خالی کلیساها افترا تهمت عید پاک وعده برجسته علم و نقش آن در حفظ وفادار امن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته پیش بینی کرد “بسته بندی کلیساها” در عید پاک یکشنبه با وجود مواج coronavirus مرگ و میر. پیش بینی او ثابت شده است به طرز وحشیانه ای اشتباه است و نشان از تناقضات پوپولیستی که رهبران دین بهره برداری در حال حاضر چهره.

تبلیغات

عید فصح و شروع ماه مبارک رمضان تمام پاییز در ماه آوریل این سال یک اتفاقی که در زمان عادی می بینیم میلیون ها نفر از پیروان عمده جهان ادیان توحیدی آمده با هم در نماز جماعت و یا جمع های خانوادگی.

اما coronavirus همه گیر است و از لحاظ جسمی atomised وفادار با مستند اقدامات جرقه صحنه های بی سابقه ای از روحانیون برگزاری هفته دفاع مقدس خدمات خالی کلیساها و کلیساهای سراسر جهان است.

داخل آتش زده کلیسای جامع نوتردام پاریس اسقف اعظم میشل Aupetit پیوست یک گروه کوچک از کشیش برای یک جمعه خوب سرویس منهای یک جماعت بزرگداشت یکی از مسیحیت مقدس ترین روز و همچنین اولین سالگرد دوزخ که زده گوتیک برجسته. در یک زدگی چشم در داخل شهر در اشغال بیت المقدس در روز جمعه تعداد انگشت شماری از friars فرانسیسکن در لباس تیره و ماسک صورت راه می رفت از طریق خیابان ها خلوت تحت pelting باران همراه Via Dolorosa گفته می شود که این مسیر در زمان عیسی مسیح به صلیب کشیده شد.

عربستان سعودی در حال حاضر به حالت تعلیق در طول سال عمره حج و خواسته است مسلمانان برای به تاخیر انداختن سفر خود را رزرو به شهرهای مقدس مکه و مدینه به صورت سالانه حاج در ماه های ژوئیه و اوت در میان پرسش که آیا جهان های مذهبی جمع آوری می توانید پیش بروید در برنامه.

بدون شک وجود دارد با این حال که ماه رمضان آغاز می شود که در اطراف مارس 23 بسیار متفاوت خواهد بود در این سال با مؤمنان قادر به جمع آوری با هم برای افطار غذای شب پایان روز را روزه.

در اوایل این هفته یهودیان در سراسر جهان جشن عید فصح با زوم Seders به جای سنتی در جمع خانواده از نسل در اطراف جدول است. مقامات اسرائیل تنگ تر موجود مستند اقدامات ویژه شب مقررات منع رفت و آمد در روز چهارشنبه برای منصرف کردن بازدید و گردهمایی. پیوستن به “مادر بزرگ و پدر بزرگ” برای Seder, وزیر دفاع اسرائیل نفتالی بنت هشدار داد در یک استارک قبل از عید فصح پیام “می تواند آنها را بکشند”.

مرگبار Covid-19 ویروس به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان و حمله به آنچه جامعه شناس فرانسوی امیل دورخیم شناسایی به عنوان هدف اساسی دین: این پدیده اجتماعی از نقاشی جوامع با هم در مناسک و مراسم شهدای. همچنین افشای خطوط گسل بین ایمان مذهبی و علمی و همچنین تنش بین روحانی و سکولار قدرت. این infectiousness بیماری به تضعیف جماعت ماهیت مذهبی در حالی که شکست توسط برخی از گروه های مذهبی به دنبال اجتماعی فاصله را تشدید کرده است هدف و كليشه اي از پیروان دینی.

برای مردمی که رهبران سوء استفاده از دین برای افزایش قدرت و یا حفظ مواضع سیاسی بحران “می تواند تهدید پایه های دینی خود حمایت پایه و همچنین تبعیض آمیز نسبت به سیاست های مذهبی و اقلیت های قومی” اشاره کرد جیمز دورسی ارشد همکار در سنگاپور بر اساس S. Rajaratnam مدرسه مطالعات بین المللی. این می تواند بازی کردن در کشورهای با “بخش از خبرگزاری جوامع مذهبی است که باید مفاهیم مختلف پزشکی و یا ایمان به خدا برای حل مشکل” توضیح داد دورسی در یک مصاحبه تلفنی با فرانس 24.

