برج ایفل چراغ ها در ‘قهرمانان درخشش روشن’ ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران

صادر شده در: اصلاح:

برج ایفل پیوست جهانی دیگر نشانه شنبه در دربندی درخشان ادای احترام راه اندازی شده توسط ساختمان امپایر استیت در نیویورک به کسانی که مبارزه با کروناویروس.

تبلیغات

در 8:00 ب. ظ (1800 GMT) زمانی که مردم در فرانسه شده اند و کف زدن روزانه از پنجره ها و بالکن با تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران پاریس نقطه عطفی روشن در “درخشان” به تگرگ “با شجاعت تمام نشدنی از کارکنان مراقبت های مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: سته این شرکت که مدیریت برج ایفل.

نیم ساعت بعد چراغ در قرن 20 Montparnasse Tower دیگر بلند نقطه عطفی در پایتخت فرانسه انتقال از سفید به قرمز “برای نشان دادن حمایت خود را حتی بیشتر به شدت شبیه به یک قلب تپنده” شرکت اضافه شده است.

نه روز #HeroesShineBright طرح آغاز شده و در تاریخ 24 آوریل در نیویورک و هر شب یک رنگ های مختلف استفاده می شود وجود دارد از ادای احترام به گروه های مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی کارکنان حمل و نقل کارگران و پلیس و یا پرسنل نظامی سته اضافه شده است.

نشانه های دیگر که به حمایت از ابتکار عمل هستند Euromast در روتردام, 360, شیکاگو, امارات متحده عربی, برج خلیفه, بلندترین جهان ساختار برج CN در تورنتو این برج ماکائو در چین برج بوسان در کره جنوبی Ostankino برج تلویزیونی در روسیه تالین برج تلویزیون در استونی و OVNI برج در اسلواکی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>