سازمان برای پیدا کردن منبع از منابع مالی و اینکه آیا وجود دارد هر گونه حمایت از ضد عناصر اجتماعی. اوایل کاوشگر نشان می دهد که پول داده شده به یک معترض در محدوده 2,000 تومان-10000 در ارتفاع هم بزنید برابر J&K حرکت می کند.

روز چهارشنبه PFI دولت رئیس جمهور محمد Parvez احمد و ار را شهيد ابو بکر به نظر می رسد قبل از اد در دهلی نو.

یک تیم از دهلی نو و پلیس در حال همکاری با آژانس مرکزی برای شناسایی افرادی که سپرده و خارج تومان 1.04 کرور پول نقد بین تاریخ 4 دسامبر و ژانویه 6 از حدود 15 حساب های بانکی از PFI و ار. وجود دارد به عنوان بسیاری از 80-90 برداشت از چند حساب های بانکی در یک روز, منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر