رهبران اتحادیه اروپا در مواجهه بیش از واحد coronavirus پاسخ

صادر شده در: بروز رسانی:

سران اتحادیه اروپا در تلاش برای ساخت یک واحد پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در روز پنج شنبه به عنوان سخت ترین ضربه ایتالیا و اسپانیا اعتراض کرد که پیش نویس یک طرح اقتصادی بیش از حد ضعیف است.

تبلیغات

27 شد در نظر گرفتن بخشی در یک ویدئو کنفرانس توسط رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل به توافق گسترده طرح اما مادرید و رم در حال مسدود کردن پیش نویس یک بیانیه مشترک دیپلمات گفت.

با توجه به نخست وزیر جوزپه کونته دفتر رهبر ایتالیا می خواهد یک “قوی و کافی” مالی پاسخ آن اعزام “نوآورانه ابزارهای مالی واقعا اقتباس به جنگ”.

با حمایت از اسپانیا و ایتالیا می خواهد “پنج رئیس جمهور” — سر از شورای اروپا, کمیسیون اروپا, پارلمان اروپا, بانک مرکزی و اروپا — به 10 روز به آمده تا با یک طرح بزرگتر.

اما کشورهای شمال اروپا به رهبری آلمان و هلند در حال مقاومت در برابر آنچه آنها را به عنوان تلاش های خود را در جنوب همسایه به فشار طولانی خواسته برای اعضای منطقه یورو به بدهی های عمومی است.

‘وجود دارد برای هر یک از دیگر’

سه ساعت بعد از کنفرانس خبری برنامه ریزی شده به علامت پایان تصویری-نشست بود که در ابتدا برنامه ریزی شده رهبران بودند هنوز هم بحث آنلاین, مقامات گفت.

در همین حال صدها نفر از میلیون ها نفر از بلوک شهروندان پناه در خانه مستندات اعمال شده برای کمک به سرعت همه گیر است که به کشته شدن بیش از 15000 اروپایی ها و فلج زندگی کسب و کار.

به عنوان شیوع جهانی اول در زمان برگزاری عضو ممتاز ملی پاسخ با بستن مرزهای احتکار لوازم پزشکی و تکان دادن از طریق عمده صرف طرح بدون در نظر گرفتن قوانین اتحادیه اروپا.

“زمانی که اروپا واقعا نیاز به وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر بیش از حد بسیاری در ابتدا نگاه خود را” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت پیش از این مذاکرات.

“زمانی که اروپا واقعا نیاز به یک” همه برای یکی “روح بیش از حد بسیاری در ابتدا به یک” فقط برای من “پاسخ” او افزود: صحبت کردن در یک استان با حضور در جلسه پارلمان اروپا.

سابق دیدار وزیر دفاع آلمان از بروکسل گفت: در حال حاضر در تلاش برای ایجاد یک رویکرد واحد و یکپارچه و رهبران را با استفاده از ویدئو مذاکرات قرار داده است که به عمل است.

با توجه به پیش نویس یک بیانیه اقدامات باید شامل ساختمان اورژانس انبار تجهیزات پزشکی و کاهش اینتر-اتحادیه اروپا مرز تعطیلی.

آنها را نیز مهر و موم لاستیک تعلیق اتحادیه اروپا کسری قوانین است که اجازه خواهد داد که کشورها به صرف آزادانه به مبارزه با ویروس بدون در نظر گرفتن, در برخی موارد در حال حاضر در حال خمیازه کشیدن کسری بودجه.

27 رهبران وظیفه خواهد کرد و مقامات اتحادیه اروپا به کار بر روی یک “استراتژی خروج” و بهبود طرح برای کمک به بازسازی اقتصاد پس از ویران کردن ساخته شده توسط COVID-19 و شدید اقدامات انجام شده برای مبارزه با آن است.

اما برخی می خواهند برای رفتن بیشتر است.

در یک کنفرانس ویدئویی در هفته گذشته کونته پیشنهاد ایجاد “تاج اوراق قرضه” که استخر بدهی از 19 کشور در منطقه یورو است.

‘Indecently ایدئولوژیک’

در یک تماس دیگری برای همبستگی پیش از مذاکرات نه رهبران اتحادیه اروپا گفته بود هر گونه طرح اقتصادی باید شامل راه اندازی مشترک استقراض توسط اعضای یورو پول واحد.

اما این پیشنهاد رد شد پشت صحنه توسط آلمان و هلند و دیگر غنی شمالی عضو است که شدت آن به عنوان indecently “ایدئولوژیک” در طول یک بحران بهداشتی.

فرانسه و اسپانیا و ایتالیا به نام های طولانی برای یک نوعی از eurobond که در اثر اجازه می دهد تا مشترک استقراض توسط 19 نفر از اعضای یورو پول واحد.

آنها می گویند آن را می تواند در خدمت به عنوان بستر امن تر و بیشتر متحد و اقتصادی اروپا را تبدیل به یک در سطح جهان مورد احترام دارایی در تاریخ همتراز با ما صورت حساب های خزانه داری.

اما ثروتمند اعضای ببینید eurobond به عنوان یک تلاش بیش از هزینه های جنوبی ها را به استفاده از ارزان نرخ استقراض لذت می برد توسط آلمان و دیگر paragons بودجه متعادل.

“این همیشه خوب است که نه رهبران نوشتن نامه. اما نه نه 27 آن است و نه حتی اکثریت” یک دیپلمات است.

“امشب رهبران می خواهند برای نشان دادن وحدت و تمرکز بر مناطق که در آن آنها می توانند اجماع و نه در تفرقه مسائل مانند یوروباندز.”

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>