اتحادیه اروپا پشت مگا بسته محرک اقتصادی برای ضربه زدن به کشورهای


بروکسل: اتحادیه اروپا وزرای مالی توافق کرده اند که برای یک برنامه تماس برای بیش از نیم تریلیون یورو ارزش از اقدامات جدید برای حفاظت از اقتصاد خود را در برابر یورش coronavirus اما ضربه خود را به بدترین ضربه اعضای ایتالیا و اسپانیا توسط sidestepping درخواست خود را به صورت بلوک به موضوع مشترک بدهی.

حتی در مواجهه با بحران بی سابقه اقتصادی ناشی از یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 50 ، 000 و آلوده بیش از 500,000 بلوک شهروندان ثروتمند شمال اروپا بودند و تمایلی به شروطي ارزان بدهی برای شدت ضربه جنوبی.

MPs Fabio Rampelli, left, and Galeazzo Bignami wear face masks in the colours of the Italian flag to protect themselves against the spread of Covid-19.

نمایندگان مجلس فابیو Rampelli چپ و Galeazzo Bignami پوشیدن ماسک صورت در رنگ پرچم ایتالیا برای محافظت از خود در برابر گسترش Covid-19.اعتبار:LaPresse/AP

و در حالی که آلمان و هلند و دیگران نشان داد سخاوت بیشتری از آنها در بحران های قبلی جزئیات این اقدامات اعلام کرد و نشان داد که آنها تا به حال به طول های بزرگ رفته برای محدود کردن و کنترل از راه کمک های مالی استفاده می شود.

وزرای مالی توافق کردند که به آنها توصیه می کنیم به کشورهای “ائتلاف” برای تصویب نهایی برنامه ها که شامل €100 میلیارد دلار ($172 میلیارد دلار) برای مزایای بیکاری €200 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و دسترسی به €240 میلیارد وام برای اروپا و کشورهای منطقه به منظور جلب از اروپا.

تبلیغات

اما وزرای قادر به رسیدن به یک توافق در صدور اوراق قرضه مشترک شناخته شده به عنوان “تاج-اوراق قرضه” با وجود درخواست از رهبران ایتالیا و اسپانیا که در حال تحمل فشار از بحران پس از سرسخت مقاومت از آلمان و هلند و دیگران. و در یک پیروزی برای هلند بود که لابی برای محدود کردن چگونه نجات وجوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و وزیران تصمیم گرفت که آنها باید محدود به سلامت-برنامه های مربوط.

از نشست وزیران دارایی به خوبی آگاه چشمگیر تلفات این ویروس در نظر گرفتن تمام بلوک اقتصاد و یک شکست برای تولید یک توافق فاجعه بار خواهد بود برای اطمینان از هر دو بلوک شهروندان و بازارهای مالی است.

“مهم ترین چیز برای نشست وزیران دارایی بود به ثبت نام در یک معامله و 540 میلیارد یورو شعار” گفت: مجتبی رحمان سر از اروپا عمل در گروه اوراسیا یک مشاوره. “اما با وجود همه نوازش خود را بر روی کمر وجود دارد مقدار زیادی از اساسی شکاف در معامله است که تنها ظاهر شوند بعد پایین خط,” او اضافه شده است.

از نشست وزیران دارایی به خوبی آگاه چشمگیر تلفات این ویروس در نظر گرفتن تمام بلوک اقتصاد و یک شکست برای تولید یک توافق فاجعه بار خواهد بود برای اطمینان از هر دو بلوک شهروندان و بازارهای مالی است. به عنوان ما نقل مکان کرد به اعلام اقدامات محرک اقتصادی وجود دارد در حال رشد معنا است که اروپا شد و یک بار دیگر انجام بیش از حد کمی به آرامی.

در خطر است بازیابی از ثروتمندترین بلوک از کشورها از جمله یونان 19 عضو است که ارز یکی از مهم ترین در سراسر جهان.

یک شکست توسط اتحادیه اروپا به کمک آن بیشتر تحت تاثیر اعضای صدمه دیده بود و نه فقط آن اقتصاد بلکه بر منطقه ای در سیاست و نگرش اجتماعی و باعث بلوک به از دست دادن نفوذ در صحنه جهانی است.

در حالی که نیم تریلیون یورو رقم همراه با هر فرد ملی کشور برنامه های محرک اقتصادی است که مبلغ قابل توجهی است و هنوز هم سخت به ارزیابی این که آیا آن خواهد بود تقریبا به اندازه کافی برای کمک به اقتصاد کشورهای اروپایی مقاومت در برابر خرید اینترنتی از بحران بهداشت و درمان و رسیدن به هر گونه رشد فعالیت های اقتصادی است که به تدریج احیا.

بلوک را ثروتمند کشورها ممکن است خنثی مشترک اوراق قرضه اما به ناچار نجات بسته برای بدترین آمار اقتصاد را شامل یارانه از غنی به فقیر جنوب مکرر سمی موضوع در بلوک تاریخچه.

در حالی که همه کشورها توافق کردند که در روز پنج شنبه که باید وجود داشته باشد “همبستگی” با بدترین ضربه کشورها که اقتصاد کشورهای اروپایی هستند تا عمیقا یکپارچه که نجات بسته های مفید برای همه شکل که همبستگی ثابت عمیقا ستیز.

برای نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته معامله خواهد شد سخت به فروش برساند. او را عاشقانه حمایت مشترک بدهی صدور و خواستار دسترسی آسان تر به اروپا برای حمایت از کشور خود را بازیابی. او نه.

نیویورک تایمز

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر