یورو 2020 به تعویق افتاد و برای یک سال تمام مسابقات در انتظار ‘


لندن: یوفا قرار گرفته و به باشگاه و تیم ملی برای مسابقات مردان و زنان “در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی”, فوتبال اروپا حاکم بدن در بیانیه ای گفت: پس از تصمیم گیری برای به تعویق انداختن یورو 2020 برای یک سال با توجه به شیوع کروناویروس.

این تصمیم روز سه شنبه به وقت محلی قرار می دهد یک توقف زمان نهایی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مسابقات جهانی ورزش آورده بودن به متوقف مجازی توسط coronavirus بیماری همه گیر.

Euro 2020 has been postponed for a year due to the coronavirus pandemic.

یورو 2020 به تعویق افتاده است برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:AP

برگشتی برای یورو 2020 شد که برنامه ریزی شده برای پایان ماه مارس در حال حاضر خواهد شد در آغاز ماه ژوئن “به موضوع بررسی وضعیت گفت:” بدن است.

یوفا گفت: این مجموعه تا یک “گروه کاری” مربوط به لیگ و نمایندگان باشگاه به بررسی کلی تقویم وضعیت رو به بازی با بخش عمده ای از این قاره داخلی قهرمانی داشتن متوقف شد بازی.

تبلیغات

گروه هدف برای پیدا کردن “راه حل که اجازه می دهد برای تکمیل فصل جاری و هر گونه نتیجه گیری ساخته شده است.”

در میان عمده مسائل حل نشده روبرو UEFA چگونه به پایان زمان مسابقات باشگاه های اروپایی از جمله لیگ قهرمانان اروپا که در حال حاضر در 16 مرحله ،

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>