تولید کنندگان اروپایی باشگاه Kick-شروع می شود در اروپا صنعت نجات درایو (منحصر به فرد)

مادرید — اروپا فیلم و تلویزیون صنایع در حال گام گذاشتن در آسیب محدودیت.

در یکی از اولین اتحادیه اروپا حرکت می کند, پاریس مبتنی بر تولید کنندگان اروپایی, باشگاه, یکی از این قاره را معتبر صنعت, انجمن, است تماس در دولت های ملی و اتحادیه اروپا به اجرای 10 نقطه نجات طرح حیاتی برای اروپا فیلم و تلویزیون صنایع بقا است.

منتشر شده در پنج شنبه به تولید ملی assns. و چند پان اروپایی سازمان های EPC طرح اقدام نیز ارسال شده پنج شنبه گذشته به Margarethe بازرگانی, VP کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا, دولت, و همان بدن اروپایی دیجیتال, صلاحیت ها در چارچوب یک برنامه آموزش و پرورش EPC جمهور آلوارو Longoria گفت: تنوع.

اولویت شماره 1 این EPC تنش است برای آزاد کردن اروپا قوانین و مقررات اجازه می دهد تا صنایع در واکنش به انفجار خانه سرگرمی تقاضا در بازار اروپا به نظر می رسد مجموعه ای برای صرف بعد از هفته ها یا ماه خود در انزوا مستند.

اقدامات قطع راه های مختلفی EPC جمهور استدلال کرد.

به عنوان مقررات در حال حاضر ایستاده, فیلم های موظف می شود منتشر شده در سینما تئاتر در کشور خود را از مبدا به ماشه بخش عمومی مشوق ها و پنجره ها-انتشار وقایع نگاری اجازه می دهد سیستم عامل و پخش به هوا ، کسانی که نیاز EPC استدلال باید اوراق در سراسر اروپا در طول COVID-19 بحران است.

“ما نمی توانیم کنترل چه streamers خواهد خرید اما قطعا ریزه مردم را تماشا خدمات خود را بیشتر از همیشه” Longoria, گفت:, و اضافه کرد که EPC در نظر گرفته شده برای آغاز گفت و گو با سیستم عامل.

“داده ها نشان می دهد که مردم در حال تماشای تلویزیون بیشتر در حال حاضر از همیشه اگر با اکثر COVID-19 مورد در اروپا گفت:” ماریا Rua Aguete مدیر اجرایی در شرکت تحقیقاتی Omdia.

اما Rua Aguete ادامه داد: “این مسائل برای شرکت های تولید در طول COVID-19 شیوع بیشتر و فوری تر از خیلی از بقیه میباشد.”

Rua Aguete ذکر یک مطالعه منتشر شده توسط, اسپانیایی, وب سایت خبری فرمول تلویزیون در پنج شنبه و دو روز قبل از نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد در سراسر کشور مستند در اسپانیا نشان می دهد که تلویزیون مخاطبان در حال رشد 2.1% در کشور در تاریخ 11 مارس در مقایسه با چهار قبل از چهارشنبه در درجه اول از منافع در ابتلا به روز رسانی اخبار در مورد COVID-19.

روز یکشنبه مخابراتی Telefonica گفت که سرویس اینترنت اپراتور شد ثبت نام نزدیک به 40% افزایش ترافیک.

همچنین کلید های EPC جذاب برای بودجه نهادهای عمومی پخش و OTT بازیکنان به سطح شیب دار تا توسعه بودجه برای آماده شدن برای سریع صنعت bounce-back when, COVID-19 عبور می کند.

EPC اضطراری طرح اقدام علاوه بر این تاکید کلید اقدامات اعلام مارس 12 توسط فرانسه CNC فیلم و تلویزیون هیئت مدیره. دادخواست شامل تاخیر در پرداخت مالیات و امنیت اجتماعی مرتبط با تولید شاخه به علاوه ایجاد اضطراری دولت بودجه – اما در حال حاضر برای تمام اروپا به پوشش هزینه های تولید خاموش شدن ناگهانی و پرداخت مستقل پرسنل.

بیشتر نقاط پوشش جبران تئاتر سینما بسته شدن خسارت به تمام ذینفعان از جمله تولید کنندگان و توزیع کنندگان” و تقاضا برای دولت به تعهد بیمه ادعا می کند ساخته شده توسط شرکت برای توقیف شاخه.”

“اگر شرکت های بیمه معتقدند نیروی majeure به نوبه خود ادعا می کند بسیاری از تولید مستقل شرکت می تواند به دیوار و نمی تواند به افتخار تعهدات” Longoria گفت.

وی افزود: “این اقدامات به طور موقت و به نفع همه است. ما قطعا نمی خواهید به توزیع کنندگان و غرفه داران از معادله آنها را به جبران ضرر و زیان نیز هست.”

بحران سند به نظر می رسد مانند اوایل سالوو در چه تبدیل خواهد شد یک غالب جدید توجه داشته باشید در COVID-19 بحران: چگونه برای پاسخ به اخراج هزاران نفر از هدف قرار دادن صنعت از هفته گذشته در اروپا در یک صنعت با فرفره-اقتصاد فیلم متشکل از یک 600,000 مترجم آزاد نیروی کار EPC محاسبه.

این است که نه تنها در مورد صنعت آن را در مورد صدها نفر از هزاران نفر از مردم که به طور ناگهانی از کار” Longoria گفت.

میان تجارت, بدن, دریافت کنندگان EPC سند شامل اروپا و سمعی و بصری تولید assn. Cepi نمایندگی 8,000 اعضای آمستردام تولید کننده بدن, Ateliers du Cinéma Européen (ACE) و فیلم مدیر آژانس assn., بدن چتر دولت-بخش فیلم-تلویزیون تخته.

EPC 10 نقطه اورژانس نقشه راه دریافت کرده بود حمایت از تولید کنندگان انجمن در اسپانیا و لهستان نیز به عنوان آس Longoria روز یکشنبه گفت.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>