انگلستان ضرب و شتم ایرلند 24-12 برای احیای سازمان ملل شش امید

صادر شده در: Modified:

انگلستان در نهایت تبدیل شده تا در شش کشور و محروم ایرلند حداقل تاج سه گانه و گرند اسلم در یک چشمگیر 24-12 پیروزی در Twickenham در روز یکشنبه.

تبلیغات

ترجمه خود را تا قبل از مسابقات برای تبدیل شدن به بزرگترین تیم راگبی تا کنون انگلستان شد و با فروتنی از فرانسه و به سختی رام اسکاتلند. انگلستان به دنبال بیانیه ای پیروزی در اولین حضور خود را در خانه و تحویل آن بهترین عملکرد را پس از جام جهانی راگبی نیمه نهایی برنده بیش از نیوزیلند در ماه اکتبر.

با 10 دقیقه به رفتن مربی ادی جونز ساخته شده خود بیانیه رفتن به میدان و تکان دادن دست همه غذای او می خواهم جایگزین شده است.

انگلستان تا کاملا تحت سلطه که scoreline flattered, ایرلند. نتیجه این بود به خوبی به عنوان برخی با نتیجهی زمانی که انگلستان به رهبری 17-0. انگلستان به پایان رسید و با سه بار تلاش برای دو بود اما از نظر تاکتیکی و فنی در یکی دیگر از کلاس.
“اگر آن را یک مسابقه کریکت ما را اعلام کرد و در نتیجهی” جونز گفت: رادیو بی بی سی.

او افزود: “آنها فوق العاده است که برای اولین بار 40 دقیقه است. ما با قرار دادن ایرلند به شمشیر است.”

این نتیجه به معنای انگلستان باقی مانده در عنوان شکار به عنوان ایرلند که به Twickenham با امید بالا پس از ضرب و شتم اسکاتلند و ولز است.

انگلستان باید یک تاج سه گانه شات در عوض با ولز بعدی در دو هفته پس از ایتالیا.

کاپیتان تیم ملی انگلستان اوون فارل گفت: خود را بدون زرق و برق شروع به قهرمانی تنها آنها را نا امید.

“ما می دانیم آنچه که ما قادر هستند” فارل گفت. “ما باور نکردنی با, چگونه آن را در حال رفتن در خانه. ما احساس می کنیم ما در حال گرفتن بهتر و نمی تواند صبر کنید برای دریافت کردن در برابر یک حریف مناسب مانند ایرلند.”

ایرلند نمی یاد از thrashings آن زمان از انگلستان در سال گذشته در لنسدون جاده (32-20) و Twickenham (57-15). سه بار در یک ردیف انگلستان خارج شده از بلوک های سریعتر و outmuscled و پیشدستی آنها.
ایرلند اتحاد ایتالیا بعد فرانسه بود که تنها تیم شکست نخورده پس از سه دور و قهرمانی جدید مورد علاقه.

انگلستان خفه ایرلند توسط مسلط gainline آن خط سرعت ساخت ایرلند backpedal و وادار کردن خطا است. انگلستان فشار در هوا در ابتدا و سپس بر روی زمین تاکید کرد ایرلندی به نقطه آنها ترک خورده و حاصل کار دو تیم به عنوان امداد آمد.

“نگاه کمی احمقانه در زمان” ایرلند کاپیتان Jonathan خادم اذعان کرد.

Tadhg Furlong, تاریخ جهان بهترین tighthead اذعان کرد یک scrum پنالتی به انگلستان جو Marler, propping برای غایب ماکو Vunipola.

بدون یک پلت فرم خود را از بسته کهنه نیمه کونور موری و خادم تلاش صرفا به عادی.
موری خیلی دقیق در دو دور اول دو بی جعبه ضربات و تا به حال یک سوم شارژ پایین. آن را تعجب آور بود زمانی که او اولین بازیکن ایرلندی به هیچکدام جایگزینی. خادم همیشه پیراهن سفید در چهره اش لگد زدن افتضاح بود و او به دور امتحان و مجازات به انگلستان است.

نیمه اول نمی تواند رفته اند بهتر است برای خانه سمت و آن را هیچ جای تعجب انگلستان به ثمر رساند اول و دوم و سوم.

اما ایرلندی بودند خشم است که هر دو تلاش می کند تا آمد از ضربات آنها به نظر می رسد که با خیال راحت پوشیده شده است.
یک متخصص زحمتکش توسط scrumhalf بن Youngs از چین و چروک وتاه در ایرلند 22 منعکس wickedly, خادم bobbled آن را در هدف و تعقیب جورج فورد تنها تا به حال به آن را فشار دهید پایین.

سپس یک تراشه فورد اجازه داده شد به گزاف گویی در در هدف توسط یعقوب Stockdale و الیوت دالی راندند او را کنار گذاشته برای رسیدن به توپ.

با فارل را تبدیل انگلستان بود 14-0 تا پس از 25 دقیقه.

خادم مجازات اذعان فقط قبل از شکستن شد چاک دار توسط فارل و انگلستان بود و در مجموع کنترل.
ایرلند در حال صرف تنها 31 ثانیه در انگلستان 22.

ایرلند مربی اندی فارل را ندارد هر گونه تغییر در حاصل کار دو تیم. وی از بازیکنان به “برخی از مناسب باور است. “آنها با استفاده از یک ضربه ی پنالتی در برابر فارل به ادامه حمله ای که به پایان رسید با مرکز رابی Henshaw نقب بیش از بين فارل و تام کاری.

اما انگلستان به سرعت ترمیم آن تسلط بر بازی یک نوعی بازی فوتبال راگبی ایرلند برای به دست آوردن در اختیار داشتن و راه اندازی یک lineout maul که از آن جایگزینی, فاحشه عالی, Luke کوان-ریچارد انجام شد بیش از.

ایرلند به پایان رسید با یک تبدیل سعی کنید برای جایگزینی سرپا نگه داشتن Andrew Porter, خود را برای اولین بار در آزمون راگبی در زمان آسیب, اما آن را دلداری های کوچک است.

“به عنوان نا امید ما هستند و ما هنوز هم با یک شانس برای برنده شدن در این رقابت” اندی فارل گفت. “ما گرد و غبار خودمان را ما احساس نمی متاسفم برای خودمان برای بیش از حد طولانی و ببینید که چه ما می توانیم در برابر ایتالیا. اگر ما به خوبی انجام پس شاید ما می توانیم آن را به آخر هفته گذشته.”

(AP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>