Eng در مقابل پاکستان 1st تست نکات برجسته: Babar کمک می کند تا پاکستان ارسال 139-2 در روز 1

پاکستان Babar اعظم به نیم قرن در باران آسیب دیده برای اولین بار بعد از باز کردن آزمون برابر انگلستان با گردشگران رسیدن به 139-2 در کنده در روز چهارشنبه.

در حال حاضر تاسیس سفید-توپ استار, Babar وارد در انگلستان با رشد سریع شهرت در دیگر فرمت به طور متوسط 65.5 پس از شروع سال 2018 از جمله چهار قرن در گذشته خود را هفت نوبت.

بررسی Eng در مقابل پاکستان 1st آزمون نمره زندگی می کنند و بازی به روز رسانی در اینجا

او گردیده 69 بیرون نمی شد به راحتی برجسته از روز اول فقط شامل 49 اور با 11 مرزهای در یک اقامت دقیقا 100 توپ.

کریس Woakes نزدیک به اخراج Babar اما ضربه نا امید انگلستان حمله برای بقیه روز و چپ خود را شریک زندگی شان Masood بازی دوم کمانچه. درب بازکن batted با جدیت برای 46 نه با جس Buttler fluffing دو شانس کردن Dom Bess بر 45 – توپخانه گرفتن و از دست رفته یک جوش.

انگلستان انتخاب تیم دور عمدتا در بن استوکس آزار دهنده چهار آسیب دیدگی شد و او در نهایت به عنوان یک متخصص ضربه.

پاکستان خود را آغاز کرد نوبت تحت مودی آسمان و با نور افکن اما افتتاحیه مسعود و عابد علی نشان داد کافی خونسردی به مذاکره در این ساعت برای اولین بار به صورت 32 بدون از دست دادن.
 

هر دو نفر مورد ضرب و شتم در خارج از لبه در مواقع اما گیر تحسین برای این کار از دیدن خاموش چالش جیمز اندرسون و استوارت گسترده.

Jofra کماندار که ایجاد شده بیشتر عناوین کردن میدان از آن در برابر غرب هند مورد نیاز فقط هفت تحویل به حضور او احساس می شود.

پس از کنار زدن ضربه پشت در اول خود را بیش از او آغاز شده دوم با یک فولر توپ در عابد jagging آن در خارج از زمین و میخ عقب نشینی بیخ و بن.

او ساخته شده راه خود را به عقب به صورت 16 و خروج ساخته شده از همه خسته کننده تر توسط مختصری دوش باران که مجبور طرف بعد از تنها سه بیشتر تحویل.

آن را تنها یک زنگ تفریح کوتاه اما در عرض 10 دقیقه از راه اندازی مجدد کریس Woakes حال جدا از کاپیتان ازهر علی کوبید روی پد جبهه و در راه او پس از یک جاهل ارجاع.

آورده است که بابر به چین در میان انتظار و پس از یک شروع کند او از سر بعد از ناهار در لمس بهتر و برتر خود را در پنجاه و فقط قبل از اینکه چای را با یکی دیگر از چهار خاموش کماندار.

بررسی آزمون ICC قهرمانی, آخرین اخبار و جدول امتیاز اینجا

زمانی که بازی دیر از سر در 5:45 p. m. یک زن و شوهر از توپ از آرچر در شکست نور به اندازه کافی به آن را به یک چرخش امر است.

Bess جای کسی را گرفتن مسعود برای بار دوم هنگامی که او آمد پایین حلقه و هیچ تماس Buttler بازگشت توسط جستن به او اجازه جوش شانس برای رفتن التماس. فقط در زمان برای یک سالم تر نوسان بابر را بت تپش Bess زمین قبل از نور بد همه چیز به پایان رسید.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>