بانک مرکزی اروپا موافقت خود را با پذیرش ‘ناخواسته’ قرضه دولتی به اقتصاد شناور

صادر شده در: بروز رسانی:

بانک مرکزی اروپا فرمانداران توافق روز شنبه که بانک ها می تواند قرار داده تا به اصطلاح “آشغال” اوراق قرضه به عنوان وثیقه در هنگام قرض گرفتن از فرانکفورت موسسه در مورد حوزه یورو, دولت و شرکت های رتبه بندی اعتباری خود را کاهش داد به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

“قابل عرضه در بازار دارایی ها و صادر کنندگان از این دارایی… که ملاقات های اعتباری حداقل کیفیت مورد نیاز در 7 مارس سال 2020 … ادامه خواهد داد برای اینکه واجد شرایط در مورد رتبه تنزل رتبه,” بانک مرکزی اروپا در بیانیه ای گفت: در یک فرآیند آن را به عنوان “grandfathering”.

بانک مرکزی اروپا در حال حاضر گرفته شده از یک سری از اقدامات کاهش الزامات مورد نیاز برای وثیقه “را به اطمینان حاصل شود که بانک ها باید دارایی کافی است که آنها می توانند به بسیج به عنوان وثیقه و … به ادامه به ارائه کمک های مالی به منطقه یورو اقتصاد” بیانیه ای گفت:.

و همچنین انبوه گسترش آن به اصطلاح “کاهش کمی” (QE) برنامه خرید اوراق قرضه به 1.1 تریلیون یورو (1.2 تریلیون دلار) در این سال بانک مرکزی اروپا ارائه شده است بانک ها دسترسی به مقادیر زیادی از پول نقد از طریق وام های کم بهره.

هدف این است که برای حفظ اعتبار جریان به اقتصاد واقعی به کوسن ضربه مالی از coronavirus-مبارزه با خاموش شدن ناگهانی.

اما به منظور دسترسی که نقدینگی, بانک ها هنوز هم باید قرار وثیقه اغلب در شکل دولت و یا دیگر بدهی خود را در کتاب.

به طور معمول, که بدهی باید امتیاز بالاتر از سطح معینی توسط بخش خصوصی آژانس رتبه بندی مانند مودی و استاندارد اند پور (S&P).

اگر دولت و یا سایر بدهی کاهش داد و به آشغال وضعیت است که می تواند حکومت آن را به عنوان وثیقه – hobbling بانک ها توانایی نگه داشتن وام و بالقوه آنها را مجبور به فروش بدهی بیشتر پایین کشیدن فعالیت های اقتصادی.

اما واجد شرایط بودن از وثیقه در حال حاضر خواهد شد “پدربزرگ” به طور موثر بوده ممکن است نکند تا سپتامبر 2021.

در انجام این کار بانک مرکزی اروپا در شورای حکام با هدف جلوگیری از چنین “procyclical” اثرات در دور آینده از آن وام کم بهره طرح شناخته شده به عنوان TLTRO.

در آینده “بانک مرکزی اروپا ممکن است تصمیم بگیرید که اگر و زمانی که لازم است به اقدامات بیشتری برای بیشتر کاهش تاثیر رتبه تنزل رتبه,” بانک مرکزی گفت.

یک منبع نزدیک به بانک مرکزی اروپا به خبرگزاری فرانسه گفت که این می تواند یک محجبه اشاره به ساخت برخی از اوراق قرضه را واجد شرایط برای خرید در زیر آن QE طرح.

خبری که فرمانداران خواهد بود بحث در مورد اوراق قرضه “به” ایتالیا ” روی آن نوشته شده,” ING تحلیلگران نوشت: پیش از یک کنفرانس تلفنی اواخر روز چهارشنبه.

S&P نقد و بررسی بعد از این هفته به معنی “خطر وجود دارد بدهی ایتالیا می تواند شروع به اسلاید آن به آشغال وضعیت” بانک کارشناسان هشدار داده و اضافه کرد که مقادیر زیادی از بدهی های شرکت های بزرگ نیز می تواند کاهش داد.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>