الیزابت وارن به نظر می رسد در “شنبه شب زنده” در طول Coronavirus سرد باز (دیده بان)

بسیاری اتفاق می افتد در یک هفته زمان. روز شنبه, آوریل 29 “شنبه شب زنده” باز آن قسمت را با یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 که تبدیل به بداهتا دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در کنفرانس مطبوعاتی به دلیل مقدماتی بودند بزرگتر داستان. اما کوتاه فقط هفت روز بعد بسیاری از کسانی که نامزد کرده بود کاهش یافته و از نژاد ترک برنی ساندرز و جو بایدن گذشته مردان ایستاده و COVID-19 شد برترين اخبار داستان برای اتفاقاتی که لغو شد به دلیل نگرانی (همه چیز از SXSW در آمریکا به Mip TV در فرانسه) و ایالات متحده از شرایط اضطراری اعلام شده در مکان های از جمله نیویورک. بنابراین مارس 5 قسمت از ان بی سی در اواخر شب طرح نمایش کمدی قرار دادن آن در کانون توجه در ویروس — انداخت اما در تعجب سیاسی cameo برای اندازه گیری خوبی.

الیزابت وارن به نظر می رسد در این طرح به خودش مراجعه Kate McKinnon را Laura Ingraham از طریق ماهواره. مک کینون را Ingraham به او گفت که او “قطعا زد به یاد ماندنی, کمپین” و سپس فرار به فیلم است که او گفت: وارن بحث مایک بلومبرگ اما فقط ویروسی کلیپ از وارن سگ شکاری طلایی بیلی کسی سرقت burrito.

وقتی پرسید که آیا او صحه هر کسی وارن گفت: “این دشوار است. شاید من فقط جلو و نیویورک تایمز و تایید هر دو آنها را.”

اما بیشتر به طور جدی او اضافه کرد که او با افتخار از مبارزات انتخاباتی او به دلیل “ما ساخته شده است یک ائتلاف گسترده از معلمان پیش دبستانی, معلمان, معلمان مدرسه و معلمان حیوانات خانگی. و نه تنها من را قبول نمی کند پول از میلیاردرهای من را به یک swirly در برنامه های زنده تلویزیونی.

“اما در حال حاضر من زمان کمی برای انجام مراقبت از خود” او ادامه داد. “حلق آویز کردن با سگ من بیلی شوخی-تماس با بانک ها, کشیدن مسابقه Subarus اجتناب از توییتر.”

مک کینون انجام یک تغییر سریع به یک مطابق با ساز و برگ و تضعیف شات با وارن “با تشکر از شما برای همه است که شما انجام داده ایم در طول عمر خود.”

“من مرده من فقط در سنا” وارن گفت.

اکثر این طرح تا به حال توجه خود را بر COVID-19 یا به طور گسترده تر coronavirus ،

“چپ همچنان به دستمزد خود را فریبکارانه نادرست و رک و پوست کنده, گی, کمپین اسمیر در برابر رئیس جمهور تهمت,” او گفت: قبل از نشان دادن یک کلیپ از آنچه او گفته بود “دیوانه libs رانندگی به کل مواد غذایی برای خرید او آخرین بطری آلی Purell” بود اما در واقع یک کلیپ از وین دیزل در “سریع و خشمگین” حق رای دادن.

“چپ در تلاش است به شلاق مردم را به ترس دیوانگی نهفته است” او ادامه داد: “که فقط درست نیست که ما چیزی.”

او در ادامه می گویند که این ویروس یک افسانه شهری — “و من گفت: شهری به عنوان یک سوت سگ. نکته این است که شما رو بسیار بزرگتر همه چیز به نگرانی در مورد.” این لیست که او پس از خواندن جمله “زنانی که خود را نگه دارید قبل از ازدواج نام مدارس مونته سوری, مکزیکی, نوجوانان اعاده دادرسي رقص برای quinceañera در یک پارک عمومی” و “سیاه راهپیمایی باند — آنها بیش از حد خوب است.”

Cecily قوی پیوست مک کینون در این طرح از سرگیری او نقش قاضی جانین Pirro که گفت: “آمریکایی ها در معرض خطر هستند” ویروس — “به خصوص بینندگان ما که انحراف سالمندان در سلامت بد زندگی منزوی هم در خانه به طور خاص برای افراد بیمار و دودی تمام طول زندگی خود را.” ادعا او نگران نیست, او گفت:, “اگر شما من را ببینید اجتناب از رستوران های چینی نیست چون من می ترسم آن را چون من اعتماد ندارند ، یک کوکی بخت یک بار به من گفت برای کاهش صدای من و من هرگز به عقب نگاه کرد.” همچنین او اشاره کرد: “الکل ضد عفونی کننده پس mama رفتن برای همیشه زندگی می کنند.”

Mikey روز و الکس Moffat همچنین به نظر می رسد در خود تکرار نقش های مربوطه از Donald Trump Jr., Eric مغلوب ساختن پیشی جستن.

“پدر ما همه چیز تحت کنترل” گفت: روز Tump به عنوان Moffat را مغلوب ساختن پیشی جستن فقط تقلید خود زبان بدن و حرکات دست را به سمت. “دموکرات ها را برای مردم به مریض به طوری که آنها می تواند استفاده از آن را به نفع خود — مانند چگونه ما به اریک مرغ خام تا او نتواند در جلسات مهم است.”

دارل هاموند به نظر می رسد که کریس ماتیوز که به تازگی خارج شد MSNBC در میان نظرات نامناسب در مورد زنان و ساندرز. “مسابقه به هیتلر و یک مخروط بستنی به ببینید که چه کسی می تواند ضرب و شتم Michelin مرد,” او گفت: در پاسخ.

بعد در قسمت “SNL” مشغول به کار COVID-19 به آن طرح با افزایش سرعت اقدامات در اپرا صابون “شنهای مودستو (Modesto)” برای بازیگر ایمنی. این شامل مک کینون ضد عفونی تلفن و صورت خود در شروع طرح بسته شدن درب با آرنج خداحافظی به دخترش (چوپان Fineman) با انجام یک جست و خیز کردن جایی که آنها را لمس کرد و دانیل کریگ از طریق یک پلاستیک سپر.

Rachel Dratch زنده دبی Downer برای عروسی طرح. او در آغاز به صورت کامل ماسک — “متاسفانه با COVID-19 شما می توانید صفحه نمایش هیچ نشانه و هنوز هم به طور افراطی مسری” او به او گفت, جدول ميباشد. “آنها می گویند به چشم پوشی ماسک, اما خوب شانس توقیف یک زمانی که ما با آن روبرو هستیم در سراسر جهان همه گیر.”

و قوی به ارمغان آورد او را “دختر می خواهید شما تا به حال شروع یک گفتگو با یک حزب” همچنین اظهار نظر در مورد این ویروس که به اوج خود رسید در موافقت با پوشیدن یک ماسک بود چرا که او نشان علائم — و سپس از جیبش یک Momo ماسک بر روی چوب با, که برای پوشش صورت خود را.

“شنبه شب زنده” پخش زنده ساحل به ساحل شنبه ها در ساعت 11:30 p. m. ET / 8:30 p. m. PT در NBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>