الویس کاستلو برای اولین بار آهنگ جدید نشان می دهد آلبوم طرح پیانیست استیو Nieve پخش (پخش)

الویس کاستلو به صفحه کلید بازیکن از 43 سال استیو Nieve انجام شده است روزانه زندگی جریان نشان می دهد از خانه اش در فرانسه بیش از سه هفته است که در آن او اغلب نقش ترکیب دیرین خود موسیقی شریک است. عید پاک یکشنبه, پخش, ویژه, تعجب نیم ساعت ظاهر توسط Costello خود را که در پیوست Nieve از راه دور و همکاری در چندین آهنگ قدیمی و همچنین به عنوان یک نام تجاری جدید با مقدار زیادی از چت در بین در مورد این بیماری همه گیر و بحث در مورد ضبط پروژه که می تواند و در عین حال آمده است.

کاستلو نشان داد که در ماه فوریه آنها رفته بودم به یک استودیو در پاریس به ثبت nine آهنگ ها در دو روز با یک گروه از نوازندگان محلی Nieve تا به حال مونتاژ — آهنگ های او امیدوار است که برای انتشار به زودی اگر او می تواند بازگشت به استودیو آنها را مخلوط کنید. آنها انجام شده “جهان برتر” یک آهنگ جدید “هی Clockface” در نزدیکی پایان از پخش یک شماره است که اگر چه آنها مشخص نیست احتمالا بخشی از آن پاریس جلسات. (گوش دادن به آهنگ در مورد یک ساعت یک نقطه در آرشیو Facebook Live ویدئو زیر را ببینید.)

علاوه بر این کاستلو به شدت اشاره کرد که او کار کرده است در مورد luring نیک لاو بازگشت به استودیو برای تولید این جلسات بعدی او را انجام دهد با او به طور منظم پشتیبان گیری گروه شبه که Nieve ” است. او گفت: آنها می خواهم تا به حال زمان رزرو در Abbey Road در لندن در ماه گذشته احتمالا با این نیمه رمز و راز تولید کننده قبل از توقف کسب و کار در انگلستان قرار داده زودرس جلوگیری به تور اروپایی خود و همچنین ضبط خرما.

“بیایید بود نه کاملا خیلی نازکن. معمولا ما واقعا مشتاق نگه داشتن همه چیز فوق العاده به خودمان تا زمانی که ما در حال آماده رفتن” کاستلو گفت. “ما در ساخت یک رکورد در حالی که ما برنامه ریزی این تور است. من رفتم به هلسینکی و من قطع برخی از موسیقی در خود من. و سپس من به پاریس پرواز کرد. من هدف قرار دادن همه نقاط داغ باید بگویم! … می توانید به ما بگویید که در مردم ؟ هی که ما را متوقف کند, Steve اگر ما به مردم ؟ ما در استودیو. ما قطع چگونه بسیاری nine آهنگ ها در دو روز. و ما میخوام شروع دوباره با همه (شبه) گروه است.”

کاستلو ادامه داد: “منظور من این آهنگ ها که استیو و من قطع آنها با یک گروه از دوستان در پاریس. … آنها تمام آهنگ هایی که من می خواستم برای برش در این روش غیر معمول است. … در حال حاضر من نمی توانم به استودیو برای ویرایش و یا ترکیب و یا انجام هر یک از چیزهای که شما قبل از انتشار همه چیز. شاید ما را امتحان کنید و دریافت کنید که به شما.

“از آنجا که دیگر چیزی که این انتقال هزینه ما سه روز بود که ما برگزار شده بود در جاده ابی بلافاصله پس از نمایش در بیرمنگام است که ما تا به حال به تعویق انداختن. ما از رفتن به استودیو برای برش به عنوان بسیاری از چیزهایی که ما می تواند کاهش در سه روز در حالی که خون ما بود تا به عنوان آنها می گویند.” کاستلو گفت: این طرح تا به حال شده است برای رفتن به عقب در با سباستین Krys که تولید “نگاه کن” الویس کاستلو & Imposters آلبوم که برنده سنتی پاپ گرمی در ماه ژانویه “سپس brder وضعیت تغییر کرده و او نمی تواند انجام دهد.

“بنابراین من به نام رفیق ماست. و I ain’t gonna می گویند نام خود را. اما من به او گفت:, ” آیا شما می آیند و تولید این جلسه برای ما دارد؟’ و او گفت:, ” خوب, شما می دانید, اختتامیه, من واقعا نمی انجام این نوع از چیزی دیگر.’ و من گفت: “آره, اما شما می دانید که من می دانم که شما می توانید.’ و یکی از این روزها ما همه میخوام پشت در استودیو که با گروهی از مردم است. و شاید آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی است. این همه راه احساس می کند در حال حاضر: هنگامی که زندگی کنه به عادی است؟”

کاستلو اضافه شده است که “شما احتمالا می توانید حدس بزنید که آن شخص است اگر شما به دنبال حرفه ای ما” و سپس سمان ایده بود که لاو نشان می دهد که او و Nieve انجام “یک آهنگ که کسی دیگری نوشت:” که البته لاو “(چه بسیار خنده دار ‘Bout) صلح و عشق و درک.”

