یوروویژن را لغو لحظه ای فرهنگی برای در حال حاضر تلاش قاره


لندن: به محض اجتناب ناپذیر تصمیم اعلام شد, به همان اندازه قابل پیش بینی پاسخ نورد در: یوروویژن لغو شد ظاهرا “پوشش نقره ای” در غیر این صورت گریم بحران جهانی است.

بله, آن را تنها یک رقابت آهنگ. و همه گیر است که قطع این مسابقه در درجه اول قبر اضطراری برای بهداشت عمومی.

The Eurovision Song Contest, watched by more than 200 million people each year, has fallen victim to the coronavirus outbreak.

مسابقه آواز یوروویژن, تماشا, توسط بیش از 200 میلیون نفر در هر سال کاهش یافته است قربانی به شیوع کروناویروس.اعتبار:Andres قرار دادن/یوروویژن

اما با صدها میلیون داغی عمیق اضطراب و ترس بیش از coronavirus شیوع از دست دادن و در عین حال یکی دیگر از رویداد است که گسترش شادی در طول زمان مشکل این است که هیچ چیز به جشن می گیرند.

چیزهایی که ما نگاه رو به جلو و اغلب پیدا کردن راحتی بیشتر در ورزش و هنر موسیقی – در حال اضمحلال در هشدار دهنده سرعت و این امر می تواند یک اشتباه به trivialise اجتماعی و اقتصادی اثرات.

تبلیغات

“این چنین شرم آور است چرا که این دقیقا همان نوع از رویداد که جهان و به خصوص اروپا نیاز دارد. این که چرا آن را در وهله اول گفت:” استرالیا فن دیل رابرتز.

یوروویژن را لغو لحظه ای فرهنگی برای این قاره است. مسابقه ایجاد شد از خاکستر جنگ جهانی دوم شده است و متحد اغلب تقسیم اروپا برای 64 سال پس از. آن را قبل از هرگز شده است لغو شد. دو صد میلیون نفر دیده بان در تلویزیون. هزاران نفر از مردم در حال حاضر خواهد شد از کار و بسیاری از طرفداران را به حال خود برنامه سفر پرتاب به هرج و مرج.

“از آن گرفته شده یک بیماری همه گیر برای پایین آوردن این مسابقه زمانی که سیاست و دیگر آشفتگی شده است و قادر به انجام آن” رابرتز گفت.

“من به وضوح ویران کرد اما من درک می کنم این تصمیم تمام طرفداران را درک کنید. این ویروس است که هدف قرار دادن اروپا و آن را تنها راه آن است.”

این رویداد با توجه به برگزار می شود, در هلند شهر روتردام در مارس و خواننده Montaigne بود به نمایندگی از استرالیا برای ششمین سال خود را در مسابقه. برگزارکنندگان حال بررسی این که آیا آن را هنوز هم ممکن است به مرحله این رویداد اما نگه داشتن مخاطبان دور و یا هنرمندان ماندن در کشور خود و انجام از طریق لینک زنده. در پایان مقامات تصمیم به انصراف از آن را به طور کامل با توجه به اتحادیه اروپا را ممنوع کرده بود غیر شهروندان از ورود به منطقه و دولت هلند بود به تصویب اجتماعی فاصله گرفته است.

“این برنامه یک فرصت عالی برای درک یکدیگر متفاوت در یک دوره عدم قطعیت در اروپا, اما بالاتر از همه یک فرصت واقعا به ارمغان بیاورد اروپا هم گفت:” Shula Rijxman, رئیس, هلندی, پخش NPO. “موسیقی جهانی الزام آور و من مطمئن هستم از آن خواهد شد که در راه ماندن حتی پس از این coronavirus بحران است.”

Montaigne was due to represent Australia in Eurovision's 65th year.

Montaigne شد و با توجه به نمایندگی از استرالیا در یوروویژن را 65 سال است.اعتبار:AAP

تهیه کننده اجرایی Sietse باکر گفت یوروویژن وفادار جامعه خواهد بود نا امید کرد اما گفت: چشم انداز مهم بود چرا که “ما متوجه است که این تصمیم و پیامدهای آن را مقایسه نکنید” به چالش های پیش روی اروپا در بدتر شدن بیماری همه گیر.

یوروویژن, به احتمال زیاد خواهد شد در روتردام در سال 2021 اما در این سال هنرمندان که می خواهند به رقابت سال آینده احتمالا باید برای ایجاد آهنگ های جدید.

“تو کشورهایی مثل لیتوانی و ایسلند که هرگز برنده مسابقه قبل از ایشان بوده و برخی از مورد علاقه های شما در این سال پس از این خواهد بود که واقعا ویرانگر برای آنها” رابرتز گفت.

“من حدس می زنم ما هرگز نمی دانیم و در حال حاضر ما خواهد شد بحث تاریخ یوروویژن برای همیشه مورد که ممکن است برنده و چه کسی باید برنده.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>