اروپا نیز با ‘اجتماعی و اقتصادی سونامی’ ناشی از کوروناویروس

صادر شده در:

ایتالیا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد coronavirus باعث شد یک “اجتماعی-اقتصادی سونامی” را به عنوان رهبران اروپایی توافق برای مهر و موم کردن مرزهای خارجی اما بسیاری از کشورها خنثی همبستگی با تحمیل مرز محدودیت خود را دارند.

تبلیغات

“دشمن این است که ویروس و در حال حاضر ما باید انجام دهیم ما تمام تلاش خود را برای حفاظت از مردم ما و برای محافظت از اقتصاد ما” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: پس از دومین کنفرانس ویدئویی در یک هفته از اتحادیه اروپا 27 رهبران.

“ما در حال آماده به انجام همه چیز را که مورد نیاز است. ما را دریغ نکنید به اقدامات اضافی به عنوان وضعیت تکامل می یابد.”

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که در کشور شده است سخت ترین آمار جهانی بهداشت از بحران در حال حاضر محور در اروپا گفت: هیچ ملت خواهد بود سمت چپ دست نخورده توسط “سونامی”.

او به ویژه به “کروناویروس اوراق قرضه” و یا اروپایی و صندوق ضمانت برای کمک به کشورهای عضو تامین مالی فوری سلامت و سیاستهای اقتصادی یک منبع دولتی گفت.

رم صادر کرده است مشابه خواستار مشترک اتحادیه اروپا کمک های مالی در طول بحران های قبلی معمولا در حال اجرا به مخالفت از بلوک قدرتمند ترین اقتصاد و مامور پرداخت, آلمان.

خواسته در مورد کونته پیشنهاد آنگلا مرکل گفت: وزرای دارایی منطقه یورو ادامه خواهد داد بحث در مورد راه هایی برای کمک به اقتصاد خود کوسن تاثیر اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

“اینها اولیه بحث و شده اند وجود دارد هیچ تصمیم گیری توسط وزرای دارایی گفت:” مرکل. “من صحبت کردن (وزیر دارایی) اولاف شولز به طوری که آلمان همچنان به شرکت (در این بحث). اما هیچ نتیجه ای در مورد این.”

اتحادیه اروپا درهم به منسجم در پاسخ به شیوع بیماری با کشورهای اعمال خود را در مرز چک در آنچه که به طور معمول در یک منطقه کنترل-سفر رایگان محدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی و یا عدم اشتراک گذاری اطلاعات کلیدی به سرعت.

رهبران ملی توافق در روز سه شنبه به نزدیک مرزهای خارجی از بسیاری از کشورهای اروپایی برای 30 روز و ایجاد سرعت در مسیر خطوط در کشورهای frontiers برای نگه داشتن داروها و مواد غذایی در حال حرکت است.

ایرلند نمی خواهد تاریخ سفر ممنوع در اروپا مرزها von der Leyen گفت: از آنجا که بریتانیا – که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه بود یا نه. با وجود Brexit دو تعهد به حفظ مرز باز در جزیره ایرلند.

باید ایرلند با اکثر کشورهای اروپایی در حالی که انگلستان باقی می ماند آن را به معنای احداث کنترل در حساس مرزی با ایرلند شمالی چیزی طرف به دنبال جلوگیری از در همه هزینه ها در سه سال پر پیچ و خم Brexit طلاق شد.

آسیب دیده و وحدت

فرانسه رفت و به مستند در روز سه شنبه برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری جدید کروناویروس و بلژیک اعلام کرد این امر به دنبال کت و شلوار به عنوان مرگ و میر در ایتالیا شروع به پریدن کرد به بالا 2,000, بانک های اروپایی هشدار داد کاهش درآمد و کوبیده هواپیمایی التماس برای کمک دولت.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون اروپا هشدار داد کشورهای عضو است که این فقط آغاز بحران و آلمان گفت: این امر برای اجرای “ماه و نه هفته” دیپلمات گفت.

احساس خطر توسط یک طرفه مرز محدودیت هایی که اعمال شده در یک بلوک که جوایز حرکت آزاد مردم, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی فشرده کرده و برای تصمیم گیری به اروپا مرزهای خارجی به خارجی ها.

“بود که به معنای متقاعد کردن کشورهای اروپایی به رها کردن داخلی و یک طرفه مرز حرکت می کند. اما آن را سخت برای دیدن هر کسی آن را انجام می دهند” یک دیپلمات اتحادیه اروپا گفت این حرکت تا حد زیادی نمادین به عنوان ویروس در حال حاضر در.

در واقع تنش ها بر سر مرزهای هنوز هم افزون گردید در سراسر اتحادیه اروپا با کشورهای بالتیک – لیتوانی لتونی و استونی – نقد و لهستان برای مسدود کردن شهروندان خود را در حمل و نقل از بازگشت به خانه.

پرتغال و اسپانیا روز سه شنبه اعلام بروکسل که آنها را معرفی کنترل در اروپا داخلی مرزهای آوردن مجموع مصرف این قبیل اقدامات به حداقل 12 کشور.

اسلواکی و اسلوونی و مجارستان را به طور رسمی به اطلاع اتحادیه اروپا در مورد این حرکت با وجود دنبال کردن آنها را به معنای واقعی شماره است که به احتمال زیاد بالاتر است.

اتحادیه اروپا نیز منتقل شد به بازگرداندن اروپایی ها رشته در خارج از کشور به عنوان شرکت های هواپیمایی برش پرواز. Von der Leyen گفت: نزدیک به 300 اتریش و دیگر کشورهای اروپایی به اتباع بودند پرواز بازگشت از مراکش به وین در روز سه شنبه.

مرز خود کنترل مراحل کنار رهبران اتحادیه اروپا گرد هم آمده اند در یک “هر آنچه در آن طول می کشد” رویکرد به ثبات اقتصادی از این بیماری همه گیر از جمله آرامش محدودیت در کمک به دولت است.

بلوک ضد تراست رئیس پیشنهادی دولت اجازه می دهد به ارائه کمک های مالی و یا مزایای مالیاتی تا 500,000 یورو ($550,000) به بیمار شرکت های هر چند برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می خواهند بروکسل به رفتن بیشتر است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>