یورو 2020 تعیین شده برای به تعویق افتادن لیگ لغو رزرو هتل

صادر شده در: Modified:

تعویق فوتبال یورو 2020 قهرمانی ممکن است در حال حاضر تصمیم گرفته شده است آن را به عنوان ظهور یک هفته گذشته لغو آن رزرو هتل در کپنهاگ یکی از شهرستانها میزبان.

تبلیغات

از CPH هتل به رویترز گفت از طریق تلفن است که یوفا رزرو کرده بود 80 از آن 102 اتاق اما لغو آنها کمی بیش از یک هفته پیش. این Marienlyst Strandhotel که در آن دانمارکی تیم معمولا پایگاه های خود را یک ایمیل به در گفت که یوفا به حال لغو اتاق رزرو شده از طرف دانمارکی طرف.

یوفا در حال ملاقات با اعضای فدراسیون در روز سه شنبه که در آن از به تعویق افتادن یورو 2020 2021 انتظار می رود که اعلام کرد پس از گسترده تعلیق اروپا را در لیگ با توجه به کوروناویروس.

این مسابقات بود که با توجه به برگزار می شود, در سراسر 12 سازمان ملل در ماه ژوئن و جولای با نیمه نهایی و نهایی در لندن است. کپنهاگ شد و با توجه به میزبان سه گروه بازی ها همه مربوط به دانمارک و یک حذفی مسابقه در دور 16.

این Marienlyst Strandhotel در هلسینگر شده است پایه دانمارکی تیم برای سال های بسیاری است و واقع شده در صدا بین دانمارک و سوئد و برخی از 47km در شمال کپنهاگ.

هلسینگر-یا ال سینور آن را به عنوان است که گاهی اوقات به نام در زبان انگلیسی-صحنه شکسپیر هملت. خواب آلود روستا تبدیل شده است جایی که دانمارکی تیم می رود برای جلوگیری از حواس او را پرت با آموزش گام کوتاه پیاده روی دور.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>