متوسط دمای بودجه اروپایی تئاتر داستان فیلم می ایستد در €2.01 میلیون ($2.2 میلیون) با توجه به تحقیقات جدید از اروپا سمعی و بصری رصدخانه (EAO).

بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 576 اروپایی زندگی می کنند-فیلم های اکشن از سال 2017 با یک ترکیب بودجه €1.85 میلیارد دلار ($2.03 میلیارد دلار) این گزارش همچنین نشان داد که دو تا از بزرگترین منابع تامین مالی شد مستقیم بودجه عمومی و پخش سرمایه گذاری به نمایندگی از 26 درصد و 24 درصد از کل تامین مالی بود.

در این گزارش محاسبه شده است که ميانگين بودجه یک فیلم اروپایی شد €3.21 میلیون دلار ($3.53 میلیون). اما EAO گفت که با توجه به تاثیر قابل توجهی از چند بودجه بالا, فیلم ميانه شکل €2.01 میلیون ($2.2 میلیون) بیشتر است نماینده اکثریت اروپایی ها فیلم ها.

میانگین بودجه های متفاوت به طور گسترده ای در میان کشورها و بالاتر در بازارهای بزرگتر و کمتر در کشورهای با پایین جعبه دفتر بالقوه به بهره برداری ملی در بازار باقی می ماند کلیدی برای بسیاری از فیلم.

ميانه بودجه یک فیلم نشات گرفته در بازارهای بزرگتر از فرانسه و آلمان و ایتالیا و لهستان و یا انگلستان شد €3.2 میلیون (3.5 میلیون دلار) در سال 2017 نسبت به رقم 1.5 میلیون ($1.64 میلیون) برای متوسط بازار اروپا و €0.9 میلیون (1 میلیون دلار) به بازار.

محبوب ترین ها در انواع

این گزارش همچنین نشان داد که در سال 2017 تامین مالی از اروپا فیلم در درجه اول بر اساس پنج های مختلف تامین مالی منابع: مستقیم بودجه عمومی (26 درصد); پخش سرمایه گذاری (24 درصد); تولید و سرمایه گذاری (18%); پیش فروش (15%); ها و مشوق های مالی (12%). سایر منابع تامین مالی شامل سهام خصوصی و تامین مالی.

با این حال درصدی از مستقیم بودجه عمومی در فيلم تامین مالی کاهش می یابد و با افزایش اندازه بازار. متشکل از تنها 21 درصد از کل تامین مالی در پنج تا از بزرگترین بازارهای بودجه عمومی اختصاص 43 درصد در متوسط و 54 درصد در بازار.

در مقابل اهمیت پیش فروش به عنوان یک منبع تامین مالی کاهش می یابد و با اندازه بازار. پیش فروش تمایل به مهم ترین موضوع در بازارهای بزرگ که در آن آنها اختصاص 17 درصد از بودجه در سال 2017 نسبت به 10 درصد در متوسط و 6% در بازار.

تولید مربوط به انگیزه تامین مالی به نظر می رسد که به ویژه مهم برای بالا بودجه و متوسط-بودجه فیلم, اما کمتر برای فیلم زیر €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار).

EAO گفت: داده های نمونه ای برآورد شده است به پوشش 49 درصد از تعداد کل اروپا داستان فیلم منتشر شده در سال 2017, ساخت آن را به احتمال زیاد بزرگترین پان اروپایی نمونه داده های موجود تا به امروز برای تجزیه و تحلیل مالی اروپا داستان فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر