فرار و استعفای زندگی کاهش می یابد و در پاریس

صادر شده در: بروز رسانی:

در ساعت قبل از رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است که انتظار می رود به اعلام و در عین حال یکی دیگر دور جدیدی از محدودیت در تلاش برای مقابله با کروناویروس و کمتر از دو روز پس از همه “غیر ضروری” تجارت دستور داده شد بسته, زندگی در پاریس در روز دوشنبه ضعیف بود اما نمی ریختند.

تبلیغات

آب و هوا ممکن است یک عامل همراه با روز هفته. جمعه بود که بسیاری از ضروری مغازه ها مانند قصابان و خبازان را به طور منظم خود را در شب و آسمان بودند خاکستری. خیابان ها خالی نیست, اما آنها به مراتب ساکت تر از حد معمول است. به سادگی وجود دارد هیچ جایی برای رفتن و هیچ ربطی به.

در مقایسه با روز یکشنبه هنگامی که خورشید ساطع و گرم و بازارهای باز و شلوغ است. اجتماعی فاصله? به سختی. رسانه های اجتماعی پر شده بود با تصاویری از مردم thronging بازارهای یا قدم زدن در امتداد رودخانه ها و کانال ها. جوانه-عبور از high-five با سلام نمی شد نهان.

داروخانه ها در میان آن دسته از موسسات مجاز به باز بماند و چند تن از آنها به نظر می رسید که حداقل میانگین مشتریان در روز دوشنبه. یک مدبر هر چند نه به طور کامل قانون زیر گلفروش بود piggybacking در یکی در 18th , arrondissement (منطقه) فروش دسته و مجموعه ای از لاله از پشت یک کامیون پارک شده در مقابل استقرار. کسب و کار به نظر می رسد سریع.

در جای دیگر اگر سرعت تجارت بود قطعا کندتر است. Delcius Dervilme شده بود پشت چرخ از تاکسی برای دو و نیم ساعت وقتی که او برداشت کرایه رهبری برای فرودگاه. او گفت که کسب و کار خود را آغاز slacking خاموش حدود دو هفته پیش در اطراف این زمان گردشگران شروع به حفظ.

سالم-به دنبال هائیتی به خوبی خجالتی از سن که در آن یکی می شود در معرض خطر بیمار, او گفت که او بیش از حد عصبی مورد ابتلا به این ویروس از یک مشتری.

“این رفتن به تحت تاثیر قرار همه” او شانه ای بالا انداخت و اضافه کرد که او نیاز به کسب پول. او بیشتر نگران بستگان خود را که باقی مانده در هائیتی که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار ضعیف تر است.

چه اتفاقی می افتد به مد در مستند?

صبح ترافیک در A1 راهداری مسدود شده در حال آمدن به شهر اما پراکنده رفتن به Charles de Gaulle (CDG) در فرودگاه. Dervilme کابین sped گذشته Stade de France, festooned با یک پوستر بزرگ برای اپرای کارمن, برنامه ریزی برگزار می شود وجود دارد در ماه سپتامبر. شاید که کنسرت برگزار خواهد شد اما در جای دیگر در خیابان های پاریس در حال آراسته با تبلیغات برای رویدادهای است که برگزار نمی شود و فیلم های سینمایی است که هیچ کس می توانید ببینید. Shopfronts نمایش آخرین fads. چه اتفاقی می افتد به مد در مستند? انجام کارهای بیرون رفتن از سبک یا ما همه فقط انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ کردن?

ترمینال 2C در CDG بود شلوغ نیست اما آن را خالی یا. تعدادی از مسافران عینک ماسک – و شما را دیدم همه نوع (شاید که مد انگیزه هستند که به کارگردانی). در سراسر فرودگاه شد مردم absentmindedly مالش دست خود را با هم در تلاش برای توزیع پوشش ضد باکتریایی ژل. که در آن تمام این ساز از آمد و شد معلوم نیست; آن را قطعا نبود فرودگاه داروخانه های که تا به حال ضبط علائم در هر سطح در دسترس اطلاع رسانی به خریداران امیدوار است که آنها تا به حال هیچ ژل و بدون ماسک .

