وزیران دارایی اتحادیه اروپا موفق به پرچ coronavirus نجات مقابله

صادر شده در: اصلاح:

اتحادیه اروپا و وزرای موفق به توافق در مذاکرات شب بر حمایت بیشتر برای خود coronavirus-آمار اقتصاد و رئیس گفت: صبح روز چهارشنبه او تعلیق مذاکرات تا شنبه.

تبلیغات

منابع دیپلماتیک و مقامات گفت: دشمنی بین ایتالیا و هلند بیش از آنچه که باید شرایط متصل به منطقه یورو اعتبار برای دولت مبارزه با این بیماری همه گیر شد مسدود کردن پیشرفت در نیم تریلیون یورو ارزش کمک کند.

“پس از 16 ساعت از بحث ما نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد,” رئیس Eurogroup ماریو Centeno گفت: در روز یکشنبه است. “من به حالت تعلیق در اروپا و (ما) ادامه فردا.”

از نشست وزیران دارایی آغاز شده که مذاکرات در 1430 به وقت تهران در روز سه شنبه به طول انجامید که تمام شب را با متعدد معافیت resumptions و مذاکرات دو جانبه در حال تلاش برای توافق یک بسته از اقدامات برای کمک به دولت ها و شرکت ها و افراد است.

اتحادیه اروپا و وزرای موفق به توافق در مذاکرات شب بر حمایت بیشتر برای خود coronavirus-آمار اقتصاد و رئیس گفت: صبح روز چهارشنبه او تعلیق مذاکرات تا شنبه.

آنها امیدوار به توافق بر یک و نیم تریلیون یورو-برنامه برای کوسن رکود اقتصادی و دارایی بهبودی از این بیماری همه گیر و به نوبه خود یک صفحه در بخش است که خدشه دار شدن روابط به عنوان بلوک مبارزات با شیوع.

اما دشمنی پدید آمده برجسته دوباره یک منبع دیپلماتیک گفت: “ایتالیایی ها می خواهند با اشاره به بدهی mutualisation به عنوان یک امکان بازیابی ابزار برای تجزیه و تحلیل بیشتر در آینده است. هلندی ها می گویند “نه”.”

یک مقام شرکت کننده در این مذاکرات گفت: در اطراف 0400 به وقت تهران روز چهارشنبه در لاهه تنها امتناع از تایید یک متن است که وزرا انتظار می رود به توافق برای دریافت تایید شده برای یک مجموعه جدید از اقدامات اقتصادی از بلوک 27 رهبران ملی.

وزیر دارایی اولاف شولز گفت در توییتر: “در این دشوار ساعت اروپا باید ایستاده به هم نزدیک است. همراه با (به فرانسوی وزیر دارایی) Bruno Le Maire من رو در تمام تماس یورو کشورهایی که حاضر به حل و فصل این مشکل مسائل مالی و به منظور تسهیل سازش خوب – برای همه شهروندان است.”

صدور مشترک بدهی شده است یک خط نبرد بین اقتصادی بیمار جنوبی کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا و از لحاظ مالی صرفه شمالی به رهبری آلمان و هلند از مالی و منطقه یورو و بحران آغاز شد و بیش از یک دهه پیش.

‘شرم در اروپا’

برای حمایت از اقتصاد بر دوش coronavirus مستندات اتحادیه اروپا در حال حاضر به حالت تعلیق کمک های دولت محدودیت و عضو مجاز به باد بدهی خود را به صرف بیشتر.

اما اسپانیا و فرانسه و ایتالیا می گویند که کافی نیست و باید بازیگران, بحث در مورد پشتیبانی بیشتر به عنوان یک وجودی آزمون همبستگی است که می تواند باعث شکستن و یا اتحادیه اروپا.

بیشتر طرح های زیر بحث شامل خطوط اعتباری از صندوق نجات منطقه یورو خواهد بود که به ارزش 2% از یک اقتصادی کشور خروجی یا 240 میلیارد یورو در کل. شرایط را برای به دست آوردن دسترسی به این پول باقی می ماند یک نقطه چسبیده.

اعطای اروپا بانک سرمایه گذاری 25 میلیارد یورو اضافی تضمین می کند پس از آن می تواند گام تا اعطای وام به شرکت های با بیشتر از 200 میلیارد یورو است یکی دیگر از گزینه است.

سوم این است که حمایت اتحادیه اروپا اجرایی را برنامه ریزی برای افزایش 100 میلیارد یورو در بازار برابر 25 میلیارد یورو تضمین از همه دولت ها در این بلوک به یارانه دستمزد به طوری که شرکت می تواند کاهش ساعت کار به جای کیسه مردم است.

ایجاد اورژانس حمایت از صندوق کمک های مالی برای صدور تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی یکی دیگر از ایده به عنوان یک پیشنهاد برای ایجاد یک مشترک اتحادیه اروپا و صندوق همبستگی برای تامین مالی بلند مدت بهبود.

اگر آنها در نهایت به توافق برسند ترکیب پان-اتحادیه اروپا و دولت ملی پاسخ می تواند اضافه کردن به بزرگترین پشتیبانی مالی برنامه در جهان گردیده است که از ایالات متحده محاسبات رویترز نشان داد.

در حالی که اتحادیه اروپا هیچ غریبه ای به طولانی اسب-تجارت بحث در معرض شکاف در بلوک و بیشتر گونه های آن وحدت در حال حاضر آسیب دیده از بحران منطقه یورو و 2015-16 مهاجرت بحران که تا حدودی کمک به مبارزه با تروریسم در اروپا.

تا کنون وزرای بحث از طریق ویدئو کنفرانس از طریق شب با برخی از آنها بغدادی در زمان, به گفته مقامات در حال حاضر گذاشته شده اند نا امید.

Le Maire بیان شد که در یک نقطه در طول شب به طور رسمی که شرکت کردند: “شرم بر شما شرم بر اروپا است. توقف این clownesque نشان می دهد.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>