اردوغان سفارشات ترکی coastguard برای جلوگیری از مهاجران عبور از دریای اژه

صادر شده در: ویرایش:

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان دستور داده است تا ترکیه coastguard برای جلوگیری از مهاجران از عبور از دریای اژه به دلیل خطرات رسانه های دولتی گزارش شده است.

تبلیغات

“به دستور رئیس جمهور … اجازه داده شود برای مهاجران غیرقانونی برای عبور از دریای اژه به دلیل آن است که خطرناک” به coastguard به نقل از به نقل از خبرگزاری “آناتولی” آژانس اواخر جمعه.

در روز شنبه تنش هایش در یونان-ترکیه مرز که در آن گاز اشک آور و بمب های دود بودند از کار اخراج هزاران نفر از مهاجران انباشته در یک اردوگاه موقت در حال انتظار برای عبور به اروپا است.

سربازان یونانی و پلیس ضد شورش بوده است منینگ این مرز به عنوان هزاران نفر از مهاجران را ساخته اند یک راش برای frontier در گذشته روز. خود را در ترکیه با همتایان شده اند مستقر در طرف دیگر.

ترکیه گفت در فوریه 28 که این امر اجازه مهاجران عبور از مرزهای خود به اروپا گفت: آن دیگر نمی تواند شامل ده ها هزار نفر که در تلاش برای عبور از آن تاریخ و نه بالقوه تازه هجوم مهاجران به علت تشدید درگیری در شمال غربی سوریه است.

ترکیه روز جمعه متهم کرد اتحادیه اروپا با استفاده از مهاجران به عنوان ابزار سیاسی پس از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا گفت که آنها کار می کنند برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی به بلوک.

اتحادیه اروپا روز جمعه التماس کرد با مهاجران در مرز ترکیه را به توقف تلاش برای عبور به یونان اما dangled چشم انداز کمک های بیشتر برای آنکارا به عنوان یک بن بست وارد هفته دوم.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>