وزیر بهداشت که قرار دادن ایمان خود را در مسیح

تنش بین معبد و آزمایشگاهی در stark نمایش در اسرائیل که در آن وزیر بهداشت Yaakov Litzman عضو فوق العاده ارتدوکس Ger Hasidic جامعه گفت: رسانه های اسرائیل در ماه گذشته بود که او “مطمئن شوید که مسیح خواهد آمد و ما را نجات دهد”.

Litzman و همسرش بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus مجبور ارشد چند مقامات اسرائیلی از جمله بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و رئیس موساد سرویس اطلاعاتی – به قرنطینه پس از آنها تا به حال شده است در تماس با وزیر بهداشت که قرار دادن ایمان خود را در مسیح.

منتقدان به نام برای Litzman استعفای او لقب “حصبه میریام” پس از “حصبه مریم” نیویورک کوک که آلوده به ده ها تن در نوبه خود از قرن 20ام بود. با وجود کابینه خود موقعیت Litzman را “اصلی” وفاداری به رهبران مذهبی یهودی از فرقه مذهبی Yehoshua Pfeffer, an ultra-Orthodox متخصص و گفته. سلامت وزیر Pfeffer اشاره کرد تا به حال موفق به جلوگیری از اعضای متعصب فرقه از انجام مراسم دینی در حالی که کشور در حال حاضر اعمال محدودیت های مسافرتی و ممنوع حوادث دسته جمعی.

نتانیاهو که متکی به اسراییل و پایگاه پشتیبانی که باعث می شود تا حدود 10 درصد از جمعیت تلاش کرده است برای اجرای این بسته از کنیسه و yeshivas در مکان هایی مانند ” بنی Brak یک کشور فقیر ترین و متراکم ترین شهرها و مرکز ultra-orthodox جامعه است. کاربرانی که در زندگی خود اعمال تفکیک شده اند به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر با مقامات بهداشتی برآورد که حداقل 38 درصد از بنی Brak ساکنان ممکن است حمل coronavirus.

بحران تهدید کرده است که نتانیاهو از ائتلاف و تاثیر آن می تواند کشش حتی عمیق تر. فوق العاده ارتدوکس جامعه نامتناسب نفوذ سیاسی و معافیت از کشور خدمت نظامی اجباری درحالی است که منبع تنش با منتقدان خواستار ادغام المال به عنوان جامعه نامیده می شود به مدرن اسرائیل زندگی است.

Coronavirus بحران دورسی نشان می دهد نیز می تواند تهدیدی برای جامعه از درون. “در اسرائیل, فوق العاده ارتدکس زندگی می کنند در جهان خود را, آنها نمی گوش دادن به رسانه های آنها گوش دادن به خاخام مشاوره. همه گیر می تواند به تضعیف خاخامی قدرت در مقیاس دیده نشده از هولوکاست که خاخام توصیه اعضا به ترک اروپا و مردم پرداخت قیمت سنگین که برای مشاوره” اشاره کرد دورسی.

گاو ادرار و #CoronaJihad در هند

رهبران سیاسی که “به دنبال مذهبی مشروعیت تهیه کردن به یک حمایت مذهبی پایه و یا در ابتدا دور انداخته علمی مشاوره برای مصلحت سیاسی دلایل ممکن است بازی خود را در coronavirus. علم زدم با دین سنتی و روش های درمانی خارج از حلقه در جنگ بین دو روش نسبت به گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل”, Dorsey اشاره کرد در مارس 7 وبلاگ “توقف COVID-19 در آهنگ های خود: علم می شود دست بالا”.

در دو هفته اول ماه مارس در حالی که ایتالیا در حال حاضر در سراسر کشور مستند حامیان هند هندو جناح راست نارندرا نخست وزیر شد میزبانی “gaumutra احزاب” در سراسر کشور که در آن جمعیت خواست با زعفران-robed رهبران مذهبی gulped فنجان گاو ادرار که به آنها گفته شد یک درمان معجزه در برابر coronavirus.

