انگلستان مربی ادی جونز می پذیرد 25pc قطع پرداخت


تیم راگبی انگلستان مربی ادی جونز موافقت کرده است به قطع پرداخت در بیش از 25 درصد در طول coronavirus shutdown.

England rugby coach Eddie Jones.

راگبی انگلستان مربی ادی جونز.اعتبار:گتی ایماژ

راگبی اتحادیه فوتبال (RFU) رو از دست دادن درآمد در این منطقه از STG 45-50million ($A90 میلیون) بیش از 18 ماه آینده به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر.

زبان بدن حاکم است تیم اجرایی توافق کاهش دستمزد بالاتر از 25 درصد در روز چهارشنبه و فقط یک روز بعد استرالیا جونز اعلام کرد که به دنبال کت و شلوار.

سابق قهرمانی مربی است که بالاترین پرداخت مربی بین المللی راگبی درآمد در این منطقه از STG 750,000 ($A1.5 میلیون دلار) در سال است.

تبلیغات

60 سال جاری قرارداد منقضی می شود در ماه جولای سال 2021 و عنوان شده است که هیچ حرکت برای تمدید قرارداد خود را تا جام جهانی بعدی در سال 2023.

مدیر اجرایی لایحه Sweeney نشان داد به او گفته بود به جونز. این RFU در حال حاضر درک می شود در مشاوره با گسترده تر انگلستان کارکنان مربیگری موقت در مورد حقوق و دستمزد کاهش است.

“ادی خارج از کشور در حال حاضر و زمانی که من با او تماس در مورد اجرایی ما پرداخت پیشنهاد کاهش او بلافاصله پس از توافق گفت:” سوئینی.

Twickenham در حال حاضر پیش بینی زیان در سال 2020 با توجه به هزینه های سال گذشته مبارزات انتخاباتی جام جهانی و تنها میزبانی دو شش کشور بازی اما آن را تشدید کرده با توجه به Covid-19 بحران است.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>