وزیران دارایی اتحادیه اروپا در رسیدن به توافق در coronavirus نجات مقابله

صادر شده در: ویرایش:

وزیران دارایی اتحادیه اروپا توافق کردند که 500 میلیارد یورو ($550 میلیارد) نجات پنج شنبه برای کشورهای اروپایی ضربه سخت coronavirus اپیدمی اما کنار یک تقاضا توسط ایتالیا و فرانسه به صورت مخلوط قرض گرفتن.

تبلیغات

دستیابی به موفقیت در آمد پس از هلند myket موقعیت خود را در این سوال بسیار مهم از کشورها باید متعهد به اصلاحات اقتصادی و خارج از نظارت در بازگشت برای کمک.

لاهه مسدود مذاکرات دو روز قبل از آن با اصرار دارد که ایتالیا یا هر کشور دیگر نیاز به ارائه در راهبری اهداف — که رم را دیدم که تکان دهنده تقاضا در طول یک بحران بهداشتی.

“اروپا تصمیم گرفته است و آماده است برای دیدار با جاذبه بحران” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire توییتی پس از مذاکرات.

به عنوان یک مصالحه نهایی بیانیه به وضوح می گوید که نجات خواهد بود به طور خاص اختصاص داده شده برای هزینه های مربوط به COVID-19 بحران که به کشته شدن بیش از 65,000 مردم در اروپا است.

وزرای این مجموعه به یک طرف و یک پیشنهاد از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه به صورت مشترک استقراض ابزار گاهی اوقات لقب “coronabond” که مطرح کرده اند پول به سمت بهبودی پس از وقوع.

آلمان و اتحادیه اروپا را با قدرتمند ترین عضو حاضر هم مخلوط بدهی پیشنهاد و وزرای توافق تنها به “کشف” این ایده تحت هدایت رهبران اتحادیه اروپا که برای دیدار بعد از آن در ماه.

بسته مورد توافق است به ارزش حدود 500 میلیارد یورو ($546 میلیارد دلار) از چه بسیاری از ناظران بر این باورند که لازم است به راه اندازی مجدد اقتصاد اروپا که بحران بهداشت و درمان محو می شود.

داده ها نشان می دهد که اقتصاد در سراسر این قاره است که در حال حاضر در یک تاریخی بحران با زندگی روزمره لزوما به مبارزه با گسترش ویروس.

با وجود 19 کشورهای اتحادیه اروپا به اشتراک گذاری یک ارز مشترک کشورهای عضو باید در واکنش به طور یک جانبه برای نجات اقتصاد خود به غنی تر کشورهایی مانند آلمان یک مزیت بزرگ بیش از کسانی که با کمتر از هزینه های قدرت.

‘راه های دیگر’

جزء اصلی از طرح نجات شامل مکانیسم ثبات اروپا اتحادیه اروپا کمک مالی صندوق را 240 میلیارد یورو در دسترس برای تضمین هزینه های بدهکار کشور تحت فشار است.

ایتالیا و اسپانیا تا به حال حمایت اکثریت کشورهای عضو برای حفظ شرایط را برای ضربه زدن به ESM به حداقل مطلق اما هلند مبارزه سخت برای چیزی سخت تر است.

قرار دادن شرایط حمایت دیده می شود به عنوان یک تحقیر در رم و مادرید فراخوانی خاطرات بد از منطقه یورو از بحران بدهی هنگامی که حسابرسان از بروکسل دیکته سیاست به bailed یونان پرتغال و ایرلند.

اما mutualisation بدهی یک پل خیلی دور برای برلین و لاهه که حاضر به نگاهی مشترک در وام های با شدت مدیون کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و یا اسپانیا است که در نظر آنها بیش از حد سهل انگاری خود را در هزینه های عمومی.

تکرار او شناخته شده موقعیت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز پنج شنبه بصورتی پایدار و محکم رد مفهوم با هم مخلوط بدهی در اروپا است.

“اما وجود دارد بسیاری از راه های دیگر برای نشان دادن همبستگی و من فکر می کنم ما می توانیم پیدا کردن راه حل های خوب در اینجا,” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به نجات منطقه یورو صندوق وزیران اتحادیه اروپا توافق کردند 200 میلیارد یورو تضمین از بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) و کمیسیون اروپایی پروژه ملی در کوتاه زمان کار طرح.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر