الیزابت وارن به پایان می رسد ما پیشنهاد ریاست جمهوری پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه

صادر شده در: بروز رسانی:

الیزابت وارن که هیجانی ترقی خواهان با “طرح برای همه چیز” و پیام قوی از پوپولیسم اقتصادی روز پنج شنبه به او گفت که کارکنان او ترک دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری. خروج آمد روز پس از زمانی پیشتاز نمی تواند برنده یک شنبه دولت و نه حتی خود او.

تبلیغات

“من می خواهم برای شروع با, اخبار,” او گفت:. “من می خواهم همه شما را به شنیدن آن و من می خواهم شما را به شنیدن آن را مستقیما از من: امروز من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور.”

او در ادامه به اذعان شخصی فداکاری کسانی که در مبارزات انتخاباتی خود را به حال ساخته شده و برای تشکر از آنها “از ته قلب من”.

“من می دانم که چقدر سخت همه شما کار کرده اند. من می دانم چگونه شما را مختل زندگی خود را به بخشی از این. من می دانم شما را به خانواده ها و عزیزان شما می تواند به صرف زمان بیشتری را با. شما از دست رفته آنها و آنها به شما از دست رفته. و من می دانم که شما قربانی به اینجا.”

صحبت با خبرنگاران بعد از آن روز شنبه در خارج از خانه اش در کمبریج ماساچوست وارن گفت که او می خواهم به احتمال زیاد تایید یکی از دو نامزد اصلی چپ در مسابقه جو بایدن یا برنی ساندرز اما “امروز نه”.

“من نیاز به برخی از فضا و من نیاز به یک کمی از زمان در حال حاضر,” او گفت:, ایستاده در کنار همسرش بروس مان.

Kethevane Gorjestani, FRANCE 24 خبرنگار در واشنگتن گفت که این سوال بزرگ بر لب همه است در حال حاضر که آیا او را انتخاب کنید به تایید ساندرز – که او نزدیکتر است به نظر مترقی سیاست – یا نه.

“او رای دهندگان لزوما سقوط به برنی ساندرز رای دهندگان دسته و دلیلش این است که آنها خیلی بیشتر کالج تحصیل کرده و آنها مانند رویکرد الیزابت وارن بود که کمی به سمت راست Bernie Sanders, کمی تهاجمی تر بیشتر عملگرا و [او] واضح تر در برنامه های خود.”

وارن خروج از رقابت برای نقطه بالا در دموکراتیک بلیط علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر می آید و پس از او موفق به پیروزی در یک دولت واحد در سه شنبه, از جمله خود او ماساچوست.

او تصمیم به رها کردن می آید یک روز پس از آن که از میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که ترک روز چهارشنبه پس از ناامید کننده فوق العاده سهشنبه عملکرد و تایید جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به وارن خروج با یک صدای جیر جیر تمسخر او و بلومبرگ.

“الیزابت ‘Pocahontas’ وارن بود که هیچ جا به جز به مینی مایک سر فقط کاهش یافته است از دموکرات های اولیه…سه روز خیلی دیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او هزینه دیوانه برنی, حداقل, ماساچوست, مینه سوتا و تگزاس” گفت: سه نفر از کشورهای در معرض خطر در سه شنبه. “احتمالا او هزینه نامزدی! در آمد سوم در جرم است.”

وارن led برخی از نظر سنجی های ملی در تابستان گذشته اما او هرگز موفق به ایجاد یک ائتلاف گسترده برای حمل خود را از طریق به موفقیت در مقدماتی اتمام پشت همکار مترقی برنی ساندرز و متوسط جو بایدن در 14 متحده در روز سه شنبه.

وارن سوم به پایان رسید در ماساچوست پشت بایدن و ساندرز.

(FRANCE 24 با خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>