ظهور نئو نازی ها باید مقابله از طریق آموزش و پرورش


وقتی ASIO مدیر کل Mike Burgess هشدار داد که نئو نازی ها پدید آمده اند و به عنوان یکی از استرالیا چالش برانگیز ترین تهدیدات امنیتی بسیاری از استرالیایی ها را تجربه جمعی ایرانیان. آن را سخت به این باور است که در لیبرال-دموکراتیک چند فرهنگی استرالیا, که در آن بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ های ما در مبارزه علیه نازیسم در جنگ جهانی دوم, این شنیع ایدئولوژی به دست آوردن پشتیبانی محلی در حالی که پیروان آن به دنبال ایجاد وحشت در روستاها خود اعلام کرد دشمنان است.

ASIO Director-General of Security Mike Burgess.

ASIO مدیر کل امنیتی Mike Burgess.اعتبار:Alex Ellinghausen

با توجه به برگس “سلول کوچک” از جناح راست گرایان به طور منظم جمع آوری از ادای احترام به پرچم بازرسی سلاح و گسترش خود را “نفرت انگیز ایدئولوژی”.

ما شده اند به طور فزاینده ای شاهد اثرات مرگبار از جناح راست با تروریسم در سراسر جهان است. در آلمان در ماه فوریه یک فرد مسلح کشته و نه نفر در دو نژاد با انگیزه تیراندازی در شیشه میله در هاناو در حالی که در ماه اکتبر یک جناح راست مسلح اقدام به شکستن را به یک کنیسه و سپس کشته شدن دو نفر است. نزدیک به خانه در ماه مارس سال گذشته وجود دارد, Christchurch, حمله تروریستی در نیوزیلند توسط یک استرالیایی که به کشته شدن 51 نفر در دو مسجد. در حالی که در ما وجود دارد حمله به پیتسبورگ کنیسه در اکتبر 2018 توسط جناح راست افراطی که به کشته شدن 11 نفر و اوت 2019, El Paso, تیراندازی در تگزاس خارج شده که 22 نفر کشته شدند.

بورگس همچنین هشدار داد که “خشونت افراط گرایی اسلامی” مانند دولت اسلامی و القاعده باقی مانده ASIO بالا نگرانی با تعدادی از تروریسم منجر به دو برابر از سال گذشته است. در حالی که آنها از هم جدا هستند ایدئولوژی نفرت نازیسم و خشونت افراط گرایی اسلامی شباهت: آنها دشمن دموکراسی و حقوق بشر و ارزش ذاتی از زندگی آنها ترویج نفرت از برخی گروه های قومی به ویژه یهودیان ،

تبلیغات

این می آید در یک زمان از افزایش جهانی یهودستیزی و قومی و خشونت است. بسیاری از یهودیان آمریکایی از ترس برای ایمنی خود را با این تهدیدات ناشی از گروه نامتجانس. تغییر آب و هوا برجسته شد در ماه اوت سال 2017 زمانی که صدها نفر از راهپیمایان در شارلوتزویل در یک “متحد حق” رالی دست تکان دادند و پرچم صلیب شکسته و فریاد زد: “یهودیان نمی خواهد جای ما!” فقط در این ماه ما را دیده اند یهودستیزانه لباس با افتخار فرسوده در کارناوال در بلژیک و اسپانیا که در آن آنها در دفاع به عنوان طنز.

یک 2018 سی ان ان نظرسنجی در اروپا یافت می شود یک سوم از پاسخ دهندگان می دانستند “فقط کمی یا هیچ چیز در همه” در مورد هولوکاست. در فرانسه نزدیک به 20 درصد از افراد جوان بین سنین 18 و 34 گفت: آنها تا به حال هرگز شنیده از هولوکاست. یک 2019 بررسی گزارش داد که یکی در 20 انگلیسی, بزرگسالان باور نمی کند که هولوکاست اتفاق افتاده است. در ضمن با توجه به نظر سنجی های اخیر ارائه شده توسط اکشن و حفاظت از لیگ های اروپایی معتقد است که یک راز شبکه ای از یهودیان تأثیرات سیاسی جهانی و امور اقتصادی.

در استرالیا وجود دارد 368 ثبت یهودستیزانه حوادث سال گذشته با توجه به گزارش سالانه توسط شورای اجرایی استرالیا یهودیت. بسیاری از آنها به خصوص شوکه یهودستیزانه حوادث مربوط به یهودی دانش آموزان در مدارس در ویکتوریا و نیو سات ویلز که گزارش شده در رسانه ها در سال گذشته است.

دولت ویکتوریا در پاسخ به این محلی و جهانی حوادث با ساخت هولوکاست آموزش و پرورش اجباری برای سال و 9 و 10 دانش آموزان در مدارس دولتی و همچنین ایجاد یک خط برای دانش آموزان و والدین به گزارش قومی و مذهبی تهمت. این استقبال توسعه به ارمغان می آورد ویکتوریا به خط با NSW که در آن هولوکاست آموزش و پرورش است که در حال حاضر اجباری و همچنین برنامه درسی ملی استرالیا که همچنین ویژگی های هولوکاست آموزش و پرورش است. ویکتوریا معلمان نیز پشتیبانی شده توسط منابع توسعه در هماهنگی با هولوکاست در مرکز و Gandel انسان دوستی است که برای بسیاری از سال حمایت سالانه بازدیدکننده داشته است توسط استرالیا معلمان به ید و شم جهانی مهمترین هولوکاست مرکز آموزش در اسرائیل است.

هولوکاست آموزش و پرورش تبدیل شده است به طور فزاینده مهم است که انکار هولوکاست و جهل گسترده می شود و بازماندگان عبور دور. نظر سنجی های به طور فزاینده ای نشان می دهد که مردم بی اطلاع از این دوره در تاریخ است. در ماه ژانویه یک مرکز تحقیقات پیو بررسی گزارش داد که اکثر ما بزرگسالان نمی دانند که حدود 6 میلیون یهودی کشته شده در هولوکاست.

ویکتوریا این طرح نیز پس از استرالیا و عضو بین المللی هولوکاست یاد داد (IHRA) در ماه ژوئن گذشته. این IHRA به ارمغان می آورد با هم دولتها و کارشناسان برای مبارزه با انکار هولوکاست و یهود ستیزی و به اشتراک گذاری بهترین عمل در هولوکاست آموزش و پرورش و یاد. استرالیا همچنین باید در نظر اتخاذ IHRA تعریف یهودستیزی به کمک در مبارزه با این نفرت.

در یک زمان از افزایش افراط گرایی و پوپولیسم و گسترش “جعلی اخبار” آموزش و پرورش در مورد وحشت از هولوکاست و وحشتناک عواقب ناشی از نژادپرستی و تعصب و تعصب هستند و به شدت مورد نیاز به حفاظت از جامعه ما لیبرال-دموکراتیک و ارزش های ما را عمیقا گرامی.

Sharyn mittelman می ارشد تحلیلگر سیاست در استرالیا/اسراییل و یهودی امور شورا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>