اهود اولمرت می گوید فرانسه 24: ‘بنیامین نتانیاهو برای رفتن به صفحه اصلی’

صادر شده در: بروز رسانی:

در گسترده مصاحبه در تل آویو سابق نخست وزیر اسرائیل اهود اولمرت مورد بحث در این کشور در جریان شکل گیری یک دولت و آشکارا انتقاد خود را جانشین و رقیب بنیامین نتانیاهو که او می گوید: “نه قادر به ادامه”. او همچنین خطاب به این موضوع از ایران که به طور منظم تهدید اسرائیل است.

تبلیغات

زبان فرانسه در 24 بیت المقدس خبرنگار آنتوان Mariotti سابق نخست وزیر اسرائیل اهود اولمرت ابراز امیدواری کرد که Benny Gantz این میانه سابق فرمانده ارتش بود که در این هفته وظیفه تشکیل یک دولت موفق نخواهد بود و تغییر سیاسی در اسرائیل چشم انداز است.

اولمرت ادعا کرد که آن را “آشکار” است که خود را جانشین و رقیب بنیامین نتانیاهو او را متهم کرد که مایل به باقی ماندن در قدرت “در تقریبا در هر گونه هزینه” بود به: “یک نخست وزیر که شکست خورده و سه بار متوالی بار در یک سال به اندازه کافی حمایت برای تشکیل یک دولت او قادر به ادامه. او را به رفتن به خانه.” نتانیاهو Likoud حزب موفق به کسب کرسی های بیشتر در مارس 2, انتخابات, اما سقوط کوتاه از اکثریت است و او از آنجا موفق به تشکیل یک دولت.

سابق نخست وزیر اسرائیل همچنین خطاب به اتهام فساد مالی علیه نتانیاهو. اولمرت خود استعفا داد بیش از فساد در سال 2008 و بعد از صرف 16 ماه در زندان که او در تضاد با نتانیاهو موضع: “هیچ کس بالاتر از قانون است. من رنج می برد از این اما من متمایل به سر من و من گفت: دادگاه در حال بالا من. نتانیاهو فکر می کند که او نه تنها بالاتر از دادگاه اما او بالاتر از کشور و این کار نخواهد کرد.”

ایران است نه یک تهدید وجودی برای اسرائیل’

در نهایت اولمرت خطاب به این موضوع از ایران – که به طور منظم تهدید اسرائیل خواستار آن را “مشکل”. “اما ما باید برای مقابله با ایران” او می گوید. “من در برخورد با ایران برای سال های بسیاری و من فکر می کنم که ما می تواند رسیدگی به تهدید ایران. آن است که یک تهدید برای موجودیت دولت اسرائیل”.

اولمرت همچنین متهم کرد نتانیاهو با استفاده از “بلاغت” به مبالغه تهدید ناشی از ایران به اسرائیل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>