Ellen DeGeneres و وندی ویلیامز به مجموعه تلویزیونی بازگشت و پس از Coronavirus وقفه

Ellen DeGeneres و وندی ویلیامز هستند و هر دو بازگشت به تلویزیون پس از هفته وقفه به دلیل شیوع کروناویروس. هر دو روز میزبان فیلم از صفحه اصلی به آنها عمل خود quarantining در حالی که تولید در این مجموعه از خود نشان می دهد همچنان تعطیل.

“The Ellen DeGeneres Show” و “وندی ویلیامز نمایش” بازگشت با مطالب جدید در روز دوشنبه.

DeGeneres خواهد با بازگشت کامل از راه دور تولید قسمت. At-home edition از آمار نشان می دهد بحث خواهد شد از ویژگی های افراد مشهور مصاحبه از طریق ویدئو چت. هفته آینده مهمان عبارتند از جنیفر لوپز, Chrissy Teigen, John Legend, Drew Brees و David Spade.

“پس از رفتن به قرنطینه دو هفته پیش من انجام شده است نشان می دهد من هر روز در خانه. اما فقط برای پورشه. شروع دوشنبه, شما قادر خواهید بود به آن را ببینید و من نمی توانم صبر کنید” DeGeneres در بیانیه ای گفت.

DeGeneres شده است نگه داشتن مشغول ایجاد محتوای رسانه های اجتماعی برای حفظ پیروان خود را سرگرم در حالی که آنها در حال قرنطینه در خانه به عنوان به خوبی. کانال YouTube خود را در سری جدید “الن خانه قرنطینه” ویژگی های DeGeneres تماس با دوستان مشهور به چت. ویدئوها از تماس به Teigen و افسانه و جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل رفته ویروسی.

ویلیامز باز خواهد گشت با تازه بخش است که در قبلا ضبط قسمت. مطالب جدید خواهد بود و فیلم برداری از او در شهر نیویورک خانه میزبان خود را در فرهنگ پاپ ، این مجموعه را از ویژگی های محبوب او “موضوعات داغ” و دیگر امضا بخش نشان می دهد مانند “درخواست وندی.”

“من ممکن است در بنفش من صندلی و آن را ممکن است به نظر نمی آید اما من بسیار هیجان زده به عقب بر گردیم به وندی مراقب” ویلیامز در بیانیه ای گفت. “چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت در تمام جهان ما در حال حاضر و ما به یکدیگر نیاز دارند!”

“این Wendy Williams Show” متوقف تولید در مارس 12 با توجه به رشد coronavirus نگرانی. قبل از تولید در حال تعطیل او نشان می دهد — همراه با بسیاری دیگر در طول روز و اواخر شب نشان می دهد — حذف آن مخاطبان استودیوی زنده در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله.

هفته گذشته دانشجویان سال اول در طول روز میزبان Tamron سالن و کلی کلارکسون نیز بازگشت با مطالب جدید و فیلم برداری از صفحه اصلی. ABC “Tamron سالن” پخش جدید بخش با مخلوط قبلا فیلم برداری قسمت به عنوان انجام ان بی سی “کلی کلارکسون نشان می دهد.”

تلویزیون جدید “عادی” است و ضربه تمام اسلات زمان از جمله در اواخر شب که بازگشت در هفته گذشته با بسیاری از میزبان فیلمبرداری از راه دور قسمت. جیمی کیمل, Seth Meyers, Stephen Colbert, Trevor Noah و کونن اوبراین تمام پخش های جدید نشان می دهد به ضرب گلوله در خانه های خود و James Corden, میزبانی یک وبگاه کنسرت از خانه اش گاراژ “Homefest: A Late Late Show ویژه” که جمع آوری پول برای سازمان های خیریه در جهت coronavirus امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>