مصر دارای تشییع جنازه برای رئیس جمهور سابق مبارک

صادر شده در: بروز رسانی:

مصر برگزار شد تشییع جنازه نظامی در قاهره در روز چهارشنبه به دفن آن رئیس جمهور سابق حسنی مبارک که حکومت برای 30 سال تا زمانی که او سرنگون شد در سال 2011 قیام علیه فساد.

تبلیغات

اسب کشید مبارک تابوت آویخته در مصر پرچم در مسجد مجتمع پس از صفوف رهبری توسط رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی, مصر در صدر ارتش, برنج, مبارک پسرانش علا و جمال و دیگر مصر و مقامات.

مبارک درگذشت روز سه شنبه در بخش مراقبت های ویژه هفته پس از عمل جراحی, خروج مصر تقسیم بر میراث او ریاست دوره ای از رکود و سرکوب که برخی با این وجود به یاد بیاورید به عنوان با ثبات تر از هرج و مرج است که به دنبال.

او جاروب کردن از قدرت به عنوان یک قربانی از “بهار عربی” انقلاب که جاروب منطقه در سال 2011. او صرف بسیاری از سال های پس از آن در زندان و بيمارستان های نظامی قبل از اینکه آزاد در سال 2017.

مصر در انتخابات ریاست جمهوری و نیروهای مسلح سوگواری سابق نیروی هوایی افسر به عنوان یک قهرمان برای نقش خود را در سال 1973 اعراب و اسرائیل جنگ. ریاست جمهوری اعلام سه روز ماتم ملی.

مبارک تابوت بود airlifted از فیلد مارشال Tantawi مسجد به خانواده دلایل دفن تلویزیون دولتی گزارش شده است.

ده ها تن از حامیان مبارک از خانه خود را ایجاد کرد Kafr al-Meselha در نیل دلتا با تجمع در مقابل ساختمان این مسجد که در آن تشییع جنازه نظامی برگزار خواهد شد.

“من خوشحال هستم که غرور خود را ترمیم شد” پس از حذف”و برای دولت قدردانی برای او پس از مرگ او گفت:” Zeenat Touhami 35 سال از قاهره. “این است که تاریخ از 30 سال خداحافظی از 30 سال”.

محمد زارعی یک فعال حقوق بشر گفت: در حال حاضر دوران استبداد و مشکلات اقتصادی بدتر از مبارک است.

رئیس جمهور عبدالفتاح السیسی که به قدرت رسید پس از منجر به سرنگونی مبارک اسلامی جانشین محمد مرسی است نظارت گسترده سرکوب مخالفان است که گروه های حقوق بشر می گویند این است که شدید ترین در حافظه اخیر است.

“مبارک عصر دردناک بود (اما) این دوران بسیار سخت تر و دردناک در شرایط آزادی و شرایط اقتصادی” زارعی گفت.

بسیاری از فعالان که کمک به سازماندهی تظاهرات توده ای که سقوط مبارک در حال حاضر پشت میله های زندان و یا زندگی در تبعید در خارج از کشور. Sisi حامیان می گویند سرکوب شد مورد نیاز برای ایجاد ثبات در این کشور پس از آشفتگی که به دنبال 2011.

مبارک شد و محکوم به زندگی در زندان برای توطئه به قتل 239 تظاهرکنندگان در طول 18 روز شورش در سال 2011 آزاد شد اما در سال 2017 پس از پاک بودن از کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

او همچنین محکوم به در سال 2015 به همراه دو پسر خود را از انحراف بودجه عمومی برای ارتقاء خانواده خواص. آنها محکوم به سه سال زندان.

مصر دولت و روزنامه های خصوصی زد صفحه تصاویر “حسنی مبارک” در حالی که تلویزیون دولتی نشان داد که گزیده ای از قبلی سخنرانی.

این یک تضاد کامل درمان خود را جانشین محمد مرسی مصر آزادانه انتخاب رهبر به طول انجامید و تنها یک سال در ارتش سرنگون او. مرسی فوت در سال گذشته پس از سقوط در دادگاه در حالی که محاکمه اتهام جاسوسی. رسانه های مصری که شدیدا کنترل پرداخت توجه کمی به مرگ او.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>