EFM: FilmNation راه اندازی فروش در ‘پرستار خوب’ با Eddie Redmayne, جسیکا چاستین (منحصر به فرد)

FilmNation راه اندازی خواهد شد فروش بین المللی در “پرستار خوب” هیجان انگیز مجموعه به ستاره Jessica Chastain and Eddie Redmayne, در اروپا, در بازار فیلم (EFM), انواع آموخته است.

فیلم علائم Tobias Lindholm زبان انگلیسی از ویژگی های کارگردانی اولین. دانمارکی فیلمساز قبلا نظارت “ربودن” و “یک جنگ است.” این فیلم در مراکز چارلی کالن یک پرستار است که به عنوان یکی از پرکار ترین قاتلان سریال در سابقه و شناخته شده با نام مورد “فرشته مرگ است.” او بوده است و مسئول مرگ به عنوان بسیاری از 300 بيمار بیش از 16 سال است. Redmayne بازی خواهد کرد کالن و Chastain بازی خواهد کرد یک پرستار که شروع به باز کردن دامنه واقعی از جنایات.

Redmayne برنده جایزه اسکار برای “تئوری همه چیز” به ثمر رساند و به یکی دیگر از نامزدی برای “دختر دانمارکی.” پروژه های آینده عبارتند از: “فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید 3” و Aaron Sorkin “محاکمه شیکاگو 7.” Chastain, شد, نامزد دریافت جایزه برای “کمک” و “صفر تاریک سی.” او بعد از به نظر می رسد به عنوان Tammy فی باکر در “چشم Tammy فی” و در تریلر جاسوسی “355.”

Krysty Wilson-کنز نوشت: این فیلمنامه بر اساس کتاب چارلز گربر. تک یاخته تصاویر ” اسکات فرانکلین و Darren Aronofsky تولید خواهد شد این فیلم همراه با FilmNation سرگرمی.

محبوب ترین ها در انواع

CAA رسانه ها سرمایه گذاری خواهد شد شرکت نشان دهنده این فیلم در آمریکا همراه با FilmNation سرگرمی.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>