E*Trade مالی معامله: مورگان استنلی سوخت بانکی تصاحب وزوز

مدیر ارشد اجرایی (CEO) افسر مورگان استنلی جیمز گورمن تا به حال فقط به پایان رسید یک دهه خشکسالی از عمده تصاحب برتر بانک های ما با تعجب خود را برای مقابله با خرید E*Trade مالی پارسیان برای 13 میلیارد دلار است. در سراسر صنعت و گمان بود و فوران است که شرایط در نهایت به انتظارنشسته بودند تا به صورت یک موج به طور مشابه سنگین ادغام.

مورگان استنلی اعلام شده است که تفسیر و تحلیل گران و سرمایه گذاران و بانکداران سرمایه گذاری فقط به عنوان شروع یک پیش بینی سری از معاملات بزرگ به اندازه کافی برای تغییر شکل های رده بالای مالی ایالات متحده میباشد. بسیاری از بزرگترین بانک ها حق اعمال بسیار با ارزش سهام در یک زمان است که دره سیلیکون نوآوران به دنبال گردش به دور کسب و کار. ترکیب و ادغام (M&A) یکی از راه های برای بانک ها به هر دو مقیاس و وفق دهند.

“عملکرد مالی این صنعت اجازه می دهد تا acquirers به داد و ستد از موضع قدرت گفت:” آنو Aiyengar co-رئیس جهانی M&A در JPMorgan Chase & Co. “به طور گسترده تر دیجیتال اختلال در ساخت آن مهم تر برای بهینه سازی هزینه و بهره وری است.”

برخی از ناظران نیز با اشاره به چشم انداز است که قوانین و مقررات ممکن است سفت پس از انتخابات آمریکا در ماه نوامبر اگر یک دموکرات برنده انتخابات ریاست جمهوری. زمینه نامزدها به دنبال به چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شامل چند که قول داده اند که برای مهار و یا حتی شکستن — ‘بیش از حد بزرگ به شکست’ بانک.

‘شانس بزرگ’

گورمن تا به حال چشم خرده فروشی آنلاین کارگزاری برای تقریبا 20 سال قبل از همه چیز به انتظارنشسته بودند. برای مورگان استنلی همه سهام معامله اراضی E*Trade را مستقیم به مصرف کننده دیجیتال قابلیت های به عنوان به خوبی به عنوان $360 میلیارد دلار از دارایی های مشتری. گورمن اطمینان تحلیلگران که شرکت خود را در حال حاضر اعطا با رگولاتور — مانند فدرال رزرو دفتر حسابرسی از ارز و سپرده فدرال بیمه پارسیان — را به نفع خود تصویب کرد.

“ما نمی خواهد به ورود به این اگر ما نمی فکر می کنم از یک نظارتی دیدگاه این خواهد بود بازدید favourably,” گورمن گفت. “این چیزی است که ما را به شانس بزرگ.”

در حالی که گورمن گفت که او هنوز هم می بیند E*Trade به عنوان یک اصطلاح پیچ در کسب قیمت به طور قابل توجهی بزرگتر از تصاحب بزرگترین بانک ها تاکید کرده اند در سال های اخیر برای تقویت خطوط کسب و کار. آن را ممکن است راه را برای رقبا به دنبال اهداف بزرگتر بیش از حد.

سایر صنایع

Matchmakers پیشنهاد طیف گسترده ای از تصاحب توسط بانک های ایالات متحده در طول دهه گذشته تنها به نا امید. برخی پیشنهاد کرد به عنوان مثال کارت اعتباری وام دهنده کشف خدمات مالی می تواند یک هدف برای انواع مصرف کننده بزرگ بانک ها.

آن را فقط در بانک ها به دنبال رشد از طریق M&A. دو تا از بزرگترین ما زندگی بیمه MetLife, Inc. و Prudential Financial Inc., هر دو باز به حصول حتی به عنوان آنها به دنبال محروم در کندتر رشد مناطق.

رهبران از پرداخت های شرکت ها نیز باید گفت که آنها دنبال آن هستید برای شرکت در این صنعت تثبیت شده است. مسترکارت Inc مدیر عامل شرکت آجی بنگا در مقایسه با کسب و کار خود را توسعه تیم به “کوتوله در فروشگاه سانتا’ که او را به عنوان بسیاری از 60 معاملات در یک سال را در نظر بگیرید. FleetCor Technologies, Inc. یک ارائه دهنده کارت سوخت, گفته است, آن را به یک لیست بزرگ ” فیل ” این امید به کیسه.

مدیران ثروت و فونز-مشاوران نیز جذاب اهداف خود را به دلیل نسبتا پایدار درآمد است که می تواند جبران نوسانات از تجارت و کسب و کار. گلدمن ساکس خرید ایالات سرمایه برای $750 میلیون دلار در سال گذشته, در حالی که مورگان استنلی افزایش تا ثروت خود را بدست آورد از طریق خرید سهام-مدیر طرح Solium سرمایه Inc. 900 میلیون دلار.

خریداران تنها کسانی نیستند که تحت فشار است. چارلز شواب پارسیان را کسب TD Ameritrade برگزاری Corp. در ماه نوامبر به شکل کارگزاری صنعت و تشویق E*Trade به نظر فروش. گلدمن ساکس گروه در میان شرکت هایی که هم در زمان حداقل یک نگاه گذرا E*Trade قبل از دادن به آن پاس با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است. “رک و پوست کنده اگر من در E*Trade, تخته, من قطعا احساس یک حس فوریت برای پیدا کردن یک خریدار” توماس Bradley رئيس جمهور سابق TD Ameritrade گفت: در آن زمان.

هنوز گورمن هشدار داد که این بعید است که بزرگترین بانک سعی خواهد کرد به جلو و تحول می پردازد. آنها را به جای چوب به اهداف است که اضافه کردن قابلیت یا دور از کسب و کار. و نه هر شرکت او اشاره کرد تا به این وسیله به فروشگاه. “شما باید به در این شرایط برای انجام آن سهام خود را به منعکس کننده ارزش شرکت شما باید به حرکت آن است که سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن” گورمن در مصاحبه ای گفت:.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>