اتحادیه اروپا تهدید بزرگ با تکنولوژی شرکت با قوانین سخت تر در بیان نفرت

صادر شده در:

یک دیدار رسمی به صورت دیجیتال سیاست روز دوشنبه هشدار داد که شرکت های فن آوری می تواند سخت تر قوانین و مجازات در اروپا اگر آنها موفق به اندازه کافی محدود کردن سخنرانی نفرت و دروغ.

تبلیغات

صنعت اروپا کمیسر تیری برتون اظهارات به دنبال مذاکرات با Facebook رئیس مارک زوکربرگ که در بروکسل اصرار مقامات به نه بیش از حد در مجازات عامل برای حمل سخنرانی نفرت.

“اگر تمام سیستم عامل های عامل در قاره اروپا احترام نمی گذارند این شرایط که من فقط برشمرد بله ما خواهد بود مجبور به دخالت در یک سختگیرانه تر راه” برتون به خبرنگاران گفت:.

اما برتون که منجر اتحادیه اروپا سیاست دیجیتال همراه با کمیسیون معاون اجرایی رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی هشدار داد که قانون جدید تا پایان سال می تواند بسیار سخت تر در بزرگ با تکنولوژی.

این قوانین جدید “می تواند الزام آور برای جلوگیری از این نوع سوء استفاده به دلیل آن است که سوء استفاده زمانی که کاملا غیر قانونی محتوای انبوه منتشر شده به شهروندان ما” برتون گفت.

سابق وزیر دارایی فرانسه گفت: یک پیشنهاد برای خدمات دیجیتالی قانون تا پایان سال می تواند عواقب واقعی برای شرکت هایی مثل Facebook که تا به حال تا کنون خود تنظیم شده است.

در جلسات بنیانگذار بزرگترین شبکه های رسانه های اجتماعی است که همچنین دارای Instagram و واتساپ تأکید بر اهمیت کنترل بهتر بیان نفرت و دروغ بر روی سیستم عامل — اما بدون muzzling آزادی بیان است.

او مطرح شده این موضوع با کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور ورا Jourova بالا بروکسل رسمی است که یک منتقد صریح از Facebook پس از کمبریج Analytica داده رسوایی در سال 2018 است.

خوب تنظیم نفرت سخنرانی خواهد نیاز به یک نوع جدید از تنظیم کننده برای اتحادیه اروپا زوکربرگ استدلال به Jourova.

‘کافی نیست’

در مقاله ارائه شده به کمیسیون Facebook تاکید کرد که راه را برای محدود کردن ناخواسته سخنرانی به مطمئن شوید که سیستم عامل قرار داده و سیستم های مناسب در جای ساکت نگه داشتن آنها را مسئول گفتار خود را.

“ناشر مسئولیت قوانینی که مجازات انتشار غیر قانونی گفتار نامناسب برای چشم انداز اینترنت” مقاله گفت.

برتانیایی گفت: این طرح توسط Facebook بودند “جالب” اما “کافی نیست: بیش از حد آهسته و خیلی کم در مدت مسئولیت”.

Facebook نیاز “به طور خاص تر در مسئولیت و تسلط بازار ذکر نشده بود” او اضافه شده است.

زوکربرگ آمد به مقر اتحادیه اروپا به بروکسل آماده به پرده بسیار پیش بینی استراتژی برای تنظیم هوش مصنوعی است.

Google رئیس سوندار پیچای ساخته شده بازدید مشابه در ماه ژانویه و به نام در بروکسل به آج با دقت در تنظیم AI.

با AI در ذهن زوکربرگ همچنین ملاقات با بازرگانی یکی دیگر از پیشرو معضل بزرگ فن آوری است که تحمیل میلیاردها یورو در ضد اعتماد جریمه در گوگل.

پیشنهاد خود را در هوش مصنوعی به علت یکشنبه بود که انتظار می رود به دنبال یک “خطر مبتنی بر” رویکرد شبیه به نحوه اروپا روش غذا نگرانی های ایمنی مانند GMOs و مواد شیمیایی خاص.

بازرگانی اتحاد به خبرنگاران گفت: او را از پشت به دور از ممنوعیت تشخیص چهره تکنولوژی و به جای درخواست شرکت ها و مقامات به فکر می کنم سخت قبل از استقرار آن است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>