‘Empire’ فصل نهایی برش های کوتاه با توجه به کروناویروس, سری آخر به هوا, مارس 21

“امپراتوری” تا به حال سهم عادلانه خود را از برجستگی در جاده ها بیش از سال گذشته اما در حال حاضر این سری است که نیاز به برش های کوتاه فصل نهایی خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

ششمین و آخرین فصل از “امپراتوری” برنامه ریزی شده بود به اجرا برای 20 قسمت با این حال تولید shutdown ناشی از این بیماری همه گیر به این معنا بود که تنها 18 قسمت می تواند تکمیل شود. نتیجه نهایی است که سه قسمت از جمله آنچه در حال حاضر خواهد بود که سری آخر خواهد شد در آوریل 21 ، منابع با دانش نشان می دهد می گویند که قسمت 19 بود که بخشی از راه را از طریق تیراندازی در هنگام خاموش شدن آمد و این فیلم از آن ناتمام قسمت قطع خواهد شد به آخر.

اخبار فصل 6 در حال قطع شد نشان داد در طول یک تبلیغی زیر پنج شنبه شب قسمت.

“آماده شدن برای تکان دهنده نهایی سه قسمت از ‘Empire'” گفت: صدای گوینده اوج طرفداران به تغییر.

در طول فصل 5, “امپراتوری” و آن ستاره سابق Jussie Smollett شد مرکز ملی رسوایی بیش Smollett ادعا می کند که او قربانی یک نژاد به اتهام حمله در شیکاگو در اوایل سال گذشته که اداره پلیس شهر شیکاگو مدعی شد یک جعل است. Smollett ادعا کرد که او توسط مهاجمان ناشناس که ریخت سفید کننده بر روی او قرار داده و یک طناب به دور گردن خود استفاده نژادی و ضد همجنس بوسيد. اتهامات عنوان شده علیه Smollett قبلا کاهش یافته است اما این بازیگر بار دیگر با آمار شش-تعداد کیفرخواست کمتر از دو ماه پیش او را متهم به تقلید می کنی نفرت و جنایت.

Smollett شخصیت نوشته شده بود را نشان می دهد پس از افتضاح اما شده اند وجود دارد چند Jamal Lyon اشاره در فصل 6 و شایعات هنوز هم چرخشی است که او ممکن است برخی از نوع بازگشت به قبل از Taraji P. Henson and Terrence Howard-led سری می گوید آن را نهایی خداحافظی.

از آنجا که Smollett امر “امپراتوری” تلاش کرده است به دست آوردن مجدد قابل توجه مخاطبان و رتبه بندی آن را یک بار فرمان. فصل 6 به طور متوسط 0.7 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 و 2.6 میلیون نفر زندگی می کنند+همان روز بینندگان به تاریخ به عنوان مخالف به 1.4 امتیاز و 4.5 میلیون که فصل 5 را در به طور متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>