‘الن DeGeneres نمایش’ DJ Tony Okungbowa می گوید او احساس ‘مسمومیت’ در مجموعه

تونی Okungbowa که ساکن DJ در “Ellen DeGeneres” برای چندین سال صحبت کرده است تا در مورد اخیر محل کار سوء اتهامات در نشان می دهد بحث و گفت او تجربه “سمیت” در مجموعه.

Okungbowa مشترک افکار خود را در یک Instagram پست در روز سه شنبه گفت او می ایستد با سابق خود همکاران که صحبت کردن در مورد اتهام نژادپرستی ارعاب و سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت از مدیران در نشان می دهد.

“من شده اند با تماس گرفتن درخواست من در مورد ‘Ellen DeGeneres Show’ و من می خواهم به آدرس آن زمان من صرف وجود دارد. من در هوا استعداد از 2003-2006 و از 2007-2013. در حالی که من به خاطر فرصت آن فراهم شده من تجربه و احساس سمیت محیط زیست و من ایستاده با همکاران سابق در تلاش خود را برای ایجاد یک سالم تر و فراگیر تر در محل کار به عنوان نشان می دهد حرکت رو به جلو,” او نوشت.

شناخته شده به عنوان DJ Tony در نشان دادن Okungbowa شروع به ظاهر شدن در نشان می دهد در سال 2003 و در ادامه به بیش از 1600 قسمت در طول تصدی خود. در سال 2013 او در سمت چپ نشان می دهد بحث و جایگزین شد استفان “کشش” ، Okungbowa دنبال حرفه بازیگری خود را پس از خروج او و اخیرا فرود یک تکرار نقش در “باب دل Abhishola” در CBS.

انواع منحصرا گزارش داد که “الن DeGeneres نمایش” تحت بررسی رسمی خود را برای محل کار مشکلات WarnerMedia در پایان ماه ژوئیه. از آن پس DeGeneres است عذرخواهی به کارکنان خود را در یک یادداشت گفته او “نا امید برای یادگیری” است که نشان بود و نه “محل شادی” آن تنظیم می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>