اریک Weissberg که ‘دوئل بانجو شد بعید است سر و صدا می میرد در 80

اریک Weissberg نیمی از اواز یا موسیقی دو نفری که ثبت “دوئل بانجو” برای فیلم “رستگاری” در سال 1973 و در نتیجه بعید است سر و صدا ضربه تک و آلبوم دنیا در 80. اعضای خانواده و دوستان گفت Weissberg شده بود مبتلا به آلزایمر برای سال.

Weissberg بود ثابت در نیویورک عامیانه صحنه قبل از اینکه داوطلب خدمت سربازی خود را بانجو پوشش سنتی اما تا حد زیادی نا آشنا instrumental with Steve pabst blue ribbon برای John Boorman ماجراجویی-هیجان انگیز در سال 1972 است. هنگامی که آن را منتشر شد به عنوان یک تک آن افزایش یافت به شماره 2 در بیلبورد پاپ نمودار ماند و در آنجا به مدت چهار هفته در سال 1973 مسدود شده از نقطه بالا تنها توسط Roberta Flack را “Killing Me Softly With His Song.” (آن هم رسیدن به شماره 1 در Cashbox پاپ نمودار،) یک آلبوم از Weissberg ریشه موسیقی بود که راش-منتشر شد به عنوان یک موسیقی متن فیلم به “رستگاری” فرار به هیچ گونه مانعی بر سر راه آن در صدر فروش آلبوم نمودار به مدت سه هفته.

در سال 2011 گفتگو با کریس Willman برای لس آنجلس تایمز بازیگران و بانجو بازیکنان استیو مارتین و اد هلمز در مورد آهنگ تاثیر عمیق بر روی آنها صحبت برای بسیاری که عشق به سبک و یا ابزار ریشه در بخشی به آن در سال 1973 در همه جا.

“من از گرجستان گفت:” هلمز “و هنگامی که ما از رفتن به قایق رانی روی رودخانه که در آن به ضرب گلوله کشته شد در تابستان اردوگاه ما مشاور به ما نشان داد ‘نجات’ به ما نشان می دهد آنچه ما در بر سفر. این فیلم رو من هیجان زده در مورد بلوگرس. اما من فکر می کنم وجود دارد ننگ متصل به بانجو به دلیل ‘نجات’,” هلمز اضافه شده اشاره به این ناگوار رفتار در ارتباط با عقب hillbillies که دیده می شود جمع آوری به شنیدن موسیقی در این فیلم است.

“من فکر نمی کنم” مارتین پاسخ داد. “از آنجا که این ترانه یک ضربهبه یاد داشته باشید.” وی با اشاره به دیگر آهنگ هایی که تا به حال مشابه تاثیر در 1960s: “کوه مه آلود شکست” محبوبیت “بانی و کلاید” و ارل Scruggs’ “بورلی Hillbillies” تم. “من فکر کردم” چه کسانی که آهنگ ها در مشترک دارند ؟ آه همه آنها از فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد.’ هنگامی که مردم آن را شنیده و آنها آن را دوست داشتم. اما آنها به آن از دیگر رسانه است.”

Pabst blue ribbon که به اشتراک گذاشته یک جایزه گرمی برای “دوئل بانجو” با Weissberg درگذشت دو سال پیش در این ماه در سن 76.

داستان پشت صحنه ضبط آهنگ و به خصوص ضربه آلبوم که به دنبال آن برخی از چین و چروک های جالب. Weissberg بود با اوایل 1970s به خوبی در نظر گرفته جلسه پلیر بر روی ابزار های متعدد به عنوان به خوبی به عنوان یک عضو از گروه محلی به Tarriers. او به یاد می آورد گرفتن سرنوشت ساز تماس تلفنی از برادران وارنر فیلم سر موسیقی Joe Boyd و صحبت با کریگ روزن نوشت که در سال 1996 کتاب “بیلبورد کتاب شماره 1 آلبوم: The Inside Story پشت موسیقی پاپ فیلمهای سوابق” مصاحبه Weissberg در مورد چه برخوردی بعدی.

او گفت که پس از رفتن به استودیو سعی کنید تمرین این آهنگ در انواع راه او و pabst blue ribbon نامیده می شدند به Burt Reynolds فیلم Georgia, محل, حتی اگر موسیقی بود که mimed توسط بازیگران. سپس آنها رفت و به نزدیکی آتلانتا به قطع لحن دوباره با تعدادی از جایگزین ترتیبات لحن. آن تشکیل شده بود توسط آرتور “Guitar Boogie” اسمیت در اواسط دههی 50 و در اصل با مته سوراخ عنوان “Feudin’ بانجو” و بعد فورا رفت واز بود برخی کمتر رسانه ها قرار گرفتن در معرض زمانی که Dillards آن را در “Andy گریفیث نشان می دهد.” Weissberg بود به خصوص طرفداران Dillards انجام آن را با یک بخش ریتم و لذت این شانس را به آن را به عقب به آن درام-کمتر بلوگرس ریشه.