اگر چه برخی از رویدادهای برگزار شده توسط اعضای ارشد مودی Bharatiya Janata Party (BJP), نخست وزیر هند-که متکی بر گسترده رای پایه Hindutva [یا “Hinduness”] هواداران به پیروزی در انتخابات — سکوت در مورد این مسئله.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در هند نصب شده مودی در نهایت در زمان به امواج رادیو و تلویزیون نسبت به پایان ماه مارس به تماس هموطنان خود را به اتحاد در مبارزه با کروناویروس. در یک به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد آدرس عاری از هندو supremacist هیاهو و یا ضد نخبه گرا یا ضد اسلامی شعارهای مودی به نام برای همبستگی در چهره مرگبار بیماری همه گیر.

اما هفته بعد به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در هند نصب شده وحدت ملی خواستار به نظر می رسد به سقوط بر روی گوش های ناشنوا به عنوان جرایم ناشی از نفرت علیه مسلمانان مشخصی پس از coronavirus سرایت گسترش از یک رویداد مذهبی سازماندهی شده توسط اسلامی, missionary, گروهی, Tablighi Jamat.

به عنوان #CoronaJihad و #CoronaTerrorism trended در توییتر با دولت سخنگویان اختصاص زمان بیشتر به lambasting مسلمان جمع آوری مذهبی از اقدامات برای مقابله با بحران انسانی خرید اینترنتی از عجله اعمال شده در سراسر کشور مستند جعلی گزارش های خبری شروع به متورم شدن در واتساپ و سیستم عامل های دیگر. آنها به نوبه خود موجب ضد اسلامی حملات در سراسر کشور با حداقل یک نفر کشته در شرق state of Jharkhand, با توجه به گزارش های رسانه ها.

مسلمان, کون جنبش تحت بررسی

این Tablighi Jamat جنبش آمده است تحت بررسی در تعدادی از کشورها برای نقش خود را در گسترش coronavirus در آسیا است.

یک مبلغ جنبش که در هند سرچشمه گرفته در دهه 1920 به Tablighi Jamat دارای شعبه در سراسر جهان از جمله آسیا و آفریقا و اروپا و آمریکا. با توجه به سست طبیعت از مشارکت و عضویت پیرو برآورد سخت سنج با مرکز تحقیقات پیو ذکر آنها طیف وسیعی از 12 تا 80 میلیون در سراسر حدود 150 کشور جهان است.

یک غیر سیاسی گروه متمرکز تبلیغی و عبادت به Tablighi Jamat آن شناخته شده است khuruj – یا تبلیغی تورهای که با دیدن جانبازان لباس پوشیدن و در لباس ساده به سفر برای روز گاهی اوقات ماه در حالی که در مساجد و دیگر اماکن مذهبی. این گروه شاخه های کشور نیز برگزاری سالانه ijtema حوادث است که می تواند جمع آوری میلیون ها نفر در کشورهایی مانند بنگلادش و هند و پاکستان است.

یک تاریخ 27 فوریه تا 1 مارس ijtema در پایتخت مالزی کوالالامپور بود که attented بیش از 16000 نفر از جمله 1,500 خارجی باعث این بیماری همه گیر در مالزی و همچنین در برونئی با موارد ترسیم به کامبوج و سنگاپور و تایلند و فیلیپین است. به دنبال آن اواسط ماه مارس ijtema در نزدیکی پاکستان در شهر لاهور که منجر به گسترش coronavirus که در جاهای دوردست غزه. آن را کوتاه قطع شد و با مقامات پاکستانی در ماه گذشته.

در هند در یک گردهمایی در گروه جهانی معنوی مرکز و یا مرکزدر Nizamuddin منطقه از پایتخت هند دهلی نو شد, تعطیل در مارس 22 روز قبل در سراسر کشور مستند به اثر رفت در نیمه شب 25 مارس.