(لاو تولید می شود اما یک زن و شوهر از Costello را از آلبوم خود را در سال 1977 اولین “هدف من این است که درست است” را از طریق 1986 “Blood & Chocolate,” سپس بازگشت و به عنوان یک جلسه باس, بازیکن, اما نه تولید برای بسیاری از سال 1994 را “وحشیانه جوانان است.” او در آنجا ماند و از تولید بازی و متمرکز کار خود را برای سه دهه گذشته.)

آهنگ جدید Costello عرضه با Nieve است به نام “هی Clockface” او تایید کرد به تنوع پس از پخش. آن jauntiness harks به بیشتر Tin Pan Alley با این خواننده مواجه خاموش در برابر یک ساعت است که خواسته های خود را عاشق برود (“هی clockface من واقعا می خواهم به می دانم / چرا از آن است که ما از هم جدا شما همیشه آن را آهسته / و هنگامی که او در اینجا شما همیشه می گویند آن را تقریبا زمان برای رفتن”).

“من می توانم شنیدن توجه داشته باشید استیو بود,” او گفت: بعد از “اما بود که از آن لذت ببرید. آن را در مورد کمال در حال حاضر اما سرگرم کننده و روح.”

چرا که از زمان وقفه در خود پذیرفته نیست و تکنولوژی پیشرفته و کاستلو با خاموش کردن صدای او دریافت از Nieve به آواز خواندن و بازی گیتار آکوستیک خود را با Nieve پیوستن به در در پیانو. علاوه بر این لاو آهنگ جدید و ترکیب آنها نیز انجام شده “High Fidelity” و “تقریبا آبی” به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری. قبل و بعد از Costello پیوست, پخش, Nieve بازی “فراتر از باور” “(فرشتگان می خواهم به پوشیدن من) کفش های قرمز,” “فقیر شکسته اطلس” “میمون به انسان” “مبارزه پرشور” و “مورد علاقه در ساعت است.” Nieve را فرزند خوانده Ajuq که اغلب می پیوندد او را در جاده ها خود را نشان می دهد شرکت به عنوان یا خواننده یا درامر است كه هر روز از آنها و Nieve همسر موریل Teodori شروع روزانه خود را قرنطینه برنامه.

Nieve را نشان می دهد “روزانه بداهه” طول می کشد محل در 19.00 به وقت پاریس, 2 p. m. ET و 11 a. m. PT هر روز. کاستلو ستایش خود را همراهی تلاش برای انجام برای نیم ساعت تا یک ساعت هر روز و گفت: “من این را می گویند به طور مستقیم به شما در خطر از شما شرم آور. این بوده است که سخاوتمندانه و الهام بخش چیزی که شما خاوری انجام شده است هر روز. … شاید این یکی از چیزهایی که دوست داشتنی است که از این افتضاح لحظه ای است که به ما یادآوری خودمان را به بازی. هنگامی که آنها می گویند “بازی و موسیقی” گاهی اوقات ما فراموش می کنیم این بازی مثل شما را به عنوان یک کودک.”

(برای تنوع مشترک مصاحبه در اوایل سال جاری با Nieve و همکار سنگ صفحه کلید بزرگ Benmont Tench در اینجا بخوانید.)

کاستلو در مورد همه گیر و چگونه او در انتظار نشانه ها از دولت, بیهوده, به عنوان او شروع به تحقق بخشیدن به او و Imposters نمی خواهد آن را به پایان سفر خود در اواسط ماه مارس. او اشاره کرد که نوازنده بیس دیوی Faragher که قبلا نشان داد او تشخیص داده شد با COVID-19 است دوره نقاهت و ابراز تعجب است که بیشتر مردم نمی باید آن را از “ما هشت نفر سفر در یک اتوبوس تور بسیار نزدیک به هم.”

او همچنین اذعان کرد دو نفر از دوستان که مرده بود در هفته گذشته جان Prine “که بیشتر بود کسی من به شدت تحسین و (بود) واقعا خوش شانس برای رسیدن به او را می دانم کمی” و “دوست عزیز ما” Hal pennsylvania, usa. (بخوانید کاستلو به ادای احترام به pennsylvania, usa اینجا.)

“ما در حال منزوی به عنوان هر کس در حال حاضر منزوی هم خودم و دیانا (Krall) و دکستر و فرانک. و ما جدا شده و حتی از اینترنت به مقدار زیادی از زمان. این بسیار پهن باند به عنوان باند باریک از اینجا. و که بد چیزی نیست به جز پسران به تحصیل آنلاین, بنابراین برای ساعت از روز grownups از خانه باید به نوبه خود دستگاه خود را خاموش. که آن هم شاید چیز خوبی است چرا که ما هم به نوشتن.”

او همچنین با اشاره پوشش او قرار داده بود تا خود را در رسانه های اجتماعی از وسوسه’ “من آرزو می کنم آن خواهد باران” یک آهنگ در مورد خود quarantining و اجتناب از تماس انسان تحت شرایط مختلف است که او می خواهم ثبت به صورت آنلاین seder او شرکت کردند در این هفته است. “از آنجا که بهشت می داند اگر آن را بارید و سپس هر کس خواهد ماند به جای سر به دریا. اما این آهنگ زیبا به آواز خواندن در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>