در حال ظهور روند خسته تلویزیون واقعیت ژانرهای تبدیل به ‘all star’ قدرت


همه چیز قدیمی جدید دوباره است. که همیشه مورد به حد معینی در تلویزیون که در آن بهترین راه برای تحت تاثیر قرار دادن تصمیم ساز است که به آنها یادآوری چیزی است که آنها را قبل از دیده می شود. اما در overstuffed زمینه واقعیت تلویزیون یک بیت از یک روند پدید آمده در این سال های متعدد نشان می دهد رفتن به چاه قبلی شرکت کنندگان به جرقه علاقه به یک فصل جدید است.

تا کنون این سال, بازمانده استرالیا دارای حفره دار مجموعه ای از مورد علاقه های شما در برابر هر یک از دیگر, آشپزخانه من قوانین نورد تاس در آوردن آن وشورای سابق شرکت کنندگان به طبخ آن را یک بار دیگر و MasterChef اعلام کرده است که فصل اول خود را با قضات جدید نیز خواهد بود اول آن با آشپز به عنوان کسانی که سقوط کوتاه از پیروزی در اولین تلاش خود را برای گزش دوم در croquembouche.

Familiar faces: While the judges may be new, the MasterChef contestants are not.

چهره های آشنا: در حالی که قضات ممکن است جدید MasterChef شرکت کنندگان نیست.

بازمانده‘s all-star line-up برنده ستایش دیگران از طرفداران در حالی که MKR‘s رنگ باقی مانده اند که مهمترین آنها موفق به برنده شدن در نعمت و حکمت MasterChefصهیونیستی حرکت کرده و در عین حال دیده می شود. اما آنچه به نظر می رسد خاصی است که بیشتر و بیشتر به واقعیت franchises به رسمیت شناختن است که کلید موفقیت نهفته است نه در قضیه اما در ریخته گری.

این همواره مورد بوده است البته, اما برخی از برنامه های ثابت کند زبان آموزان. نگاهی Zumbo فقط دسرکه هرگز cottoned به این واقعیت است که غریب مجموعه و دیدنی کیک هرگز جبران برای شرکت کنندگان اعم از بی رنگ به تشدید و یک میزبان با تمام طبیعی صفحه نمایش با حضور bathmat.

تبلیغات

در ضمن ازدواج در نگاه اول خود را تبدیل به یک نیروی عظیم منهدم کننده با ساخت فرمت آن اساسا بی ربط: این فقط انتخاب مردم آن را می دانستم که اعتصاب جرقه کردن هر یک از دیگر و راندند و آنها را با هم. می توان آن را یک تجربه دردناک به MAFS هر اعتباری در همه, پس از بیش از تقریبا هر نوع دیگر واقعیت نشان می دهد – و این شلوغ زمینه – درخواست تجدید نظر خود را به طور کامل به بدترین انگیزه های انسانی و حیوانی است. اما اگر شما در حال رفتن به رفتن برای rubbernecker جمعیتی ممکن است شما نیز بروید و همه در, و تولید MAFS شده اند مطلق کارشناسی ارشد در حصول اطمینان از هیچ قطار می رود unwracked هنگامی که دوربین هستند.

Popular actress and comedienne Celia Pacquola on Dancing With The Stars.

بازیگر محبوب و comedienne کلیا Pacquola در رقص با ستاره ها.اعتبار:ده

در بیشتر شاد ورید کانال ده تزریق شده خسته رقص با ستاره ها با فرمت ظریف انرژی که حتی اگر آن را نمی کند ایجاد یک MAFSبه سبک رتبه های کرگدن, ثابت کرده است یک ظرفیت برای دل گرم با ساخت مطمئن شوید که “ستاره” در بیشتر قسمت ها, واقعی, ستاره ها: و این که آنها سرگرم کننده هستند. شاید این رجعت به قبل از واقعیت روز هنگامی که آن را فقط فرض بر این است که افرادی که سرگرم دیگران برای زندگی بهتر خواهد بود در سرگرم کننده از تصادفی عامیانه کردن خیابان. کاملا یک هشدار مشاهده امروزه اما ثابت را نشان می دهد مانند DWTS فقط به عنوان متقاعد کننده به عنوان آن است که توسط اسکریپت تلویزیون که هنوز به جای آن ایمان کامل ،

اما همانطور که قبلا ذکر شد سخت تجاری نتایج throwback, استفراغ کردن, مخلوط شده اند. MKR سقوط کرد و سوخته با فرمت جدید اما شاید این تمام مشکل: به جای فقط بازگرداندن کنندگان ما می دانیم که می تواند باعث kerfuffle و اجازه دادن به آنها را با آن آنها تا به حال به کمانچه با سیستم در همان زمان. مانع از بازیگران shenanigans با بیش از حد درگیر نشان می دهد سازه – در این مورد بی معنی “خانه v خانه” راه اندازی – یک اشتباه است که مقدار زیادی از نشان می دهد ساخته شده اند قبل از.

Audience favourites Dan and Steph in the latest season of MKR.

مخاطبان مورد علاقه دن و Steph در آخرین فصل از MKR.اعتبار:هفت

مدرن واقعیت را نشان می دهد را به خوبی به رعایت تعهد به سادگی که موفق ترین در میان آنها صفحه نمایش – و یا حتی فقط نگاه به چه کار می کرد در طول تاریخ طبقه از نوع. آن را آموزنده برای به یاد بیاورید که پدربزرگ از همه آنها را برادر بزرگتبدیل به یک هیولا پدیده جهانی با تشکر از مفهوم بهترین اختصار به عنوان “مردم نشستن در اطراف در خانه”. آن را برای تلفن های موبایل مرگبار خسته کننده اما با canny مصاحبه آن را ثابت کرد مقاومت حداقل تا زمانی که عرضه و جالب مشاوره ازدواج و مشاوره زد.

در همین راستا عشق جزیره تا به حال وسوسه انگیزی قلاب از مردم در منطقه عجیب و غریب با یکدیگر – اما شکست مواجه چرا که به عنوان پورنو آنها وحشتناک بودند شرکت. بنابراین تقویت این پیام: “این است که فرض این مردم”.

پس بکجا آینده از واقعیت ؟ به نظر می رسد که بیشتر و بیشتر محترم فرانچایز را در حفظ و بازگرداندن ثابت نوازندگان به انجام چیزی که خود در حالی که هوشمندانه تازه واردان خواهد تمرکز به طور فزاینده ای در پیدا کردن احتراق مخلوط از شرکت کنندگان به جای قرار دادن ایمان خود را در بالا و مفهومی مسابقه طراحی. سپس دوباره با Rebel Wilson پوچ کامل در افق بلندی شاید قوانین همه در مورد تغییر دوباره. اگر در آینده از این نوع است که سگ می تواند هر کسی صادقانه شکایت کنند ؟

(MAFS و عشق جزیره روی صفحه نمایش نه صاحب این magazine.)

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>