خالی پارک و رودخانه به عنوان پاریس حفظ ممنوعیت بیش از coronavirus نگرانی

صادر شده در: Modified:

پاریس را حفظ ممنوعیت گردهمایی در تفرجگاهها در امتداد رودخانه سن چمن از Les Invalides و Champs de مریخ در اطراف برج ایفل در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus پلیس روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

پاریس پلیس تا به حال در ابتدا دستور داد این ممنوعیت برای آخر هفته گذشته تنها. این ممنوعیت در حال حاضر خواهد شد تا آخرین مستند اقدامات به دستور مقامات فرانسوی از میان برداشته شوند.

این حرکت برای حفظ ممنوعیت آمد و یک روز پس از قانونگذاران تصویب مجازات های سخت برای هجوم سراسری مستند جهت به عنوان coronavirus تلفات افزایش یافت و در روز یکشنبه با اولین عضو از این کشور در حرفه پزشکی میان قربانیان.

در واکنش به خبر, دکتر, را, مرگ, وزیر بهداشت Olivier Véran پرداخت ادای احترام به کارکنان پزشکی مقابله با این بیماری همه گیر و خواست کارگران دیگر به نگه داشتن کلید خدمات در حال اجرا حتی به عنوان مستند توقف بسیاری از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است.

“حرفه پزشکی است که ساخت یک سنگین فداکاری در کشور ما امروز” Véran گفت: در LCI تلویزیون.

دکتر که فوت شد اضطراری متخصص در بیمارستان دانشگاه در کومپینی شمال پاریس که در آن چند تن دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به گزارش های رسانه ها.

Coronavirus مرگ و میر ثبت شده توسط بیمارستان ها افزایش 112 به 674 روز یکشنبه گفته مقامات در حالی که تعداد موارد تایید شده افزایش 11 درصد به 16,018 بیش از 24 ساعت است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>