جایزه امی’ محدود سری مسابقه یک Shakeup در پی Coronavirus

زمانی که HBO رسما طبقه بندی شده “نگهبانان” به عنوان یک سری محدود از پرداخت cabler را رقبای تشکر. که به دلیل آن ساخته شده چه در حال حاضر یک مربا بسته بندی شده و رقابتی محدود سری دسته حتی بیشتر پر شده این امی فصل است.

اما پس از آن آمد coronavirus (Covid-19) همه گیر است که تحت تاثیر تولید و پس از تولید در تعداد بی شماری از تلویزیون های پروژه از جمله قسمت از برنامه که در ابتدا قرار است به اکران در آوریل و مه.

در برخی از موارد کسانی که airdates شد بخشی از یک استراتژی برای راه اندازی امی رقیب فقط در زیر سیم قبل از مارس 31 واجد شرایط قطع — نگه داشتن آنها را در بالای ذهن در ارتفاع امی خود را برای در نظر گرفتن فصل است.

اکثر اواخر اکران جریان را نشان می دهد در حال تولید با طولانی به اندازه کافی سرب-زمان است که آنها هنوز به اکران بیش از چند هفته آینده. اما به صورت خطی شبکه های بسیاری از امی مدعی چپ به راه اندازی از این کوتاه تر “سری محدود” طبیعت — و در حال حاضر که همچنین بدان معنی است که نشان می دهد که در حال حاضر نمی شده است قفل شده است و در حال حاضر باید صورت حرکت از امسال امی واجد شرایط بودن قاب.

در حال حاضر FX قسط بعدی از “فارگو” و HBO را “لغو” شده اند تحت فشار قرار دادند به بعد در سال است. جغرافیای ملی “نابغه: آرتا” نیز تعطیل تولید و معلوم نیست که آیا آن را در حال حاضر می توانید آن را اصلی, مارس 25 برتر تاریخ. پروژه های دیگر به احتمال زیاد در انتظار تا زمانی که تلویزیون آکادمی تصمیم می گیرد که آیا برای تغییر این سال انتخاباتی پنجره.

این org انتظار اعلام حکم در هفته آینده اگر آن را تغییر امی رای گیری تقویم — و در صورتی که مه 31 قطع نیز ممکن است نقل مکان کرد به جای تولیدات است که باید تعطیل با توجه به همه گیر.

سال 4 از “فارگو” در اصل قرار است به اکران در آوریل 19 و انتظار می رود به یک امی frontrunner در چند longform دسته. که شامل ستاره Chris Rock و پتانسیل گره برای showrunner نوح هاولی که نوشته و کارگردانی فصل برتر “به گزارش اقتصاد است.”

“فارگو” شده است نامزد امی نیروی عظیم منهدم کننده داشتن برنده برجسته محدود رده سری در سال 2014 و به دنبال آن گره را در سال 2016 و 2017 برای نسخه های قبلی است. FX گفت: “یک برتر تاریخ مشخص خواهد شد هنگامی که تولید از سر گرفته است.”

در همین حال “سقوط” بر اساس رمان “شما باید شناخته شده” در اصل میله میله برای اولین مارس 10, HBO خواهد شد و در حال حاضر راه اندازی در پاییز هر شبکه. این برنامه همچنین انتظار می رود به یک مدعی در این سری محدود نژاد و دیگر دسته های فردی برای ستاره نیکول کیدمن و هیو گرانت و همچنین برای مدیر Susanne Bier نویسنده و David E. Kelley.

کیدمن و کلی هنوز هم خواهد بود در امی شکار در این سال به عنوان فصل دوم “کمی بزرگ نهفته است” یک مدعی در, درام, دسته بندی.

با “فارگو” و “سقوط” از راه و شاید دیگران نیز هست که ممکن است باز کردن درب برای سری محدود است که ممکن است در غیر این صورت فقط از دست رفته یک اسم در جمله شلوغ دسته. علاوه بر این “نگهبانان” سری دیگر برای هدف گره در آن مسابقه شامل Netflix را “باور نکردنی” “هالیوود” و “ادی”; FX “خانم و امریکا” “گسسته” و “داستان وحشت آمریکایی: 1984”; HBO را “توطئه علیه امریکا” “من می دانم که این بسیار درست است” و “سالها”; Hulu را “کمی آتش در همه جا” و “قلعه سنگ”; Showtime را “بلندترین صدای”; AMC را “ترور””مسابقه” و “اعزام از جاهای دیگر”; آمازون نخست فیلم را “بیش از حد قدیمی به مرگ جوان” و “قصه های از حلقه”; Apple TV Plus’ “از یعقوب”; Epix را “Belgravia”; ایالات متحده آمریکا “Briarpatch”; و TBS’ “معجزه کارگران است.”

[عکس: نیکول کیدمن و هیو گرانت در HBO را “به آتش کشیدند.”]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>