سرگرمی, شرکت های با تکنولوژی ساخت Coronavirus کمک های مالی

هیچ سوالی وجود دارد که هالیوود ضربههای coronavirus خاموش شدن ناگهانی با محصولات در سراسر جهان سازندگان: برای نگه داشتن کارگران خود را ایمن از قرارداد Covid-19.

برخی از شرکت ها مانند دیزنی در حال متعهد به پرداخت بسیاری از furloughed کارکنان در طول خاموش کردن در حالی که دیگران در حال ایجاد منابع مالی برای کارگران و اهدا به پزشکی تلاش.

در اینجا برخی از شرکت ها تلاش در راه در سرگرمی و بخش های فن آوری:

اپل اهدا کرده است بیش از 15 میلیون دلار در سطح جهانی و مسابقات کارکنان, کمک های مالی دو به یک. در میان دیگر تلاش های اپل متعهد به اهدای چندین میلیون ماسک برای بیمارستان ها در سراسر کشور است.

Facebook از طریق مارک زوکربرگ را زوکربرگ-چان بنیاد متعهد است 25 میلیون دلار به بنیاد گیتس در تلاش برای توسعه یک درمان برای Covid-19. Facebook نیز اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک در بیش از 30 کشور کمک 100 میلیون دلار برای حمایت از, اخبار صنعت و اهدا صدها نفر از هزاران نفر از ماسک صورت برای محافظت از سلامت کارگران در برابر coronavirus.

WarnerMedia گفت: در تاریخ 27 مارس آن را ارائه 100 میلیون دلار صندوق امداد برای کسانی که مشغول به کار بودند در تولیدات سراسر شرکت. جان Stankey این یادداشت به کارکنان گفت: “ما پله تا با تعهد بیش از 100 میلیون دلار برای کمک به اعضای تیم از این تولیدات در طول این زمان. و به عنوان چیزهایی که تکامل ما در ادامه به بررسی چگونه ما می تواند بهترین پاسخ به چالش های ما به عنوان یک صنعت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.”

NBCUniversal صندلی Jeff پوسته که تشخیص داده شد مارس 26 با یک حالت خفیف کروناویروس گفت: شرکت خواهد ارتکاب “بیش از 150 میلیون دلار در سراسر فیلم و تلویزیون و پارک های کسب و کار برای کمک به کارکنان خود و دیگر کارگران و حداقل بخشی از پل به دوره قبل از عملیات عادی می توانید راه اندازی مجدد.”

Netflix یکی از اولین شرکت های اعلام coronavirus صندوق امداد با بخش عمده ای از 100 میلیون دلار را برای رفتن به سمت گذاشته و تولید کارگران است.

بی بی سی اهدا کرده است بیش از $800,000 به انگلستان, فیلم و تلویزیون در موسسه خیریه با هدف به خصوص در مترجمان آزاد که از کار در طول بیماری همه گیر.

اطلاعات اصناف اتحادیه ها و سازمان های خیریه کمک به کارگران آسیب دیده در صنعت سرگرمی را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>