“حدود یک سال بعد, من در حال انجام یک صدای جرنگ جرنگ جلسه و یکی از خوانندگان به من گفت که او شنیده رکورد من در رادیو” Weissberg گفت روزن. “و من گفت:” چه رکورد؟,’ به دلیل آن شده بود 10 سال از من من خود رکورد است.” یک DJ گرفته بود فشرده تک که تا به حال در نظر گرفته شده تنها به عنوان یک بستر برای تبلیغات رادیو و آغاز پخش آن بدون صدای گوینده کمک به خار یک پیش بینی نشده احساس. Weissberg گفت: دادستان به نام برادران وارنر سوابق رئیس جمهور جو اسمیت و ارائه به مشتری خود را قطع کل آلبوم. “ناگهان همه از یک چشم خود را واقعی رو گسترده است. او با قرار دادن دست خود را بر منادی و گفت: “جو می گوید: این آلبوم در حال حاضر است.” به من گفت که غیر ممکن است. چه آلبوم؟”

همانطور که معلوم شد برادران وارنر گرفته بود a 10-year-old آلبوم که Weissberg و Marshall Brickman ضبط کرده برای معلم و شاگردش به نام “ابعاد جدید و بلوگرس” و در زمان خاموش اولین برش در هر طرف قرار داده و هر دو طرف از “دوئل بانجو’ single [B-side بودن “پایان یک رویا”] در این آلبوم …آنها هرگز به من گفت هر چیزی در مورد این که واقعا علامت من به دلیل اینکه یکی از کاهش آنها در زمان خاموش شد لحن نوشتم. من می توانستم گرفتن حق امتیاز نشر آن است.”

Weissberg نیز معروف است در میان باب دیلن علاقمندان برای کمک های خود را به عنوان گیتاریست به “خون بر روی آهنگ” آلبوم. او و حمایت گروه که توسط آن شناخته شده است به عنوان رستگاری نامیده می شدند به پشت دیلن در جلسات اولیه به صورت کلاسیک آلبوم در سپتامبر 1974. گروه دیلن کاملا مش در هر راه معنی دار در جلسه, و خواننده و ترانه سرا در نهایت دوباره ثبت بسیاری از آهنگ ها با بازیکنان دیگر می روم تنها سهم خود را به “ملاقات در صبح” دست نخورده در تمام آلبوم (حتی اگر آنها عجیب دریافت تنها اعتباری در این آلبوم آستین). هنگامی که یک جعبه مجموعه کامل extant “خون” جلسات منتشر شد و در سال 2018 ضبط با Weissberg گروه تبدیل به بدی نه فقط به عنوان قابل توجه به عنوان آنهایی که بعد آمد.

پس از در حال رشد در نیویورک پایین سمت شرق Weissberg با حضور در مدرسه موسیقی جولیارد به مدت سه سال قبل از تسلیم به تماس به صورت تمام وقت نوازنده. (“آن را با مدرسه نعمت راه” او گفت:. “آنها گفتند:” نگاه, شما باید یک کار. ما در اینجا به نوازندگان شغل; اگر آن کار نمی کند, دوباره!'”) او یک عضو از روستای گرینویچ-بر اساس گروه های عامیانه مانند گرین برایبر (آرکانزاس) پسران و همچنین Tarriers در اواخر دههی 50 و اوایل دهه 60.

سال قبل از او تا به حال ملاقات با Boorman یا دیلن Weissberg در آلبوم توسط جودی کالینز و دکتر واتسون در میان دیگران حرکت به جلسات در دهه 1970 با جیم کروچه, John Denver Loudon Wainwright III, ملانی, Sha Na Na و Barbra Streisand.

“دوئل بانجو” برنده جایزه گرمی برای بهترین کشور instrumental عملکرد و منجر به Weissberg گرفتن یک قرارداد ضبط با برادران وارنر که تولید یک آلبوم “روستایی تحویل رایگان.” در سال های بعد او ثبت شده به عنوان یک موسیقیدان جلسه با صحبت کردن سر آزتک دو مرحله Nanci گریفیث, Bette Midler, Herbie مان, Richard Thompson و حتی مری کیت و اشلی اولسن. Art Garfunkel او را در جاده و او را به حال بازی “دوئل بانجو” به عنوان بخشی از خود را نشان می دهد. او همچنین با سفر به عنوان یک شرکت سرمقاله روزنامه با تام پکستون. پسران بیستی نمونه یک آهنگ از او در سال 1963 آلبوم “Shuckin’ ذرت” برای آهنگ “5 قطعه مرغ شام.”

“دوئل بانجو” نیست دقیقا تحریک بلوگرس شوق نفسه اما همچنان به احترام توسط نوازندگان به عنوان یک سنگ محک است که افزایش آگاهی در فرهنگ پاپ و خدمت به عنوان یک سینمایی و ضربه-رکورد پل بین “بانی و کلاید” در دهه 1960 و “O Brother, Where Art Thou?” در نوبه خود از قرن.

در سال 2008 مصاحبه با بانجو اخبار در مورد آینده بانجو Weissberg گفت: “گاهی اوقات من تعجب می کنم که چگونه بیشتر بدست می تواند خارج از آن. و در عین حال آن را وابسته به مردم هنوز متولد نشده احتمالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>