اروپا-چین-Prod ‘ایتالیایی, دستور العمل ایمنی بدن به کروناویروس (منحصر به فرد)

با تولید در چین مبتلا به کروناویروس-تحمیل رکود “ایتالیایی دستور” است که یک تولید مشترک بین اروپا و چین که آماده است به طور بالقوه سرمایه گذاری در نتیجه کمبود چینی محتوا. قرار است برای پیشبرد سینمای اروپا تلاش های خود را به تاخت و تاز در چین است.

“ایتالیایی, دستور العمل” که در آن یک چینی معروف خواننده پاپ در سفر به رم برای بی ارزش نشان دادن واقعیت و cavorts وجود دارد با یک چینی سیندرلا که در آرزوی تبدیل شدن به یک آشپز بود و باعث توسط پل اژدها (BTD) انجمن. BTD برگزار خواهد شد سالانه خود پنل هفته آینده در حاشیه جشنواره فیلم برلین.

این کمدی رمانتیک است که عمدتا مجموعه ای در رم. این بخش کوچک واقع در پکن به ضرب گلوله کشته شدند قبل از اینکه این ویروس باعث چین گسترده تولید کاهش سرعت. آن بخش که به ضرب گلوله در پایتخت ایتالیا به قرار دادن زود است.

تولید کننده کریستیانو Bortone است که BTD آزمایشگاه بنیانگذار گفت: تنوع است که پس از در حال توسعه اسکریپت برای بیش از دو سال در نظم “به داستان جذاب به مخاطبان” او دارای امید بالا برای دستیابی به “آنچه که ما مبارزه شده است برای سال ها: یک محصول با اروپا مشارکت که موفق به پیدا کردن فضا در داخل چین بزرگ تجاری جریان اصلی بازار است.”

این فیلم به کارگردانی اولین بار زن مدیر Hou Zuxin. هو یک USC فارغ التحصیل ساخته شده است که فیلم مستند “پدر من یک چوب زیر گهواره” که سفر در جشنواره مدار و فروخته شده به آمازون. او نیز یک خواننده شده است و یک فینالیست در “صدا” در چین است.

محبوب ترین ها در انواع

بازیگران شامل هوانگ یائو ستاره “عبور” که به نمایش در برلین در سال گذشته و لیو Xun. او به تازگی دیده می شود در آمار romancer “تقریبا” کمدی از توزیع MaHua FunAge تصاویر آن نیز در پشت “دستور العمل های ایتالیایی.”

FunAge یک یاد فیلم کمدی و مرحله شرکت نیز های اخیر چینی فیلم های پرفروش از جمله “خداحافظ آقای بازنده” “بگو: هرگز از مرگ” و “سلام آقای میلیاردر.”

“این دستور غذا ایتالیایی” است و مقام دوم تولید مشترک بین ایتالیا و چین است. آن است که تولید شده توسط Bortone را Orisa Produzioni, Dauphine فیلم شرکت و رای, سینما بر طرف ایتالیایی با چین FunAge تصاویر و WD تصاویر و Lightburst تصاویر از آلمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>