خالی دفاتر کامل خانه: اینترنت احساس coronavirus ‘فشار’

با بیشتر مردم در حال کار از خانه برای جلوگیری از coronavirus اینترنت شکستن? پاسخ کوتاه این است که احتمالا نیست. دیگر پاسخ این است که وجود خواهد داشت اختلال.

برای محافظت از کارگران و کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 شرکت هایی مانند توییتر و JPMorgan Chase & Co. در حال گفتن کارکنان است که می توانید از خانه کار در خانه بمانند. در همه 42 میلیون آمریکایی حدود 29 درصد از نیروی کار ایالات متحده قادر به کار از خانه. و به مدارس, نزدیک به نگه داشتن بچه ها از راه آسیب است فشار بر شبکه های خانگی رشد خواهد کرد.

“ضعیف این زنجیره که در آن سیستم می تواند غیرمنتظره است برای رفتن به صفحه اصلی پهنای باند شبکه گفت:” لیزا پیرس یک کارشناس شبکه با Gartner. “مردم را با ضربه احتقان فقط مانند یک بزرگراه که در آن سرعت می رود از 60 مایل
یک ساعت به 20 است.”


منازل و محله های خدمت و کاهش پهنای باند و کابل و مس-اتصالات سر سیم ها را در میان اولین تاثیر قرار. کل خانواده های تک سیگنال wi-fi تمام ورود و خروج کارمندان در یک بار به محل کار و یا شلیک کردن تلویزیون و تبلت به ماندن متصل شده و سرگرم همچنین باید انتظار تاخیر.

ستون فقرات قوی

در کل شبکه های بزرگ از فیبر نوری کابل که crisscross این کشور ادامه خواهد داد به کار تخلیه ترافیک اینترنت بین شهرستانها با توجه به ما خدمات تلفن غول های AT&T و Verizon Communications.

“به عنوان یک مهندس من به شما بگویم که ما باید از این ظرفیت در سیستم ما که کارکنان و مشتریان نیاز به دسترسی به, در زمان هایی از این گفت:” جف McElfresh مدیر اجرایی AT&T ارتباطات که نظارت بر تلفن های ثابت بی سیم و خدمات تلویزیون. “ما می توانیم ارائه توانایی به کار که در آن مشتریان نیاز به کار و کمک به آنها در ادامه به مولد. این چیزی است که من افتخار است. این چیزی است که ما انجام حق.” تلفن شرکت های اساسی اعتماد به نفس خود را در شبکه است که به علت در بخشی به این واقعیت است که حجم ترافیک لزوما تغییر دهید. چه خواهد شد در حال تغییر الگوهای. ترافیک خواهد سرچشمه کمتر از دفاتر قدرتمند با اتصالات و بیشتر از مناطق مسکونی. کابل و تلفن شرکت های که ارائه صفحه اصلی پهنای باند ممکن است توسعه تنگناها در گره های شبکه که در آن چند خط همگرا.

در میان بزرگترین شبکه cloggers یا پهنای باند خوک خواهد بود محبوب و اجتماعی-رسانه, خدمات مانند Netflix, YouTube, Facetime و اسکایپ با توجه به راجر Entner یک تحلیلگر با Recon Analytics. “تصویری است که در حال حاضر 70 درصد از تمام ترافیک شبکه,” او گفت:.

“لحظه ای که شما اضافه کردن در ویدئو کنفرانس به همه نشان می دهد که بچه ها در حال تماشای چون مدارس تعطیل هستند, آن می تواند یک مشکل اگر هر کس در تلاش است تا در همان زمان.”

منتشر تاثیر

مشکل به احتمال زیاد از محدوده کاهش یافته و ارتباطات به سرعت محبوبیت و یا از دست دادن فید های ویدئویی. اینها آشنا شرایط آب و هوایی که در آن روز برف نگه داشتن مردمی در خانه و می توانید محدوده صفحه اصلی پهنای باند ظرفیت.

آنها متفاوت است و منطقه و زمان از روز بسته به الگوهای ترافیک بر خلاف تک اتفاقاتی که همه ما تجربه برای مثال اختلالات ناشی اخیر راه اندازی والت دیزنی شرکت را دیزنی+ و یا اشکالات در آمازون نخست روز است.

حتی اگر خانه اتصالات قوی هستند و نه هر شرکت آماده است برای رسیدگی به افزایش ناگهانی کارکنان در تلاش برای ورود به دفتر شبکه از خارج. بسیاری از کارفرمایان با استفاده از شبکه های خصوصی مجازی یا Vpn ها به عنوان امن اختصاص داده شده کانال برای کاربران از راه دور برای دسترسی به همان شبکه آنها به طور معمول در محل کار.

به طور معمول کسب و کار تخصیص به اندازه کافی ظرفیت شبکه به جای نیازهای روزمره از تعداد کمی از کارکنان از راه دور, اما در مقیاس بزرگ تغییر می تواند به طور موقت مشکل است. اضافه کردن VPN ظرفیت می تواند ساعت ها یا روزها و یا شاید حتی هفته برای برخی از شرکت ها با توجه به شبکه های کارشناسان. آماده سازی کمک می کند. برای یک دهه یا بیشتر کارفرمایان بزرگ شده اند در حال توسعه برنامه های احتمالی و کسب و کار-تداوم استراتژی. اطلاعات-بخش فن آوری را توسعه داده اند چک لیست و یا پشتیبان گیری از روش ها و کارکنان توجیه شده است و یا حتی شرکت در مسخره اضطراری برای تست اتصالات راه دور در خانه یا در دفاتر موقت.

“ما در یک محل مراتب بهتر از ما پنج یا 10 سال پیش از نظر شبکه آمادگی” پیرس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>