‘اما’ مدیر پاییز de Wilde هیجان زده فیلم را اوایل انتشار دیجیتال

پاییز de Wilde, مدیر تمرکز Featres’ “اما” پرواز خانه به لس آنجلس در روز پنج شنبه شب پس از لندن کار سفر و شروع به 15 روز خود به قرنطینه در خانههای ییلاقی. هر چند معمولا عصبی در حال پرواز و نه یک germaphobe د وایلد گفت: او می خواهم به یک “استرس زا” پرواز به دلیل اضطراب در مورد کوروناویروس. “من قطعا احساس نامرئی دشمن بود به من گفت:” تنوع در روز جمعه.

قبل از اینکه تقریبا هر سالن سینما در آمریکا بسته “اما” بود و کاملا به خوبی انجام در دفتر جعبه را. د وایلد اقتباس از سال 1815 جین آستن رمان به حال محدود به انتشار بیش از آخر هفته از Feb. 21 سپس گسترش دو بعدی تعطیلات آخر هفته بیش از 10 میلیون دلار در داخل کشور و 15 میلیون دلار در سطح بین المللی.

سپس coronavirus همه گیر باعث دفتر جعبه را به دهانه و سینما در سراسر کشور و جهان بسته شده است.

روز دوشنبه “اما” در میان این گروه از فیلم Universal Pictures — تمرکز شرکت مادر — تقدیم به ویدئو بر روی تقاضا خدمات از آغاز تا جمعه که شامل اخیر تئاتر منتشر شده “مرد نامرئی,” “شکار” و “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” که جست و خیز تئاتر به طور کامل. آنها همه در دسترس خواهد بود به اجاره برای $19.99 برای 48 ساعت.

پس از جهانی یکnnouncement, آبشار از فیلم خواهد بود با عجله به دیجیتال خدماتاز جمله بن افلک برای فیلم “راه بازگشت” پیکسار “به بعد” و پارامونت “سونیک خارپشت.” اگر coronavirus است و تغییر هر جنبه ای از اکثر آمریکایی ها زندگی و همچنین باعث عظیم — و احتمالا ماندگار — تغییر در توزیع و مصرف است.

د وایلد شده بود احساس خشنودی توسط چگونه به خوبی “اما” انجام شد نمایشی. او گفت: “البته من دوست داشتم به را دیده اند که چگونه آن را به انجام.”

اما حتی قبل از جهانی/تمرکز تصمیم گیری ساخته شده بود او با دیدن توییت از مردم که می خواستند به دیدن “اما” در خانه. این فیلم بازیگران Anya Taylor-Joy, باهوش است و colorfully تلطیف با فیلمنامه اقتباس شده توسط انسان بوکر برنده جایزه رمان النور Catton. آن را گرم و نرم به عنوان جهنم — و شاید یک مومیایی دارویی برای اضطراب. “آنها همه نوشتن به من التماس مرا” د وایلد گفت: به نقل از توییت. “‘لطفا از آنها بخواهید به انتشار آن بر روی تقاضا! همه من می خواهم به انجام وقتی که من هستم گیر در خانه من است ‘اما!””

به عنوان ترس مردم در مورد رفتن به تئاتر را افزایش د وایلد screenshotted توییت به اشتراک گذاشته و آنها را با مدیران در تمرکز و در عنوان کار که در تولید فیلم. “کسی وجود دارد که دیده می شود آن را هفت بار در حال حاضر در تئاتر و می خواستم برای دیدن دوباره آن” د وایلد گفت. “بسیاری از مردم درخواست تا به حال دیده می شود آن را سه بار در تئاتر — و آن را فقط که خیلی به آن پشتیبانی می کند.”

هنگامی که تمرکز به نام de Wilde بگویم که بله “اما” که قرار بود به حرکت به VOD در 20 مارس که معمولا گرفته اند ماه او خوشحالم. “من فکر نمی, نظر, مانند,” اوه, من فیلم رو قطع کرد.’ من فکر این شگفت انگیز است! اگر من حتی می تواند کمک به کسانی که مردم را با چیزی است که من ساخته ام که احساس می کند فوق العاده است.”

در جدید VOD پارادایم studios ممکن است شروع به گزارش اجاره اعداد که هرگز تحت نظارت در همان راه box office grosses هستند. اما VOD ارائه پیچیده افزودنی مشکل است که هیچ ردیابی جلوتر از زمان را شامل استودیو رفتن به هر فرد شرکت — DirecTV, اپل, آمازون و بسیاری دیگر — به منظور کامپایل نتایج.

آیا هر هوایی به این اقتصاد جدید بیشتر خواهد شد مخاطره آینده سینما فقط زمان خواهد شد بگویید.

“من فکر می کنم که همه ما می خواهیم تئاتر برای زنده ماندن این هم واقعا بد است. و من متعهد به آن” د وایلد گفت. “اما در حال حاضر ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن ، یا دوستان من’ رستوران ها و یا مغازه ها — همه این چیزهایی که مبتلا هستند.”

“وجود دارد یک بخشی از من است که می توانید تصور کنید که مردم نه تنها مایل به در خانه دیگه مجبور انزوا و از جان گذشته برای رفتن به یک فیلم تئاتر,” او اضافه شده است.

هر چند de Wilde شد و در حال حاضر موفق عکاس و مدیر تبلیغات و موسیقی فیلم, “اما” بود 49 ساله را از ویژگی های اولین فیلم. او بخشی از افزایش زنان مدیران که در سال گذشته آغاز شدو به ادامه این سال با تعداد بی سابقه ای از فیلم کارگردانی شده توسط زنان است. اما انتشار فیلم مانند Niki Caro را “مولان” و Cate Shortland به “بیوه سیاه” در حال حاضر شده است تحت فشار قرار دادندپرتاب این موج همراه با هر چیز دیگری البته — به سوال. همانطور که برای ده وایلد او تا به برخی از “پروژه های بالقوه” او با توجه به اما “هیچ چیز را تایید کرد,” او گفت:.

“این بسیار هیجان انگیز بود برای این فیلم به بیرون می آیند و افراد علاقه مند به صحبت کردن به من در مورد ایده. من در عجله برای ارتکاب به یکی از آنها وجود دارد به دلیل یک دوره طولانی از زندگی حرفه ای من که در آن من احساس اغلب نادیده گرفته شده,” او گفت:. “و من تا به حال برخی از تجربه های شگفت انگیز در زندگی حرفه ای من — و بسیاری از بار وقتی که من نمی تواند پرداخت صورتحساب من بیشتر زمانی که من یک مادر تنها. بنابراین آن را بسیار هیجان انگیز است.”

د وایلد گفت که او ساخته شده است “اما” به عنوان یک درمان برای آنچه که او به نام او “تهمت افسردگی است.” و در حال حاضر او امیدوار است مخاطبان بهره مندی از آن تسکین دهنده قدرت است. “من همیشه واقعا ارزش فرار — چیزهایی که شما حمل و نقل و ذهن خود را از چیزی” د وایلد گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از سرگرم کننده ساخته شده از کمدی رومانتیک, اما من فکر می کنم که آن را واقعا محل شفا برای مردم است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>