صادر شده در: Modified:

در یک مصاحبه با فرانس 24 تیری برتون کمیسر اروپا برای بازار داخلی و نخست وزیر دارایی در واکنش به نجات توافق در مارس 9 بین اتحادیه اروپا و وزیران دارایی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. او صحبت شد بعد از یک هفته است که تبدیل به یک کلید برای اتحادیه اروپا با نا نشست گروه یورو نگران کننده رشد ارقام و روشن نیاز برای بازیابی.

تبلیغات

تیری برتون کمیسر اروپا برای بازار داخلی مورد ستایش قرار داد معامله مسجل در 9 آوریل بین اتحادیه اروپا و وزرای مالی در یک پاسخ مشترک به بحران اقتصادی موجب شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر. “این خبر خوبی برای منطقه یورو به این معنی آن را به قوی تر و 27 کشور عضو اتحادیه اروپا خواهد بود همه قوی تر آن را به عنوان خوب,” او گفت: فرانسه 24 صحبت کردن در اروپا نشان می دهد.

با وجود ناموفق مذاکرات در اوایل این هفته وزرای امور مالی از 27 عضو اتحادیه اروپا توافق کردند که به اجرای گسترده طرح محرک به کمک سخت ترین-آمار کشورهای اروپایی برای مقابله با بحران اقتصادی ایجاد شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر. برخی از €500 میلیارد روی میز است. “این است که احتمالا طولانی ترین نشست گروه یورو ما تا به حال کرده اید… اما این است که احتمالا بدترین بحران پس از سال 1929” برتون گفت.

>> وزیران دارایی اتحادیه اروپا در رسیدن به توافق در coronavirus نجات مقابله

سابق وزیر امور مالی فرانسه را تکذیب کرد که اتحادیه اروپا بیش از حد آهسته به پاسخ به کروناویروس شیوع اضافه کرد که بخش بهداشت و درمان باقی مانده است در حال حاضر “تنها صلاحیت هر یک از اعضای دولت”. توضیح داد که کمیسیون اروپا شده است وظیفه با هماهنگی سطوح سهام به خصوص از ماسک صورت برتون گفت: “دوم که به ما داده شد که وظیفه نظارت از نظارت به نام من و کمیسیون نامیده می شود در تمام صنعتی, بازیکنان, تمام تولید کنندگان شروع به فکر کردن در مورد چگونه آنها می توانند به نوبه خود خطوط تولید خود را به تولید ماسک.”

در نهایت در مورد خواسته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را از دست داده و coronavirus همه گیر کمیسر اروپا اصرار داشت که “هیچ کس” آماده شد برای بحران کنونی نتیجه رسید: “فقط یک کلمه می توانید از این ظروف سرباز یا مسافر: این همبستگی همبستگی همبستگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im