الیزابت وارن قطره از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری


واشنگتن: Elizabeth Warren, که, هیجانی, ترقی خواهان با “طرح برای همه چیز” و پیام قوی از پوپولیسم اقتصادی کاهش یافته است از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری با توجه به یک فرد آشنا با برنامه های خود را. او خروج در روز پنج شنبه (جمعه AEST) آمد روز پس از زمانی پیشتاز نمی تواند برنده یک شنبه دولت و نه حتی خود او.

سابق قانون ورشکستگی استاد که جعلی شهرت ملی به عنوان یک معضل وال استریت حتی قبل از ورود به سیاست وارن بود banked قوی و نشان در سه شنبه پس از یک رشته از ناامید کننده پس از اتمام در اوایل متحده است.

Elizabeth Warren is suspending her campaign.

الیزابت وارن تعلیق است مبارزات انتخاباتی خود را.اعتبار:AP

اما او سوار چندان دور در پشت جبهه-دونده برنی ساندرز و جو بایدن قرار دادن سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

وارن نشده تایید ساندرز یا بایدن اما او به صحبت به دو دسته انتخاباتی در روزهای اخیر و ارزیابی که بهترین حمایت از او را در دستور کار خود با توجه به شخص دیگری که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

تبلیغات

او از جیبش یک روز پس از سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که نیز تا به حال ناامید کننده فوق العاده سه شنبه کاهش یافته است در روز چهارشنبه.

وارن 70 و آخرین زن در میان ردیف بالا از نامزدها در یک جامعه زمینه آغاز شد که به عنوان متنوع ترین در تاریخ است. او خروج می تواند افزایش به همکار لیبرال ساندرز اگر برخی از او حمایت محور به سناتور ورمونت هر چند رای دهندگان همیشه دنبال ایدئولوژیک خطوط.

شش ماه پیش وارن شد صعودی داشتن به طور پیوسته افزایش یافته است ملی در نظر سنجی پس از ده ها عمیقا تحقیق سیاست rollouts منجر به شعار: “وارن یک طرح برای آن است.”

او محور مبارزات انتخاباتی خود را در مبارزه با نفوذ پول در سیاست این استدلال که در هر موضوع مهم – کنترل اسلحه تغییر آب و هوا, بهداشت و درمان – قدرت شرکت های بزرگ لابی و میلیاردرهای خواهد مانع از هر فرصتی برای رسیدن به تغییر معنی دار.

بسیاری از وارن پیشنهادات کشید و از درس او آموخته از ورشکستگی تحقیقات در دانشگاه هاروارد و تجربه خود را راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) برای پرزیدنت باراک اوباما پس از 2007-2009 بحران مالی است.

“خبر خوب این است, من باید گسترده ترین فساد مالی طرح پس از واترگیت” او علاقه بود گفت: در کمپین بلیزرز. “خبر بد این است که ما نیاز به گسترده ترین فساد مالی طرح پس از واترگیت.”

مانند Sanders, وارن سوگند یاد بالا-دلار جمع آوری اعانه و با تکیه بر کمک های مردمی به سوخت مبارزات انتخاباتی خود را. او در مواجهه انتقاد در ماه فوریه کاهش به انکار کردن جدید و فوق العاده PAC که او تقویت کمپین با هشت رقم تبلیغات حمله رعد اسا آشکار برگشت از دیرینه مخالفان به خارج هزینه می شود.

Reuters, AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>