وزرای خارجه اتحادیه اروپا توافق در ماموریت جدید برای تقویت تحریم تسلیحاتی لیبی

صادر شده در: Modified:

اتحادیه اروپا خواهد شد راه اندازی یک جدید نیروی دریایی و ماموریت هوایی در شرق مدیترانه برای جلوگیری از سلاح های بیشتر رسیدن به جناح های متخاصم در لیبی وزرای خارجه توافق شده در روز دوشنبه و پس از اتریش برداشته آن را وتو کند.

تبلیغات

این تصمیم مشخص و دستیابی به موفقیت پس از هفته ها مذاکرات بی ثمر و هشدارهای اتحادیه اروپا در امور خارجه و رئیس جوزپ Borrell که بلوک در معرض خطر تبدیل شدن به بی ربط اگر آن را نمی تواند عمل به طور بالقوه ترک لیبی به سرنوشت ترکیه و روسیه است.

“همه ما توافق می کنید برای ایجاد یک ماموریت است که بلوک های جریان اسلحه به لیبی” وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi di Maio به خبرنگاران گفت: پس از یک نشست در بروکسل با اشاره به لزوم ارسال سلاح برای اولین بار اعمال شده در سال 2011 اما در حال حاضر به سختی را تایید کرد.

در یک مصالحه برای ارام کردن اتریش نگرانی هایی است که هر نیروی دریایی ماموریت می تواند بیشتر مهاجران به اروپا, اتحادیه اروپا, کشتی خواهد تگرگ و بازرسی مشکوک عروق در شرق مدیترانه که اکثر اسلحه قاچاق می گیرد به دور از مهاجر مسیرهای دیپلمات گفت.

Borrell گفت که او امیدوار است اتحادیه اروپا عمل می تواند گشت تا پایان ماه مارس است. در ابتدا این امر در عمل بین المللی نمی لیبی آب. Borrell همچنین گفت: اتحادیه اروپا نمی تواند انتظار می رود به گشت زنی در مصر-لیبی مرز مشترک از طریق آن توپخانه است که هنوز تحویل داده شود.

“این امر می تواند بسیار دشوار است برای ما به عمل بين دو کشور مستقل” او گفت.

وزیر خارجه اتریش الکساندر Schallenberg گفت که قابل قبول بود اما وین هنوز هوشیار برای هر نشانه ای است که ماموریت آن را چند هفته به راه اندازی شد جذب مهاجران به اروپا است.

عملیات برای پایان دادن به سوفیا

در ابتدا Borrell امیدوار به احیای اتحادیه اروپا در حال حاضر ماموریت نظامی شناخته شده به عنوان عملیات سوفیا که متوقف استقرار کشتی ها در ماه مارس گذشته پس از ایتالیا روبرو ضد مهاجر واکنش گفت: این امر دیگر را مهاجران نجات در دریا.

یک مصالحه بود به استفاده از هواپیما به جای کشتی برای نظارت بر قاچاقچیان که عرضه لیبی دو رقیب دولت است.

اما وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas خواست اتحادیه اروپا برای توافق بر سر یک نیروی دریایی ماموریت و گفت overflights به اندازه کافی نخواهد بود. روز یکشنبه ارشد U. N. رسمی هشدار داد که تحریم تسلیحاتی بی معنی بود چون هیچ یک به اجرا درآوردن آن است.

در یک تا حد زیادی نمادین حرکت عملیات سوفیا در حال حاضر گیریم.

اگر آتش بس پدیدار ماموریت صلح بانی می تواند به دنبال

Schallenberg گفت: اتریش به حال کاهش یافته است آن را وتو به دلیل ماموریت جدید صرفا نظامی نیست و انسان دوستانه. اما تحت قوانین بین المللی, اتحادیه اروپا, کشتی هنوز هم نیاز به نجات کسانی که در مشکل در دریاهای آزاد است.

Borrell گفت: پیشتر در روز دوشنبه او انتظار ندارد یک معامله چون وین هنوز مسدود کردن. او علنا گفت: این غیر قابل قبول بود که اتریش یک کشور با نیروی دریایی می تواند نگه دارید تا اتحادیه اروپا در دریا ماموریت.

اما Borrell نیاز به پشتیبان گیری از تمام 27 دولت برای ادامه.

پس از نشست رهبران جهان در ماه گذشته در برلین است که با هدف به دنبال برقراری آتش بس در لیبی اتحادیه اروپا را نیز در نظر بگیرید یک ماموریت صلح بانی اگر یک آتش بس شکننده می شود, آتش بس, دیپلمات گفت.

ترکیه ترجیح سازمان ملل متحد نظارت به اتحادیه اروپا

سخنگوی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان حزب عدالت و توسعه گفت: سازمان ملل متحد و نه اتحادیه اروپا باید نظارت بر تحریم تسلیحاتی در لیبی.

آنکارا به حمایت نخست وزیر لیبی Fayez al-Serraj را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در این درگیری در حالی که روسیه و امارات متحده عربی و مصر حمایت شرق لیبی فرمانده نظامی خلیفه Haftar.

“ما فکر می کنیم اتحادیه اروپا نظارت بر تحریم تسلیحاتی در لیبی را نه رسیدن به نتایج واقع بینانه به دلیل برخی از کشورها در اتحادیه اروپا به طور مستقیم پشتیبانی Haftar طرف و در حال ارسال سلاح به Haftar کنار” عمر چلیک گفت: در یک کنفرانس خبری.

“ترکیه می بیند ملل متحد ساز به عنوان بهترین مکانیزم اینجا. البته اجرای آتش بس باید همگانی,” او اضافه شده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>