در حالی که این گروه مذهبی را بی مسئولیتی شده است به طور گسترده ای ناودان کارشناسان اشاره کرده اند که در هند تعدادی از توده های مذهبی تجمعات صورت گرفت در همان دوره است. این شامل یک سیک جمع آوری در پنجاب — که در آن یک “سوپر پخش” واعظ که در اثر این ویروس موجب قرنطینه از 40,000 نفر-و یک معبد هندو جشنواره در جنوب ایالت کرالا است. هیچ یک از آنها را برانگیخته سطح خشم عمومی مواجه شده Tablighi Jamat.

در ضمن بیشتر بحث نقض مودی را سخت در سراسر کشور مستند رخ داده در اوتار پرادش. یوگی Adityanand هندو firebrand وزیر هند پرجمعیت ترین ایالت به رهبری یک مراسم برای نصب یک آیکون مذهبی در اختلاف های مذهبی سایت صبح پس از مستند نامیده می شد. در حالی که اوتار پرادش پلیس اجازه برگزاری مراسم به جلو بروید یک شکایت کیفری واصل شد توسط دولت و پلیس در برابر سردبیر, اخبار, سایت, سیم, که برای پوشش این رویداد جرقه condemnations از بین المللی آزادی مطبوعات شدند.

Adityanath اجازه داده شد برای انجام مراسم با را انتخاب کنید جمع مقامات و مذهبی, حامیان جرقه انتقادات از نخبه گرایی و نفاق که هم گل نشسته جمهور ترکیه Recept طیب اردوغان ،

اردوغان VIP نماز و مغلوب ساختن پیشی جستن عید پاک پیش بینی

در تاریخ 27 مارس به عنوان ترکی مسلمانان بودند که خواست به دعا در خانه اردوغان برگزار شد انتخاب نماز جمعه در کاخ ریاست جمهوری زمینه است که تاکنون دوبله “VIP نماز”.

عکس از این رویداد ارسال شده در توییتر با دیانت این کشور مدیرکل امور دینی که مختصات ترکیه فعالیت های مذهبی و به طور فزاینده ای تبدیل به یک ابزار اردوغان پیشنهاد برای رهبری مسلمانان جهان است.

در طول چند هفته گذشته به ترکیه دیانت آمده است تحت انتقاد شدید برای شکست خود را به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر. برخی از سیاستمداران مخالف ادعا می کنند زائران به خانه بازگشت داده شد دارو برای پنهان کردن افزایش تب خوانش و مجاز به بازگشت به روستاهای خود گسترش این بیماری همه گیر به ترکیه در مناطق روستایی است.

دین و سیاست را طولانی و پیچیده تاریخ با هر نیاز دیگر در زمان های مختلف به روش های مختلف در مکان های مختلف برای زنده ماندن. انفجار نقش جنبش انجیلی در سیاست آمریکا در نیویورک تایمز ستون نویسنده کاترین استوارت اشاره کرد که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت با تعیین کمک یک جنبش است که منکر علم bashes دولت و اولویت بندی وفاداری بیش از تخصص حرفه ای.

“در زمان بحران” استوارت نوشت: “ما همه دروی آنچه که جنبش کشت.”

همه گروه های مذهبی و یا رهبران شده اند در مخالفت با علوم و یا بهداشت عمومی دستورات. اکثریت قریب به اتفاق از کشیش ائمه جمعه و روحانیون و زنان با ادیان مختلف در سراسر جهان دیده می شود هیچ تناقض در تاکید بر اهمیت صرفه جویی در زندگی انسان بیش از نیاز برای مراسم گردهمایی.

اما این بستگی دارد که خود را به پذیرش اصول علمی و برتری جهان از حقایق بیش از مسائل از ایمان است. Coronavirus همه گیر است در معرض خطرات ناشی از رد علم برای یک نابینا پذیرش ایمان است.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بود و خوش بینانه است که ما خواهد بود “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک”. چشم انداز “بسته بندی کلیساها در سراسر کشور ما” تهمت گفت: آن را “یک زمان”. اما به عنوان ساکنان در خانه اش در شهر نیویورک بیدار به عناوین از گورهای دسته جمعی در قلب شهر مغلوب ساختن پیشی جستن عجول و بی پروا پیش بینی های زیبا عید پاک با بسته بندی کلیساها بعید است به فراموشی سپرده شود در برخی از محله های قدیمی و یا ببخشند در روح تعالیم مسیح افزایش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme