Erykah Badu مورد بحث چه SXSW به معنای حرفه ای خود را راه اندازی

جشنواره های فیلم. در بدترین زمان آنها می تواند به نظر می رسد مانند مسخره پر از شکوفه امور فشرد با مارک ها و استودیو های موقعیت یابی محصول خود را برای حداکثر جوایز توجه است. اما در بهترین حالت خود آنها بسیار حیاتی از فیلم, فرهنگ, اغلب تنها راه برای پرماجرا هنرمندان به نام خود به جهان و یک پناهگاه برای این نوع از هنر است که در تلاش برای پیدا کردن یک بندر امن در جای دیگر. اغلب این بوده است که آسان به از دست دادن بینایی از چقدر مهم جشنواره فرهنگ به هنر شکل اما بثورات اخیر لغو و تعویق با توجه به COVID-19 خدمت کرده است به عنوان تاسف یادآوری.

Austin در SXSW عمده بود جشنواره به لغو و به راحتی ممکن است با دقت اشاره کردن که اعلام به عنوان لحظه ای که جزر و مد واقعا شروع به نوبه خود در Stateside درک جدی از این بیماری همه گیر. SXSW حتی بیشتر از بسیاری از جشنواره ها شده است بسیاری از مشخصات بالا در صفحه اصلی به فیلم و موسیقی و ایده هایی که در دیگر جشنواره ها و ویترین ممکن است براق و اخبار اخیر است که یک سوم از جشنواره کارکنان تمام وقت تا به حال گذاشته شده فرستاده خاص لرز پایین برآمدگی های بسیاری در فیلم و موسیقی جوامع است. انواع سخن گفته بود به Erykah Badu که مدیون خیلی از موفقیت خود را به جشنواره قبل از لغو آن, و کلمات او احساس هر بیت به عنوان مربوطه در حال حاضر.

Badu متعدد برنده جایزه گرمی neo-soul مولف در Austin فقط در هفته گذشته برای دریافت یک افتخار از تگزاس جوایز فیلم – Austin Film Society سالانه جشن که به طور معمول طول می کشد روز قبل از SXSW رسما آغاز می شده است. قبل از آن, او خاطرات خود را از این جشنواره است که نقش کلیدی در راه اندازی حرفه ای خود را.

“Austin بود که در آن پلاگین اتفاق افتاد برای من. من در SXSW که من به هر سال به عنوان یک هنرمند گرسنه در تلاش برای به رسمیت شناخته شود. من رفت و در آنجا یک سال شاید ’93 یا 94 و من فقط شروع به خواندن یک کتاب به نام ‘The Celestine Prophecy.’ قبل از این که من به تدریس تئاتر در جنوب دالاس مرکز فرهنگی و خودم را در آنجا دو سال بعد از دانشگاه, اما آنچه که من واقعا می خواستم یک هنرمند از برخی از مرتب کردن بر اساس. بنابراین من فقط تصمیم یک روز برای رفتن به یک قرارداد ضبط. من کارم و شروع به پریدن کرد بر روی یک هواپیما با کمی پول من را نجات داد و من به نیویورک رفت. من امتحان برای تقریبا هر برچسب من می توانم پیدا کردن فقط weaseled راه من است. من امتحان برای پسر بد سوابق و امتحان برای پف [Sean Combs] خود را ایستاده در بالای میز خود را با یک boombox. و پف به پایان رسید گفت: “خوب است که واقعا بزرگ, اما من فکر می کنم ما می خواهم می خواهم به شما را در توسعه هنرمند.’ بنابراین من گفت: “Yeah, OK با تشکر.’ بر روی یک بعدی. و یک بعدی و یک بعدی. هیچ کس واقعا احساس کردم آنچه که من انجام شده بود. من تا به حال این 14-آهنگ نسخه ی نمایشی در آن زمان که من خواستار ‘Erykah رایگان’ که واقعا شد ‘Baduism.’ بنابراین من به پایان رسید تا در بازگشت به خانه در دالاس.

“در ‘The Celestine Prophecy,’ آن [صحبت] در مورد سرنوشت و به دنبال نشانه ها و زیر آنها را. در حال حاضر من شروع به کار در یک کافی شاپ به نام چرخ چون من می گفت: همه مردم در تئاتر مدرسه به بوسه من وقتی که من فکر می کردم برم یک رکورد قرارداد. و من با خواندن این کتاب در زمانی که همه از ناگهانی این موسیقی بر می آید سخنرانان و آن را “شکر قهوه ای” توسط d’angelo. و من دمیده شد و برگشت. و من شروع به تجدید نظر در کل من حرفه ای. و سپس SXSW آمد و [پسر عموی من] رایگان و من رفتم و انجام شده با دموی. و ما به یکی به این خانم به نام Tammy, Tammy در برخی از نقطه و به آن گوش دهید و او آمد و گفت: “این شما؟” گفتم “بله خانوم” و او می رود ” این خیلی خوب است, نام من Tammy کاب و من نماینده Mobb Deep.” Mobb Deep یکی از گروه های مورد علاقه و رایگان و من شده بود گوش دادن به آنها را تمام راه را به آستین. بنابراین من فکر کردن ‘OK “Celestine Prophecy” کار این است.’ که یک نشانه است. Tammy می دهد نسخه ی نمایشی من به این پسر به نام قیدار Massenburg: بعد او را به شما معرفی خود به عنوان مدیر d’angelo.

“قیدار دوست ما آنقدر که او می گوید:” d’angelo انجام شده است نشان می دهد در کاروان رویاها در Ft. ارزش’ – شما می دانید که نه Austin اما هنوز هم در تگزاس – ” و ما می خواهیم شما را به باز کردن زیرا ما مانند آنچه شما انجام می دهند اما ما می خواهیم به می دانم که اگر شما یک بازیگر خوب.’ و من با خودم فکر, ‘بازیگر خوب? صبر کنید تا وقتی او می شود یک بار از این.’ او گفت: سرد..’ سپس یک هفته بعد او خواستار بازگشت و می گوید او را نمی خواهید به قادر به میزبان ما است. من گفت: “مزخرف! بله ما هستند. من به مادرم گفتم همه این اتفاق می افتد, ما در حال انجام است.’ و این اولین بار است که من تا کنون بوده است قاطعانه بود که در زندگی من در مورد هر چیزی. من استفاده می شود برای اجازه دادن به چیزهایی اتفاق می افتد و جریان ارگانیک, اما من گفتم نه خانوم. این خیلی اتفاق می افتد. بنابراین او گفت: خوب بالاخره.

“ما این کار را نشان می دهد و زمانی که من خارج از صحنه نمایش که این مرد در حال انتظار برای همراهی با من, پشت صحنه و, نام خود را بزرگ مایک. و او d’angelo جاده manager. و در حال حاضر او با من, جاده, مدیر, و او من است جاده manager برای 25 سال است. او در سمت چپ d’angelo آن روز.

“و من فکر می کنم که همه اتفاق افتاده به دلیل انرژی در آستین اطراف ما به همراه همه این پیشگویی که من احساس می شد اتفاق می افتد که نمی شد انطباقها. Austin و SXSW به این دلیل بود که می تواند اتفاق می افتد. به همین دلیل است که شهر یک گرداب برای من. بنابراین هر زمان که من وجود دارد و من همیشه به دنبال این علائم و همه چیز به دنبال درختان هستند که پیچ خورده راه های مختلف و یا با شنیدن یک آهنگ در رادیو و تلویزیون. که چه Austin به معنی به من این گرداب. و وجود دارد بسیاری از گردابه برای من در این سیاره اما این که من یکی و آن را همیشه خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>