مهندسی MBA فرشنرس به طور فزاینده تقاضا برای فرفره شغل: TeamLease

تازه های مهندسی و فارغ التحصیلان MBA به طور فزاینده تقاضا برای فرفره مشاغل از جمله رانندگان و تحویل پسران با توجه به نیروی انسانی شرکت TeamLease.

این روند در سراسر موسسات و شهرستانها به عنوان تازه فارغ التحصیلان نگاه سودآور حقوق و ساعات کار انعطاف پذیر گفت: Kaushik بانرجی معاون رئیس جمهور و سر کسب و کار برای TeamLease و Freshersworld.com.

“زودتر فارغ التحصیلان مهندسی استفاده می شود برای دریافت هر نقطه بین 20 ، 000 تومان و 30000 تومان در هر ماه به طور متوسط. بسته به کالج می تواند بالا برود. اما این متوسط — Rs 2.5-4 لاخ. در دو-سه سال هسته (tech) شغل آمده اند اما حقوق پایین آمده اند به حدود 10 ، 000 تومان-25,000 گفت:” بانرجی.

تحویل فرد شاغل با یک شرکت مانند Swiggy یا Zomato یا یک راننده با Ola و یا بارگذاری یک پایه حقوق و دستمزد از بین 25.000 تومان و 30000 تومان. با انگیزه های آن می تواند تا 55,000 تومان-60,000 اضافه بانرجی.

موجب با پول خوب و انعطاف پذیر ساعات کار فارغ التحصیلان مهندسی هیچ تردیدی در نظر گرفتن فرفره شغل.

با توجه به داده ها از TeamLease تعداد فرفره کارهایی که می کنید ارسال شده در روزانه 920 در Freshersworld. com و 540 در TeamLease.

حدود 25 درصد از 1.5 میلیون شغل برنامه یک ماه برای فرفره شغل. TeamLease دیدم دو برابر افزایش فرفره کار برنامه های کاربردی از ژوئن تا نوامبر 2019.

بیشتر در مورد 10-11 درصد مهندسی و MBA فرشنرس درخواست برای این شغل است.

از 60,000 کار روزانه برنامه های کاربردی است که مردم اعمال در TeamLease های مختلف سایت کار آن است که از دیدن حدود 8000 هسته مهندسین و MBAs هر روز درخواست برای مشاغل مانند رانندگان تحویل پسران ،

فرفره کارگران معمولا از صحبت در زمینه های اقتصاد, مانند Uber و Ola رانندگان تحویل افراد برای Zomato و Swiggy ، این شغل را فعال کنید توسط یک فن آوری پلت فرم که در آن کارگران هستند و نه محدود به سازمان است.

این اصطلاح همچنین می تواند با مراجعه به بالاتر-کارگران ماهر مانند نویسان و یا فن آوری حرفه ای مشغول به کار پاره وقت و یا به عنوان مترجمان آزاد است.

دولت هند است و با توجه به آوردن فرفره کارگران را در برابر قوانین کار و تامین اجتماعی مزایای به عنوان دولت ها در سراسر جهان است.

اقتصاد جدید شرکت نیز شادتر و بیشتر تحصیل کرده فرفره کارگران آینده در هیئت مدیره — این کمک می کند تا آنها را صرفه جویی در هزینه های آموزش. مهندسین و فارغ التحصیلان MBA پیدا کردن آن را آسان تر به اعتصاب یک مکالمه با سواران و یا مشتریان و از این رو بهتر بررسی برای خدمات گفت: بانرجی. به عنوان یک نتیجه, آنها بهتر incentivised که به معنی پول بیشتر در پایان ماه.

“ردیف 1, 2, 3 شهرستانها همه بخشی از روند است. در واقع 1 درصد از پروفیل که شامل این شغل نیز از IITs و دیگر موسسات و نمی خواهد ذهن مصرف این تا” اضافه شده بانرجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>