صادر شده در: بروز رسانی:

اردوغان خواهد شد اعتصاب نیروهای دولتی سوریه توسط هوا و یا زمین در هر نقطه در سوریه اگر یکی دیگر از ترکیه سرباز صدمه دیده است طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه روز چهارشنبه گفت:.

تبلیغات

اردوغان گفت: ترکیه مصمم است به فشار نیروهای دولتی سوریه فراتر از ترکیه مشاهده پست ها در شمال غربی ایران در منطقه تا پایان بهمن ماه و به او هشدار داد متفقین شورشیان سوریه به نیروهای دولتی بهانه ای برای حمله به.

خشونت به هایش در ادلب درست در جنوب مرز ترکيه در هفته های اخیر به عنوان نیروهای دولتی با حمایت روسیه و ایران ساخته شده اند سود در مبارزات انتخاباتی خود را برای از بین بردن آخرین سنگر و استحکامات شورشیان پس از این کشور و نه سال جنگ.

ترکیه که متحد با برخی از گروه های شورشی مخالف بشار اسد سوار یک ضد حمله در روز سه شنبه پس از 13 پرسنل نظامی ترک کشته شدند سوریه توپخانه در ادلب در 10 روز گذشته.

“اگر کوچکترین آسیب به سربازان ما در مشاهده پست ها و یا مکان های دیگر من اعلام از اینجا که ما آمار نیروهای رژیم در همه جا از امروز بدون در نظر گرفتن ایران در مرزها و یا خطوط سوچی توافق” اردوغان گفت: با اشاره به یک سال 2018 توافق آتش بس.

“ما این کار را توسط هر معنی لازم توسط هوا یا زمین بدون تأمل و بدون اجازه می دهد برای هر تاخیر انداختن” او گفت که اعضای حزب عدالت و توسعه در آنکارا. روسیه که دارای یک پایگاه هوایی در سوریه است کنترل ادلب را در هوا فضایی برای چندین سال.

مذاکرات بین پوتین و اردوغان

ارتش ترکیه تلفات را تیره و تار روابط میان آنکارا و مسکو است. TASS به نقل از خبرگزاری کرملین عنوان کرد و گفت رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و اردوغان به توافق رسیدند در یک تماس تلفنی که دو طرف ادامه خواهد داد مخاطبین در سوریه است.

“اهمیت بود اشاره کرد و از اجرای کامل موجود در روسیه و ترکیه موافقت نامه از جمله سوچی نامه” کرملین در بیانیه ای گفت: پس از پوتین و اردوغان تلفنی.

رهبران بررسی “جنبه های مختلف حل و فصل بحران سوریه در درجه اول در زمینه عود در ادلب د-تشدید منطقه” بیانیه ای گفت:.

در سال 2018 روسیه و ترکیه توافق کردند که یک تفاهم نامه برای اجرای یک demilitarised منطقه, در سوریه به منطقه ادلب از آن “رادیکال” مبارزان مورد نیاز خواهد بود برای خروج.

روسیه اصرار دارد که گروه “تروریست” با ادامه جنگ در یمن است.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su