حداقل هر چند آن باز بود. استارباکس, مک دونالد, پل …. همه بسته است. گرسنه مسافری که فراموش کرده بود به خوردن صبحانه باقی مانده بود با هر چه بود در ارائه Relay—یک mélange از آماده ساندویچ و سالاد تراشه کوکی ها شیرینی. وجود دارد آب پرتقال تازه ماشین با یک سبد از کروسانت, کلوچه و درد au کشمش در کنار آن اما یک گره از کارگران ساختمانی ایستاده بود نزدیک صحبت کردن و سرفه خارق آنها نچسب را انتخاب کند. صندوقدار با پوشیدن یک ماسک و خواسته مشتریان که بیش از حد نزدیک به یک بیت.

چک در شمارنده عمل هوایی کانادا و هوا Algérie همان نوع از صف شما می خواهم در روز به طور متوسط هر چند لمسی روی صفحه نمایش ماشین آلات بودند که تحت استفاده, به دلایل آشکار است. در خطوط هوایی آمریکا شمارنده کارکنان بیشتر مسافران است. یک پرواز به فیلادلفیا لغو شده بود اما پرواز به میامی و دالاس, هنوز برنامه ریزی برای ترک.

ساموئل مورن و Kassandra Brambila هر دو در اواخر 20s مصرف شد دومی پرواز به عنوان بازگشت به خانه خود را در McAllen, وابسته به تکزاس, در نزدیکی مرز با مکزیک جایی که آنها هر دو دارای ریشه های خود را. این زن و شوهر وارد شده بود در پاریس در مارس 11for Brambila زندگی-مربی گواهینامه مراسم اما آن لغو شده بود. آنها در حال برنامه ریزی برای اقامت تا 26ام اما نگران است که اگر آنها را دریافت نمی کند پشت به ما به زودی آنها نمی قادر خواهد بود به.

امروز آرام بود در فرودگاه گفتند. آنها آمده بودند در 4.30 هستم در صبح روز شنبه به تغییر بلیط خود را و در حال حاضر وجود دارد یک صف عظیمی از مردم در خطوط هوایی آمریکا شمارنده در تلاش برای گرفتن پرواز به خانه. آنها قادر به rebook, بدون مشکل, اما آنها آویزان در اطراف برای چند ساعت بیشتر به کمک برخی از دوستان از مکزیک که نمی صحبت به زبان انگلیسی یا فرانسه. آنها برنامه ریزی شده بود به پرواز به مکزیک از طریق ما, اما به عنوان آنها را ساکنان ایالات متحده و یا شهروندان اقدامات اعلام شده از مغلوب ساختن پیشی جستن معنای آنها دیگر نمی تواند اتصال در خاک ایالات متحده. یکی از آنها به پایان رسید تا با پرداخت 4000 دلار (€3,600) برای یک بلیط جدید است که اجازه می دهد او را به پرواز به طور مستقیم.

مورن گفت: او کمی نگران در مورد سفر در طول زمان از coronavirus اما Brambila بود و خوش مشرب. “من مکزیکی,” او گفت: با خنده. “من خوردند خاک وقتی که من بچه بودم. من فکر می کنم من بیشتر نگران در مورد او.”

نه هر کس در فرودگاه بود و رفتن به خانه. جاستین بوچارد است از La Somme و ابتلا به یک پرواز به تاهیتی. او در حال حاضر پرداخت می شود برای سفر و قادر به لغو بنابراین تصمیم به رفتن شد اما تا حدودی نگران او قادر نخواهد بود به عقب بر گردیم.

تمیز و خلوت

برگشت به پاریس از فرودگاه از سوی دیگر بود و هیچ موضوع است. اتوبوس ها و RERs تمام شد عامل هر چند جبهه منطقه از RoissyBus تقویت شد با ساخت نوار کاست و بدون ورود نشانه هایی برای جلوگیری از مردم را از نزدیک شدن به راننده. آن را به عنوان وجود دارد چند مسافر به نگرانی در مورد. و در Paris Métro ايستگاه نحو نامشخصی تمیز و ترسناک خالی از سکنه. قطار بودند underpopulated. دوره اطلاعیه در ایستگاه یادآوری آنچه در چند سواران وجود دارد چگونه برای محافظت از خود در برابر ویروس.

همه از این است به احتمال زیاد به نگاه کاملا متفاوت فردا پس از پاکسازی اعلام پیش بینی محدودیت های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>